Dobar ginekolog

odgovora

Objavljeno

Dr Marina Vilic u D.Z. Batajnica, nije bas vrsan strucnjak, ali je nagodna za dogovore, pa te uvek uputi dalje kod nekog strucnijeg. A ruku bih u vatru stavila za Dr Ivana Pavlovica u Visegradskoj, provereno je odlican.

Ti si iz Bataje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Др. Мирко Траиловић, одличан је!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr Nikola Cerovic GAK Narodni Front- nema mu ravnog kad su trudnice u pitanju. On je izneo sa mnom trudnocu i bio tu za mene.

A za razne preglede i kolposkopiju dr Rada Vugdelic, ista ustanova, zahvalna sam njenoj strucnosti do neba! Ona je otkrila i otklonila moj "problem".

DZ Novi Beograd dr Branka Milosevic, zena je fenomenalna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li preporuka za proverenog ginekologa u Nisu, moze i privatnik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr Nikola Cerovic GAK Narodni Front- nema mu ravnog kad su trudnice u pitanju. On je izneo sa mnom trudnocu i bio tu za mene.

A za razne preglede i kolposkopiju dr Rada Vugdelic, ista ustanova, zahvalna sam njenoj strucnosti do neba! Ona je otkrila i otklonila moj "problem".

DZ Novi Beograd dr Branka Milosevic, zena je fenomenalna!

Njega sam svaki dan vidjala dok sam ležala u Frontu, deluje mi jako fin i smiren čovek. Volela bih da "imam posla" sa njim ubuduće ali ne znam da li se on bavi ovim mojim problemom, da li bi mogao da me vodi sl.put. Radi li privatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Njega sam svaki dan vidjala dok sam ležala u Frontu, deluje mi jako fin i smiren čovek. Volela bih da "imam posla" sa njim ubuduće ali ne znam da li se on bavi ovim mojim problemom, da li bi mogao da me vodi sl.put. Radi li privatno?

On zaista jeste jako smiren i jako je strucan, moju trudnocu je vodio savrseno... Ne znam da li radi privatno, ali za sve informacije koju cu rado da ti dam skokni na Face sto pre... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr. Vesic, privatna ordinacija u Bg

FENOMENALNA

Dr Vesić mi je vodila prve 3 trudnoće,jako dobar stručnjak i papreno skupa....onda se desio prvi spontani,iako sam i tada tražila (mada ne nešto preterano,jer mi je rekla,ne sekiraj se,dešava se ) da uradim analize da saznam razlog spontanog,nije mi dala....nakon drugog spontanog sam opet tražila da uradim SVE što se može uraditi,nije bitna cena ,samo da mi je saznati,jer htela-nehtela još dece,zanimao me razlog gubitka bebe....ona je,iako znajući moje 'planove',znajući da je moje svako dete PLANIRANO,svako jako željeno,svaki spontani beskrajno bolan,reagovala jednom rečenicom...AJDE MANI SE MNA (MOJE IME) DALJIH TRUDNOĆA...SVAKA SL. TRUDNOĆA POVEĆAVA TI RIZIK OD NOVOG SPONTANOG,AJDE DA TI STAVIM SPIRALU I DA BUDEŠ MIRNA :angry::o :o :o ...o Bože dragi...ja sam ostala bez teksta...naravno promenila sam ginekologa koji mi je posvetio pažnju,otkrio eventualni problem i rezultat je ANĐELINA.....elem,dr. Vesić jako mnogo voli pare i hoće uvek još,još,još.....ja pored svih uredno plaćenih papreno skupih pregleda tokom 3 trudnoće trebala sam još po koji pokon dati u vidu parfema možda (kako radi moja drugarica),pa bi mi možda posvetila malo više pažnje i otkrila problem....p.s. ne osporavam njenu stručnost ;) ....

D.Veasić radi samo privatno od pre nekih 5-6 godina ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Vesić mi je vodila prve 3 trudnoće,jako dobar stručnjak i papreno skupa....onda se desio prvi spontani,iako sam i tada tražila (mada ne nešto preterano,jer mi je rekla,ne sekiraj se,dešava se ) da uradim analize da saznam razlog spontanog,nije mi dala....nakon drugog spontanog sam opet tražila da uradim SVE što se može uraditi,nije bitna cena ,samo da mi je saznati,jer htela-nehtela još dece,zanimao me razlog gubitka bebe....ona je,iako znajući moje 'planove',znajući da je moje svako dete PLANIRANO,svako jako željeno,svaki spontani beskrajno bolan,reagovala jednom rečenicom...AJDE MANI SE MNA (MOJE IME) DALJIH TRUDNOĆA...SVAKA SL. TRUDNOĆA POVEĆAVA TI RIZIK OD NOVOG SPONTANOG,AJDE DA TI STAVIM SPIRALU I DA BUDEŠ MIRNA :angry::o :o :o ...o Bože dragi...ja sam ostala bez teksta...naravno promenila sam ginekologa koji mi je posvetio pažnju,otkrio eventualni problem i rezultat je ANĐELINA.....elem,dr. Vesić jako mnogo voli pare i hoće uvek još,još,još.....ja pored svih uredno plaćenih papreno skupih pregleda tokom 3 trudnoće trebala sam još po koji pokon dati u vidu parfema možda (kako radi moja drugarica),pa bi mi možda posvetila malo više pažnje i otkrila problem....p.s. ne osporavam njenu stručnost ;) ....

D.Veasić radi samo privatno od pre nekih 5-6 godina ;)

Ovakviima treba da se oduzme dozvola za rad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaista neosporavam njenu stručnost i mislim da je jedna od najboljih lekara-ginekologa kod nas,njeno oštro oko je mnoge spasilo,ali ovo drugo :( ...i onda se pitam da li je ona,ili ovakvi,da li su stvarno dobri lekari).....evo odmah 'pobijam' prvi deo svog posta....ja da sam nju poslušala,ne bih imala svoju Anđelinu sada i to bez nekakvih velikih problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaista neosporavam njenu stručnost i mislim da je jedna od najboljih lekara-ginekologa kod nas,njeno oštro oko je mnoge spasilo,ali ovo drugo :( ...i onda se pitam da li je ona,ili ovakvi,da li su stvarno dobri lekari).....evo odmah 'pobijam' prvi deo svog posta....ja da sam nju poslušala,ne bih imala svoju Anđelinu sada i to bez nekakvih velikih problema...

Jeste, ali koja je cena te njene strucnosti? Dokle ide njena pohlepa? Misli da je njeno znanje neprocenjivo i zato uzima neograniceno mnogo?!

Ti si kod nje vodila tri trudnoce? Koliko ti je za to para uzela? Pa onda kad si htela cetvrti put da zatrudnis, trebala je da kaze da te casti sa svim daljim pregledima, da ne placas ni dinar vise! Ali ne, ona je htela jos... pa dokle,bre,vise? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Vesić mi je vodila prve 3 trudnoće,jako dobar stručnjak i papreno skupa....onda se desio prvi spontani,iako sam i tada tražila (mada ne nešto preterano,jer mi je rekla,ne sekiraj se,dešava se ) da uradim analize da saznam razlog spontanog,nije mi dala....nakon drugog spontanog sam opet tražila da uradim SVE što se može uraditi,nije bitna cena ,samo da mi je saznati,jer htela-nehtela još dece,zanimao me razlog gubitka bebe....ona je,iako znajući moje 'planove',znajući da je moje svako dete PLANIRANO,svako jako željeno,svaki spontani beskrajno bolan,reagovala jednom rečenicom...AJDE MANI SE MNA (MOJE IME) DALJIH TRUDNOĆA...SVAKA SL. TRUDNOĆA POVEĆAVA TI RIZIK OD NOVOG SPONTANOG,AJDE DA TI STAVIM SPIRALU I DA BUDEŠ MIRNA :angry::o :o :o ...o Bože dragi...ja sam ostala bez teksta...naravno promenila sam ginekologa koji mi je posvetio pažnju,otkrio eventualni problem i rezultat je ANĐELINA.....elem,dr. Vesić jako mnogo voli pare i hoće uvek još,još,još.....ja pored svih uredno plaćenih papreno skupih pregleda tokom 3 trudnoće trebala sam još po koji pokon dati u vidu parfema možda (kako radi moja drugarica),pa bi mi možda posvetila malo više pažnje i otkrila problem....p.s. ne osporavam njenu stručnost ;) ....

D.Veasić radi samo privatno od pre nekih 5-6 godina ;)

Uzas. Nisam to znala. Kod koga sada ides?

Jako mi je bitno jer idem kod rd Vesic,a HOCU decu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, ali koja je cena te njene strucnosti? Dokle ide njena pohlepa? Misli da je njeno znanje neprocenjivo i zato uzima neograniceno mnogo?!

Ti si kod nje vodila tri trudnoce? Koliko ti je za to para uzela? Pa onda kad si htela cetvrti put da zatrudnis, trebala je da kaze da te casti sa svim daljim pregledima, da ne placas ni dinar vise! Ali ne, ona je htela jos... pa dokle,bre,vise? :angry:

Valaj baš <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas. Nisam to znala. Kod koga sada ides?

Jako mi je bitno jer idem kod rd Vesic,a HOCU decu

Neka te kod nje...ona je stvarno jako dobr stručnjak...što se TEBE tiče mislim da si na pravom mestu...p.s. govorim o njenoj stručnosti,a vidim ti tek treba da postaneš mama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka te kod nje...ona je stvarno jako dobr stručnjak...što se TEBE tiče mislim da si na pravom mestu...p.s. govorim o njenoj stručnosti,a vidim ti tek treba da postaneš mama ;)

Kako to lepo zvuci - jedva cekam a ono nesto bas ne ide, smrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Aleksandra Djokic DZ Palilula - ODLICNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. Dragoslav Vuković u DZ Pančevo, odličan! :rolleyes:

MasaPetar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li mi neko reci kakva ima iskustva sa dr Aleksandrom Jurisicem posto ja tek trebam da idem kod njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko može da mi kaže jel ima iskustva - i kakva su, sa dr Popov, DZ Liman, Novi Sad? Ja sam silom prilika izabrala nju za svog ginekologa, jer dr Radovanović nije radila tad kad mi je trebalo. To je bilo krajem decembra prošle godine, i još uvek nisam završila sa pregledima. Ono što me zanima je: da li je sad praksa da se običan ginekološki pregled, papa test, UZ pregled, kontrolni pregled...da li se sad svaki od tih pregleda posebno zakazuje, ili je to slučaj samo sa ovom dr? Razumem da kad ideš u državnu ustanovu, da moraš da staviš živce u gips (i ranije sam išla u DZ kod ginekologa), znam da se mora čekati, ali baš za svako "dobar dan" da moram imati zakazano - nije mi jasno... Inače, danas sam imala UZ pregled, na kom sam mislila da će mi prepisati neke kontraceptivne pilule, zbog mikrocističnih jajnika, ali izgleda da i to zahteva zakazivanje za APRIL MESEC :blink: pri tom mi nije spomenula nikakve dodatne analize - samo da bi mi rekla koje pilule da uzmem, moram čekati april! Jel imao neko sličan problem?

Šta mi je činiti? Da menjam dr ili da se pomirim sa sudbinom? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heh, meni treba dobar urolog u BG.

P.S. Znam da nije na zadatu temu :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Urologa ni jednog ne znam.

Ali što se ginekologa tiče, Dr Odanović, Dom zdravlja Vračar - za svaku pohvalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Vesna Vukotić-Pavlović Dom Zdravlja Stari Grad,super doktorka,meni je vodila prvu trudnoću,nadam se i drugu će!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr Jelena Nedeljkovic, dz Nbg, medicina rada, jos mi je rano da je bog zna kako hvalim, ali za sad sam prilicno zadovoljna sa njom- nemam zamerki, nadam se da ce tako biti do kraja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li moze neko da mi preporuci neku dobru privatnu kliniku u Bgu, gde bih mogla da uradim sve potrebne analize? Neki preporucuju Jevremovu i Analife kliniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, mozete li da mi preporucite dobrog ginekologa u DZ Novi Beograd kod Merkatora ili u bloku 44. Treba da otvorim karton za koji dan. Hvala:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li moze neko da mi preporuci neku dobru privatnu kliniku u Bgu, gde bih mogla da uradim sve potrebne analize? Neki preporucuju Jevremovu i Analife kliniku.

Moja sestra ide u kliniku Ivanović, po njenoj priči mislim da su odlični.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.