! Trojke

odgovora

Objavljeno

Uh, tata zmaju od ovog može da se rikne. Kad god čitam pođu mi suze od emocija koje izazivaju tvoji postovi. Ljubi sve tri bebe i da što pre budete na okupu

;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divni ste tata Zmaju!

Ovo s okicama nije nista opasno i mi smo imali taj problem, pedijatrica nam propisala Tobrex kapi i za dva dana je sve nestalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danasnji update...

Milica u sredu dolazi kuci (konacno, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii), zlato malo.....

Svi cekamo da je vidimo u njenom krevecu, pored seke i bate......

U sredu ce joj prvo uraditi kontrolni ocni pregled, i ako su nalazi od danas dobri idemooooooooooooooooo, zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........

U sredu vodimo posle Miroslava i Danicu kod pedijatra na pregled od MESEC DANA, narode, mi uskoro imamo mesec celih dana.........

Radujemo se svakom trenutku provedenom sa decom tako da ne zamerite na kratkom postu, idem kod njih..................................

Pozdravlja vas porodica Zmajova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mesec? Vec? Leti vreme. Drago mi je sto cete uskoro svi biti zajedno. Pozdrav zmajskoj porodici, a najmladjima veliki poljupci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;):lol:

:wub::wub::wub:

Danasnji update...

Milica u sredu dolazi kuci (konacno, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii), zlato malo.....

Svi cekamo da je vidimo u njenom krevecu, pored seke i bate......

U sredu ce joj prvo uraditi kontrolni ocni pregled, i ako su nalazi od danas dobri idemooooooooooooooooo, zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........

U sredu vodimo posle Miroslava i Danicu kod pedijatra na pregled od MESEC DANA, narode, mi uskoro imamo mesec celih dana.........

Radujemo se svakom trenutku provedenom sa decom tako da ne zamerite na kratkom postu, idem kod njih..................................

Pozdravlja vas porodica Zmajova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedva čekam sredu, jupiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi moji evo sutra ce sreda....srecan srecan dan konacno svi kuci na okupu...radujem se jakooooooo

sto se krmeljanja tice to je najverovatnije zbog pucanja ocnih kanala i mi smo prosli kroz to,samo ispirajte kamilicom i iscistice se brzo!!!!

jedva cekam tvoj post sutra pa da se radujemo svi zajdeno!!!!!

puno puno poljubaca za sve vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekamo tata Zmaja da nam javi da su u kompletu

:wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

u ime porodice Zmaj zelim da javno izrazim zahvalnost korisniku foruma sa nadimkom ANDJELCIC na darovima u vidu odece, pelena i jos pokoje sitnice koje nam je donela u Visegradsku u subotu kada smo dosli kod Milice. VESNA, HVALA, HVALA, HVALA!!!

Kada nam omale stvari rado cemo ih proslediti nekome kome su potrebne, tako da ako ima takvih slobodno se javite. U suprotnom, dobar deo stvari smo resili da odnesemo u Visegradsku na odeljenje beba i da darujemo delu za napustenu decu (bebe koje ce najverovatnije zavrsiti u Zvecanskoj). Tuzno ali istinito, da roditelj(i) ostavljaju svoju decu.

Mali Zmajovi su dobro, ovo dvoje kuci imaju krmelje na okicama i bas nas brinu. Poceli smo da im stavljamo caj od kamilice i malo su bolje, u sredu nam je pregled na prvih mesec dana pa cemo videti sta ce reci pedijatri, a Milica i Danica treba da idu na kontrolni ocni pregled u kbc na oftamologiju tako da cemo to da obavimo kasnije tokom nedelje. Misku je u subotu u jednoj suzici bilo i roze boje, verovatno je pukao neki kapilar, a Danici juce popodne isto to. Mama Zmaj se odsekla za Miroslava, ja sam ga smirivao jer je bas plakao, sunce moje, a juce sa Danicom ista prica ali je mama bila smirenija i smirenije je odreagovala. Mali moji Zmajovi, pojeo sam se od brige za njihove oke....

Juce sam seo izmedju krevetaca, uhvatio me Misko za jedan prst a za drugi prst druge ruke Danica. On me gledao a ona spavala, pa smo nas dvojica pricali skoro sat i po..... svakome zelim te trenutke da ima sto pre......

Moram dalje da radim, prodje pauza.....

Pozz od svih Zmajova......

Joj,rasplaka me... To su ti trenuci za koje vredi ziveti... Zbog okica se nemoj nervirati, i mi smo imali taj problem i ispirali smo i kamilicom i fizioloskim,i mojim mlekom... ali nista nije pomagalo jer je suzni kanal bio uzi i suze nisu "oticale" nego su se vracale i pretvarale u krmelje. Vodili smo je kod ocnog, i rekla nam je da joj stavljamo kapi i masiramo taj deo kruznim pokretima,kao i da ne brinemo,da to puuuuno beba ima i da prodje najkasnije do 6. meseca. To je proslo samo od sebe,negde oko 5-og meseca.

Veliki pozdrav fantasticnoj petorki :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco777,Yoro, Neuhvatljiva, Brezo, prebacila sam vase postove na trudnocu/trojke. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco777,Yoro, Neuhvatljiva, Brezo, prebacila sam vase postove na trudnocu/trojke. ;)

okej, draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel stigla zmajica Milica kuci? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde zmajovi podelite delic svojih lepih trenutaka sa nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj ja tek sada vidim da su se rodili Zmajcici...

Cestitam vam od sveg srca,da su zivi i zdravi... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

Zmajovi su kompletni....... Milicica nam je pristigla u sredu, pile malo je otpusteno sa 2400gr i pregladno je, kuci nam jede po 70ml po obroku......

Uglavnom, zurka je 24h ali sada barem znamo zasto ne spavamo..........

Organizovani smo u smenama tako da obezbedjujemo opslugu 24h. Deca su dobra, Danica i Miroslav imaju infekcije okica, neke koke su u pitanju, cistimo ih fizioloskim a dva puta dnevno po preporuci lekara im stavljamo uljani rastvor hloramfenikola.

:angry:

Na pregledu sa mesec dana Misko je napredovao 150gr a Dance 330gr!

:lol:

Stigle su nam i dve torbetine stvari iz USA pa ih sada sortiramo i peremo....

Ode tata Zmaj dalje, samo sam hteo da se javim.....

Pozdravljaju vas mama Zmaj i sva deca Zmaj. I naravno, ja!

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Zmajevska porodico zelimo vam u Novoj 2012.godini puno tih slatkih neprospavanih noci,ali da znate zasto! ;):rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi mali, Zmajevi veliki,

Srecna vam Nova godina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

u ime Danice, Miroslava, Milice i mame i tate Zmaj zelimo vam svima SRECNU NOVU 2012. godinu, puno zdravlja, srece i radosti....

Saznali smo da ovu temu citaju i nama poznate osobe pa za njih poseban pozdrav :lol:

Decica su dobra, spavkaju, ruckaju, kake i piske i to je to. S vremena na vreme neko zastenje od grcica, malo bljuckaju, ... sve je to normalno koliko nam je poznato. Divna deca. Kako sam ranije opisivao, ja sam poleteo na njihovom rodjenju, jos nisam aterirao a kada i da li cu - ne znam.

Miroslavu polako prolaze oci (pu, pu, da ne ureknem) a Danici jeste lakse ali ne toliko koliko Miroslavu. Mama Zmaj je zaradila infekciju levog oka, izgleda da je posle ciscenja njihovih ociju trljala svoje i desilo se neizbezno... upravo idemo kod oftalmologa da vidimo sta ce reci.... oko joj je skoro zatvoreno...

Toliko za sada od mene, ostajte mi zdravo i dobro i pozdravljaju vas Zmajovi......

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.... ja sam poleteo na njihovom rodjenju, jos nisam aterirao a kada i da li cu - ne znam...

Nećeš nikad ;)

Hvala vam na lepim čestitkama i od srca vam želim puno ljubavi, zdravlja, punih pampersa, mleka i prespavanih noći. Neka vam je srećna 2012 a mama Zmaj da vam brzo ozdravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi, SREĆNA VAM 2012. Drago mi je da ste svi na okupu...a okice će proći....i mama Zmaj će dobiti terapiju...Veeeliiikiii pozdrav i čiuvajte se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi dragi Srecna vam nova godina i neka vam donese puno zdravlja,ljubavi i srece!!!!

ljubi nam mamu Zmaj da sto pre bude sve ok !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ce ovo biti vise nego dovoljno......

post-46599-1325550738_thumb.jpg

post-46599-1325550755_thumb.jpg

post-46599-1325550773_thumb.jpg

Daca87 i Ninimimididi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno su prelepi, kakva prelepa ustasca pu pu pu da ih ne ureknem :wub: :wub: :wub:

sve najbolje u novoj godini i uzivajte sa svojim andjelcicima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju, bas ti hvala za slicice. Pravi mali andjeli. I ne treba da ateriras :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.