Dobar ginekolog

odgovora

Objavljeno

Da li moze neko da mi preporuci neku dobru privatnu kliniku u Bgu, gde bih mogla da uradim sve potrebne analize? Neki preporucuju Jevremovu i Analife kliniku.

Jovanova!!!!

http://bolnicabeograd.co.rs/onama.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li moze neko da mi preporuci neku dobru privatnu kliniku u Bgu, gde bih mogla da uradim sve potrebne analize? Neki preporucuju Jevremovu i Analife kliniku.

Ordinacija Jurisic

Sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Aleksandar Jurisic, ordinacija Jurisic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Др. Мирко Траиловић, одличан је!

:lol: Slazem se, moram da pohvalim i dr Zikica koji me je porodio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se privatnih klinika tice, ja sam isla u Jovanovu i ok su, ali su mi sada kao trudnici preporucili i 011 Medical Group ginekolosku polikliniku. Tamo rade neki od doktora iz Gradske bolnice Zvezdara gde ja planiram da se porodim pa zato. Ali tamo nisam bila pa ako neka od vas jeste moze da me dopuni...A i ja bi volela da cujem misljenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D.Z. Novi Beograd, Dr.Jovica Bralovic

Vrlo zadovoljna lekarom koji je pre svega covek. Mucila sam muku pre tri godine sa Bartolinijevom zlezdom pa smo se prilicno druzili a evo sada mi vodi trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz BANJA LUKE dvije rizične trudnoće mi je vodila doktorica DRAGANOVIĆ DRAGICA privatno :D sada neradi privatno pa idem kod KANTAR ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Urologa ni jednog ne znam.

Ali što se ginekologa tiče, Dr Odanović, Dom zdravlja Vračar - za svaku pohvalu.

Doktorka Odanovic je fenomenalna, cim sam ostala trudna odmah sam presla kod nje jer sam cula da je extra i uverila se u to! Jedna skroz opustena zena sa kojom mozes da popricas lepo a da joj ne vadis reci iz usta klestima kao dr. Cedicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heh, meni treba dobar urolog u BG.

P.S. Znam da nije na zadatu temu :-(

Probaj kod doktora Aleksandra Milosevica, kbc zvezdara..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel može neko da mi preporuči ginekologa u Novom Sadu,privatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel može neko da mi preporuči ginekologa u Novom Sadu,privatno?

Mislim da je najbolja klinika Genesis,al clanica SanjaTM je iz NS pa ce ti ona verovatno malo vise pomoci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Marina Vilic u D.Z. Batajnica, nije bas vrsan strucnjak, ali je nagodna za dogovore, pa te uvek uputi dalje kod nekog strucnijeg. A ruku bih u vatru stavila za Dr Ivana Pavlovica u Visegradskoj, provereno je odlican.

Kod te doktorke sam isla i ja, pa sam se kasnije prebacila kod druge koja mi je bolja, inace retko radim UZ u DZ i uhvati ona mene da mi uradi, kao bio bi red i ja budala ajde neka uradi. Kad me je pregledala, kaze ona meni ti nemas levi jajnik, ja se odsekla, pitam je: "kako bre nemam?", a ona ce pa lepo, nema ga i ja ga ne vidim. Od tog trenutka sam zamenila doktorku, inace jeste ok, daje uput za sve, ne pravi pitanje, ali ovo mi je bilo previse, da nemam jajnik, naravno oba jajnika su mi tu, tako da ja neznam sta je ona gledala :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prim dr Stevan Milosevic , Novi Sad.

Nas pet drugarica je vodilo trudnocu kod njega ,i sve proslo OK.

Sve preporuke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel može neko da mi preporuči ginekologa u Novom Sadu,privatno?

Femina u Vase Stajić, sve pohvale za dr. Ivanov.

Nisu skupi, a jako stručni,posvećeni i stalo im je-sto je danas retko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LunaMi i SANJA TM (i ostali kojima je potrebno), vidim da pisete o doktorima koji se bave lecenjem steriliteta. Jedan od najboljih doktora u Beogradu, koji se bavi tom problematikom, je dr Toma Stefanovic-ima privatnu ordinaciju na Terazijama, a upravo je postao nacelnik u Zemunskoj bolnici. Znam jako puno ljudi kojima je pomogao da dobiju bebu, ukljucujuci i moju drugaricu iz Svajcarske (ne bi ona dolazila svaki cas odande da nije bila zadovoljna). Ne znam kakav je sa cenama, ali je zaista odlican strucnjak.

Izvinjavam se ako sam malo OT :)

LunaMi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem kod dr. Dragane Veber-Mamić i zadovoljna sam kako radi svoj posao. Pre nego što sam krenula kod nje, bila sam kod svakakvih ginekologa i samo mi je jedna rekla da imam policistične jajnike i da ću morati da malo obratim pažnju na to kada budem želela da ostanem u drugom stanju, da bi mi dr. Veber rekla da je tačno da imam policistične jajnike, ali da neće biti nikakvih problema sa ostajanjem u drugom stanju.

A što se tiče dr. kod kojeg idemo zbog neostajanja u drugom stanju, to je dr. Artur Bjelica. Svi ga preporučuju i kažu da je jako dobar. Ja još uvek nemam nikakve rezultate da bih mogla to i da potvrdim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Bjelica je odličan dr. Moj ginekolog! ;)

Moja drugarica je ostala trudna od kad je krenula kod njega!

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Bjelica je odličan dr. Moj ginekolog! ;)

Moja drugarica je ostala trudna od kad je krenula kod njega!

Nadam se da ću i ja uskoro! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ću i ja uskoro! :D

Zelim ti svu srecu! U dobrim si rukama ;)

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D.Z. Novi Beograd, Dr.Jovica Bralovic

Vrlo zadovoljna lekarom koji je pre svega covek. Mucila sam muku pre tri godine sa Bartolinijevom zlezdom pa smo se prilicno druzili a evo sada mi vodi trudnocu.

Pošto vidim da veoma hvalite dr Bralovića, morala sam da se prijavim na forum, da ne biste dovodili druge trudnice u zabludu. Vama je odgovarao, meni nije. Moju prvu trudnoću je on (psihički) uništio, hvala Bogu, dete mi je dobro. Išla sam kod njega jer sam iz tog kraja, bio je najbliži. U toku trudnoće, koja je bila besprekorna on je stalno tvrdio da vidi da postoji neki problem. Onda mu ja poverujem, pa pitam šta da radim, on me "ljudski" posavetuje da su u DZ loši UZ aparati, pa da bi bilo dobro da bilo gde privatno uradim, a može i on privatno to da završi, jer on ima svoju ordinaciju. Ja odem kod njega na kontrolu, a on mi kaže: "Pa, sad je ok, ali moraćemo češće da pratimo, jer me sad brine ono što sam video." U tom trenutku sam imala 24 godine, savršeno zdrava, Rh+... znači nikakav razlog za brigu. U toku trudnoće sam radila i amnio i kordocentezu, na koje me je on poslao, jer je on smatrao da to sve mora da se radi. Meni prva trudoća, oko sebe nisam imala trudnice, niko ne zna kako da me posavetuje, da li to mora stvarno da se radi ili ne. U Frontu u šoku! Uopšte im nije jasno zašto dolazim. Ja počnem da idem privatno na kontrole, odem kod njega samo po doznake, on mi kaže: "A otišla si po drugo mišljenje? U redu! A kad ti se rodi bolesno dete vratićeš se ti kod mene." I tako u nedogled... Sve dok se nisam porodila, i otišla da mi, najzad, otvori porodiljsko, pa da bežim od njega u neki drugi DZ. Nažalost, tad smo morale da na svakih mesec dana nosimo doznake na posao u toku trudnoće (ne znam kako je sad), pa nisam mogla da prebacim karton iz jednog DZ u drugi za tako kratak period, jer procedura predugo traje (?!?!?!). A on, taj ljubazni gospodin, dušebrižnik, mi kaže: "Rodila si zdravo dete? To i dalje ne znači da se za mesec dana neće pojaviti prvi simptomi". To se sve dešavalo pre tačno 8 godina. Ja sam samo napisala šta se meni dešavalo, a mogu da vam prepričam i kako je ženi koja je imala tumor dao lekove za hormone, jer je on tvrdio da je to samo hormonska promena, pa je žena umalo umrla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mici.... ja sam u soku! Uzasna prica! Zao mi je sto si sve to prosla.... :(:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To verovatno svakome moze da se desi, i ima raznih "strucnjaka" na nasem "trzistu", ali morala sam da napisem svoje utiske, samo zato sto citam hvalospeve o tom coveku. I meni mnogo zao sto sam morala kroz to da prodjem, ali to mi je neka skola. Sad sa svim doktorima razgovaram na nekom drugom nivou, i za prvo vece nepostovanje mene kao pacijenta obracam se Zastitniku pacijentovih prava. Svakako, hvala, Empress.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.