! Trojke

odgovora

Objavljeno

Dragi nasi,

da otvorimo i temu o trojkama u odeljku deca jer smo stigli dovde..... ko ne zna ko smo mi Zmajevi neka pogleda poruke u trudnoci pod trojke i tu neka nas upozna a svi ostali - malo se selimo ovamo....

Uglavnom, za neznance, danas smo napunili 3 nedelje, rodili smo se u 34. nedelji i 1 dan, sa jednom dvodnevnom terapijom kortikosteroida, deca rodjena zdrava, vesela, prodisala sama, nakon nekoliko dana nam je najmladje zavrsilo u inkubatoru iz koga je danas izaslo, dijagnoza 3 bakterije (naravno klinicke), sutra dvoje starijih idu kuci i to je to. Ostali detalji u temi trudnoca - trojke.

Samo otvaram temu, detalji kad bude vremena,.......

Pozdravi od Zmajova.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosli kucici Zmajeviiiii i neka vam brzo brzo i seka stigne!!!!

Zelim vam da se opustite i uzivate sa vasom decom !!!Mami Zmaj zelim da se sto pre potpuno oporavi i punooo oljubaca od mene!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala tata Zmaj sto si otvorio ovu temu.

Nadam se da ce biti vremena da nas izvestavas o dogadjajima koji slede kod kuce Zmajeva uskoro.

Veliki zagrljaj za veliku porodicu Zmaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhu...mami Zmaj, Miroslavu i Danici srećan dolazak kući!!! A Milica što pre da vam se pridruži! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosli kuci Zmajevi i uskoro da budete kompletirani. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi ste FANTASTICNA PETORKA ! Zelim vam sto pre da ste kompletni , u svojoj kucici , sa svojom decicom pored novogodisnje jelke , ususkani i zagrljeni !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima.

Sada definitivno znam zasto imate toliko elana i ushicenja kada pisete.... Juce sam hranio Miska flasicom i razgovarao sa njim i Danicom... pa to definitivno treba svako da dozivi..... i jedino tako moze da spozna tu kolicinu srece koju jedno malo bice moze da ostvari u coveku i definitivno osim toga vise nista nije vazno......

Evo me iz III smene, mama Zmaj spava i deca spavaju, nadam se da cemo kad se probudim popodne otrcati do Bgd da vidimo Milicu i da mama Zmaj izmlaza malo mlekca za nju. Mama Zmaj ima mleka ali su deca Zmaj malo lenja da sisaju tako da povuku nekoliko puta i zaspe, onda opet povuku i zaspe i tako u krug....

Javljam se sa novim vestima.....

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh Zmaju, da ne verujes koliko srece moze da izazove tako malo bice, jel da? Kako je Milica i kada ce da se pridruzi zmajevskoj porodici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima.

Sada definitivno znam zasto imate toliko elana i ushicenja kada pisete.... Juce sam hranio Miska flasicom i razgovarao sa njim i Danicom... pa to definitivno treba svako da dozivi..... i jedino tako moze da spozna tu kolicinu srece koju jedno malo bice moze da ostvari u coveku i definitivno osim toga vise nista nije vazno......

Evo me iz III smene, mama Zmaj spava i deca spavaju, nadam se da cemo kad se probudim popodne otrcati do Bgd da vidimo Milicu i da mama Zmaj izmlaza malo mlekca za nju. Mama Zmaj ima mleka ali su deca Zmaj malo lenja da sisaju tako da povuku nekoliko puta i zaspe, onda opet povuku i zaspe i tako u krug....

Javljam se sa novim vestima.....

pozz

Tata Zmaju želim od srca da vam se i Milica što pre pridruži kući u uživkanju i maženju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga porodice Zmaj! :wub: :wub: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Taman sam vam iskucala poruku,kad ono nisam se prijavila i cela poruka se izbrisa. Pa kako ste mi zmajici? Mogu misliti koliko ste srecni samo jos da Milica stigne kuci pa da sreca bude potpuna. Zelim vam svu srecu ovog sveta. Kako ste se snasli? Ja se stalno pitam da li cu znati sta kojoj bebi u datom momentu treba?! Znam da to sve dodje na svoje i da bez potrebe brinem,ali mi svasta pada na pamet.

Postavite slicice bebica da ih vidimo.

Svratite ponekad na stari forum a ovaj redovno posecujte jer ce mi biti od koristi kada moje srecice ugledaju svetlost dana.

Zelim vam sve najbolje i uzivajte zajedno. Veliki pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ala sam se ja pogubila, mislila da je ona stara tema, pa se sve pitam gde su sve one silne stranice, pa refresujem stranicu i nista :lol: :lol: Kad ono... Sad smo vec deca :rolleyes: Zmajevi i Zmajici, zelim vam svu srecu ovog sveta... Mazite se i uzivajte, pa da pocastite Milicu jednim velikim mama-sika obrokom kad vam se pridruzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tate Zmaja sa posla da se javi...

Milica nam je dobro, bili smo i juce i prekjuce da mama Zmaj izmlaza mleko za nju i da je podoji, sutra i u nedelju idemo opet. Rezultati su joj dobri, raste, juce 2140gr, nadamo se sledece nedelje otpustu....

Ovo dvoje kod kuce - nemam reci. Svako ima svoju politiku, Dana ne trpi da je mokra, povijamo ih klasicnim pelenama tako da cim se upiski ona se oglasava i negoduje, dok se Misko ne buni ni za sta... ponekad se oglasi da se javi i to je sve....

Snalazimo se, pokusavamo da uspostavimo ritam hranjenja da ih uobrocimo tako da mogu lepo da spavkaju... a sve ostalo - nema reci koje mogu opisati....

Uspeli smo, na onaj jastuk u obliku potkovice koji se sastavlja, da posadimo svakog na po jednu poziciju za sisanje.... tako da smo imali tandem sisanje juce ceo dan....

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tate Zmaja sa posla da se javi...

Milica nam je dobro, bili smo i juce i prekjuce da mama Zmaj izmlaza mleko za nju i da je podoji, sutra i u nedelju idemo opet. Rezultati su joj dobri, raste, juce 2140gr, nadamo se sledece nedelje otpustu....

Ovo dvoje kod kuce - nemam reci. Svako ima svoju politiku, Dana ne trpi da je mokra, povijamo ih klasicnim pelenama tako da cim se upiski ona se oglasava i negoduje, dok se Misko ne buni ni za sta... ponekad se oglasi da se javi i to je sve....

Snalazimo se, pokusavamo da uspostavimo ritam hranjenja da ih uobrocimo tako da mogu lepo da spavkaju... a sve ostalo - nema reci koje mogu opisati....

Uspeli smo, na onaj jastuk u obliku potkovice koji se sastavlja, da posadimo svakog na po jednu poziciju za sisanje.... tako da smo imali tandem sisanje juce ceo dan....

Pozz

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Divno nemam reci, svako dobro vam zelim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhu...mami Zmaj, Miroslavu i Danici srećan dolazak kući!!! A Milica što pre da vam se pridruži! :)

I od mene :) Pozdrav zmajevima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tate Zmaja sa posla da se javi...

Milica nam je dobro, bili smo i juce i prekjuce da mama Zmaj izmlaza mleko za nju i da je podoji, sutra i u nedelju idemo opet. Rezultati su joj dobri, raste, juce 2140gr, nadamo se sledece nedelje otpustu....

Ovo dvoje kod kuce - nemam reci. Svako ima svoju politiku, Dana ne trpi da je mokra, povijamo ih klasicnim pelenama tako da cim se upiski ona se oglasava i negoduje, dok se Misko ne buni ni za sta... ponekad se oglasi da se javi i to je sve....

Snalazimo se, pokusavamo da uspostavimo ritam hranjenja da ih uobrocimo tako da mogu lepo da spavkaju... a sve ostalo - nema reci koje mogu opisati....

Uspeli smo, na onaj jastuk u obliku potkovice koji se sastavlja, da posadimo svakog na po jednu poziciju za sisanje.... tako da smo imali tandem sisanje juce ceo dan....

Pozz

:wub: Jaooo Zmaj svaka vam čast!!!! VELIKI POZDRAV MAMI ZMAJU :wub: Nemam reči na vašoj snalažljivosti i istrajnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mami Zmaj, Miroslavu i Danici srećan dolazak kući!!! A Milica što pre da vam se pridruži!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tata Zmaju, da ste se odlucili za obicne pelene zbog budzeta ili iz nekog drugog razloga?

Nije li malo tesko,bar sad, na pocetku baviti se i tolikim pranjem?

Pozdravi mamu Zmaj!

Pisi da li vam nesto treba. Mozda neko od nas ima viska neceg sto bi vama znacilo.

cmokni mamu i zmajice za nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tate Zmaja sa posla da se javi...

Milica nam je dobro, bili smo i juce i prekjuce da mama Zmaj izmlaza mleko za nju i da je podoji, sutra i u nedelju idemo opet. Rezultati su joj dobri, raste, juce 2140gr, nadamo se sledece nedelje otpustu....

Ovo dvoje kod kuce - nemam reci. Svako ima svoju politiku, Dana ne trpi da je mokra, povijamo ih klasicnim pelenama tako da cim se upiski ona se oglasava i negoduje, dok se Misko ne buni ni za sta... ponekad se oglasi da se javi i to je sve....

Snalazimo se, pokusavamo da uspostavimo ritam hranjenja da ih uobrocimo tako da mogu lepo da spavkaju... a sve ostalo - nema reci koje mogu opisati....

Uspeli smo, na onaj jastuk u obliku potkovice koji se sastavlja, da posadimo svakog na po jednu poziciju za sisanje.... tako da smo imali tandem sisanje juce ceo dan....

Pozz

Divno zmajevi, samo napred. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajevi drago mi je da ste ok, ali mi bismo voleli jednu sliku od nasih Zmajica.

MIslim da smo zasluzili, zar ne?! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde da nam i Milica pristigne u mamino i tatino gnezdo, pa da slavimo Novu godinu kompletni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zmajevi i zmajici su me stvarno osvojili. svaka cast u svakom pogledu.

da nam mici bude sto pre kuci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tate Zmaja sa posla da se javi...

Milica nam je dobro, bili smo i juce i prekjuce da mama Zmaj izmlaza mleko za nju i da je podoji, sutra i u nedelju idemo opet. Rezultati su joj dobri, raste, juce 2140gr, nadamo se sledece nedelje otpustu....

Ovo dvoje kod kuce - nemam reci. Svako ima svoju politiku, Dana ne trpi da je mokra, povijamo ih klasicnim pelenama tako da cim se upiski ona se oglasava i negoduje, dok se Misko ne buni ni za sta... ponekad se oglasi da se javi i to je sve....

Snalazimo se, pokusavamo da uspostavimo ritam hranjenja da ih uobrocimo tako da mogu lepo da spavkaju... a sve ostalo - nema reci koje mogu opisati....

Uspeli smo, na onaj jastuk u obliku potkovice koji se sastavlja, da posadimo svakog na po jednu poziciju za sisanje.... tako da smo imali tandem sisanje juce ceo dan....

Pozz

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

u ime porodice Zmaj zelim da javno izrazim zahvalnost korisniku foruma sa nadimkom ANDJELCIC na darovima u vidu odece, pelena i jos pokoje sitnice koje nam je donela u Visegradsku u subotu kada smo dosli kod Milice. VESNA, HVALA, HVALA, HVALA!!!

Kada nam omale stvari rado cemo ih proslediti nekome kome su potrebne, tako da ako ima takvih slobodno se javite. U suprotnom, dobar deo stvari smo resili da odnesemo u Visegradsku na odeljenje beba i da darujemo delu za napustenu decu (bebe koje ce najverovatnije zavrsiti u Zvecanskoj). Tuzno ali istinito, da roditelj(i) ostavljaju svoju decu.

Mali Zmajovi su dobro, ovo dvoje kuci imaju krmelje na okicama i bas nas brinu. Poceli smo da im stavljamo caj od kamilice i malo su bolje, u sredu nam je pregled na prvih mesec dana pa cemo videti sta ce reci pedijatri, a Milica i Danica treba da idu na kontrolni ocni pregled u kbc na oftamologiju tako da cemo to da obavimo kasnije tokom nedelje. Misku je u subotu u jednoj suzici bilo i roze boje, verovatno je pukao neki kapilar, a Danici juce popodne isto to. Mama Zmaj se odsekla za Miroslava, ja sam ga smirivao jer je bas plakao, sunce moje, a juce sa Danicom ista prica ali je mama bila smirenija i smirenije je odreagovala. Mali moji Zmajovi, pojeo sam se od brige za njihove oke....

Juce sam seo izmedju krevetaca, uhvatio me Misko za jedan prst a za drugi prst druge ruke Danica. On me gledao a ona spavala, pa smo nas dvojica pricali skoro sat i po..... svakome zelim te trenutke da ima sto pre......

Moram dalje da radim, prodje pauza.....

Pozz od svih Zmajova......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno tata Zmaj...mnogo lepo opisujes :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi nasi,

u ime porodice Zmaj zelim da javno izrazim zahvalnost korisniku foruma sa nadimkom ANDJELCIC na darovima u vidu odece, pelena i jos pokoje sitnice koje nam je donela u Visegradsku u subotu kada smo dosli kod Milice. VESNA, HVALA, HVALA, HVALA!!!

Kada nam omale stvari rado cemo ih proslediti nekome kome su potrebne, tako da ako ima takvih slobodno se javite. U suprotnom, dobar deo stvari smo resili da odnesemo u Visegradsku na odeljenje beba i da darujemo delu za napustenu decu (bebe koje ce najverovatnije zavrsiti u Zvecanskoj). Tuzno ali istinito, da roditelj(i) ostavljaju svoju decu.

Mali Zmajovi su dobro, ovo dvoje kuci imaju krmelje na okicama i bas nas brinu. Poceli smo da im stavljamo caj od kamilice i malo su bolje, u sredu nam je pregled na prvih mesec dana pa cemo videti sta ce reci pedijatri, a Milica i Danica treba da idu na kontrolni ocni pregled u kbc na oftamologiju tako da cemo to da obavimo kasnije tokom nedelje. Misku je u subotu u jednoj suzici bilo i roze boje, verovatno je pukao neki kapilar, a Danici juce popodne isto to. Mama Zmaj se odsekla za Miroslava, ja sam ga smirivao jer je bas plakao, sunce moje, a juce sa Danicom ista prica ali je mama bila smirenija i smirenije je odreagovala. Mali moji Zmajovi, pojeo sam se od brige za njihove oke....

Juce sam seo izmedju krevetaca, uhvatio me Misko za jedan prst a za drugi prst druge ruke Danica. On me gledao a ona spavala, pa smo nas dvojica pricali skoro sat i po..... svakome zelim te trenutke da ima sto pre......

Moram dalje da radim, prodje pauza.....

Pozz od svih Zmajova......

Uh, tata zmaju od ovog može da se rikne. Kad god čitam pođu mi suze od emocija koje izazivaju tvoji postovi. Ljubi sve tri bebe i da što pre budete na okupu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.