! Trojke

odgovora

Objavljeno

Zmaju decica su divna, pu pu, uzivajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ce ovo biti vise nego dovoljno......

Joj lepote,a šta čovek da kaže sem :Blago vama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi Srekna vi Nova godina i od mene malite zmajcinja da rastat golemi da vi bidat sekogas gordost vasa da ve pravat srekni i veseli Epten se slatki pu pu masala iskreno koga gi vidov se rasplakav od sreka Bidete pozdraveni cela familija Zmaj i na mama Zmaj pobrzo da i pomine okoto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi naši, srećna vam Nova godina, da ste nam zdravi i veseeli i da se i dalje družimo ovde. :)

Bebice su preslatke :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na slikama...odusevljena sam...deca su divna....:)))) duse male

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju, kao secer su... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali zmajevi su preslatki!!!!! :wub: :wub: :wub:

Seke imaju istu pidzamicu i kapice, a bata drugacije, hehehhe, slatkisi!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao pilići medeni...vaša sreća je i naša... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo,kako su slatki!!! :wub: :wub: :wub:

Hvala puno za slike! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub: pilici maleni...ova tema je lijek za dusu... :rolleyes:

hvala na slikama...odusevljena sam...deca su divna....:)))) duse male

Nemam vise sta da dodam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

ZMAJEVI SU PRELEPI. PRAVI MALI ANDJELI! NEKA IH BOG CUVA I DA BUDU SRECNI U ZIVOTU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oci su mi zasuzila, kako su sltkiiiii!!! Hvala tata zmaju uljepsao si nam dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajici su fantasticni!! I deluje mi kao da nisu bas identicni, pa se mogu razlikovati, sto je, verujem, odlicno ;) A kontala sam da su to mrvicci, kad ono, oni kao svaka druga beba :) Ljubavi male!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danica,Milica i Miroslav :wub: :wub: :wub:

Zmaju,hvala sto si nam dozvolio da ih vidimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,kako su medeni..Nek su zivi i zdravi. Za okice ne brinite,proci ce,samo im redovno cistite,a ako su u pitanju zapuseni suzni kanali-masirajte. Srecna vam nova godina i sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divni su! Kakvo bogatstvo! :wub::wub::wub:

Neka su zivi i zdravi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ce ovo biti vise nego dovoljno......

medici mali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ce ovo biti vise nego dovoljno......

Svu sreću vam želim, mada je vi već imate. Bebe su vam preslatke.

Srećna Nova godina i od nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TATI I MAMI ZMAJ SVE CESTITKE NA BEBAMA,NE UREKLI SE PRAVI SU BEBACI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve čekam neke novosti od tate Zmaja...a on nikako da napiše...šta nam rade drugari, kako je mama Zmaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve čekam neke novosti od tate Zmaja...a on nikako da napiše...šta nam rade drugari, kako je mama Zmaj?

Hajde dalji komšija javi se da nam kažeš kako je devojče...? Jel vam se pridružila kući?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li vas dve videle slicice, pa svi su na okupu. :) I preslatki su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

Pre sledecih redova da naglasim da smo sada koliko-toliko dobro......

ono sto je lepo kratko traje... kako to inace i biva uopste.... da ne duzim, Miroslav nam je zaglavio prekjuce Institutu za majku i dete. Hranio sam ga, zakasljao se covek, nastavio dva gutljaja, izvadio sam mu cuclu, pogledao me, zakolutao ocima i zazmurio. Za 2 sekunde je pobeleo a noktici su poceli da mu plave. Nisam mogao da verujem sta se desava, sledio sam se. Uspravio sam ga momentalno, mama Zmaj je pocela da ga doziva, da ga lupa po ledjima a ja sam se jednostavno sledio. Poceo sam i ja da ga lupkam, unezveren od priliva emocija.... mama Zmaj je pozvala hitnu koja se pojavila posle bukvalno 3 minuta u stanu, lekar je dotrcao na III sprat zadihan.... ali smo vec povratili Miroslava. Naime, taj prekid disanja nije trajao duze od 30 vecnih sekundi.... a onda je poceo da jeci i srce mi se ispunilo....... samo placi, mili moj decko.... Uglavnom, hitna ga odvede na pedijatriju ovde, odmah za Bgd na institut koji je dezuran i ja odem autom za njima. Naravno, mama Zmaj ode sanitetom a ja spakujemo stvari i put pod tockove..... leteo sam.... Tamo ih smestaju na IV sprat, tamo ima mesta, snimili smo pluca, uradili analizu krvi i to je to. Vec je 22h, mama Zmaj gladna, odem ka studenjaku da pazarim nesto za klopu za nju. Smesteni su sobu na jedan veci krevet oboje, spavace za prvu pomoc sa njim, nije strasno. Ja porucujem klopu na nekoj brzoj hrani, zvoni telefon - mama Zmaj. Zove, place, Miroslav joj na rukama imao istu stvar, odneli ga u sobu za intervencije.... pojurio sam koliko mi dusa moze podneti, nisam potrcao 10 godina... umro sam nekoliko puta na putu za bolnicu.... utrcavam u lift, portir nosi bocu kiseonika na IV sprat za neku bebu, ide kao usporen film.... guram ga u lift, duvam u plafon lifta da ide brze u vis...... stizemo, neki krevetac na sred hodnika, spori portir ne moze da ga pomeri jos jedan eon, sklanjam krevetac u stranu i gledam doktorku koja rucno pumpa mom milom cedu vazduh u pluca putem maske, mama Zmaj ne zna gde je levo.... teraju me da ne gledam bledo lice svoga deteta, smirujemo jedno drugo..... odvode ga liftom na VI sprat, nas ostavljaju ko gov.o na kisi...... kisa krece iz nasih srca da se sliva potocima..... cekamo........ eon......dva eona........... milijardu......... vecnost....... stizu lekari..... dobro je..... mali Zmaj........sreca nasa...... povratio je funkciju disannja, sve je u redu..... ostaje na intenzivnoj nezi a mi da idemo kuci...... u neko doba zovem telefonom, kazu dobro je, ne ponavlja se..... spavanje (koliko ko moze....). Sutra ujutru ponovo zovem pre 7, dobro je..... odlazimo u 12h u posetu...... svi nalazi kazu da je dete dobro...... nema razloga za prestankom disanja....... ostaje na posmatranju i daljim analizama......

Vracamo se od Miroslava, dolazimo kuci, ... kupili neki brzi fancy toplomer, ajde da uzmemo za nasu decu, trebace nam, ne daj Boze.... merimo probno temperaturu Danici 37.8, merimo Milici 37.1. Ponovo Danici 37.8.... greska +-0.3, ajde ponovo 37.8.... zovi pedijatriju, koliko je normalno .... kao i nama.... ima dete 37.8 - dovodite ga ovde.... pakujemo stvari racunajuci da idemo za Bgd, dezurna Tirsova. Vodimo i Milicu, sta da radimo ako nam je jedno dete na institutu, drugo u tirsovoj a trece u Mladenovcu...... i tako i jeste...... povlacili smo se do 2 ujutru po Tirsovoj, smestili su mamu Zmaj i Danicu a Milicu poslali kuci.... Milica 37.2, nije za hospitalizaciju, Danica istera tamo i 38.6 u jednom trenutku..... mama Zmaj smestena privremeno na STOLICU jer nema krevet ali ce nesto uraditi kasnije, pa je vec pred jutro smestena u krevet.... i celu noc i dan sa njom.... Ja sam otisao jutros do njih, pa do Miroslava (vratili ga na IV sprat ne neonatologiju, dobro je covek sada), ostaje pregled kardiologa (dr Vlada Vukomanovic, sve najbolje o coveku.....) i mozda bi sutra mogao kuci ili da ostane preko vikenda na posmatranju jer i mama Zmaj i Dana sigurno ostaju tamo.... Tako smo se i dogovorili... i evo me kuci sa Milicom, jedno dete - pesma ljudi moji. Imam vremena i za pisanje i za TV i da jedem..... i da, i tasta, i mama Zmaj i ja smo dobili virusni konjuktivitis, otprilike ono sto su imali Misko i Dana po dolasku iz bolnice, a Milici krece na levom oku.....

Uh, sada sam se cuo sa mamom Zmaj, Dana ima 38.8 i lekar kaze da on tu nista ne moze!!! Ljudi moji, dodje mi da odem i da ga pojedem za veceru sa sve onim belim mantilom... mama Zmaj nije spavala od juce ujutru, ja sada menjam tastu oko Milice pa idem da spavam malo, a ujutru da menjam mamu Zmaj..... da ona spava ...... a ja da brinem oko Dane.

Uglavnom, to vam je sada sve. Deca su bolje..... evo njanja mi Milicica......

Kucamo se i pozdravljam vas sve.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boze dragi....ja sam se sva izbezumila citajuci, a onda mogu misliti kakav je vas osecaj i kako je sve to izgledalo.

Od srca vam zelim puno zdravlja, svima!!! Da se mrvice male sto pre oporave! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu li bar rekli sta bi to moglo biti...to sto se desilo Miroslavu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.