Pismo od Deda Mraza / Deda Mraz

odgovora

Objavljeno

Ja sam se jutros prijatno iznenadila kad me u sandučetu, umesto uobičajenih računa, sačekalo pismo od Deda Mraza adresirano na Pavla :rolleyes:

ayz-IMG-71.jpg

Da li je još neko od vas (vaše dece) dobio ovo pismo? Kako su reagovali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooj ovo je stvarno predivno... MI nismo ništa primili :(

Buhla jesi li okrenula i drugu stranu ili proverila da li u koverti nema još nešto npr račun za infostan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooj ovo je stvarno predivno... MI nismo ništa primili :(

Buhla jesi li okrenula i drugu stranu ili proverila da li u koverti nema još nešto npr račun za infostan :D

:lol: baš me zanima ko nas je ovo obradovao... a u pismu piše da će da dobije poklon u ponoć, tako da ga ja stvarno očekujem! :P

Možda su sad počeli da dele, pa će vam stići ovih dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi se svidja! Prvo sam pomislila da neko dobrodusan svima udeljuje takva pisma da ce deca raduju....ali ne, to mora biti neko ko vas zna! Hmmm, da nije tata mozda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wow buhla predivno! da vam nije opstina poslala ?

mada videces u ponoc ko ce da dodje pa ces znati.hahaha

u svakom slucaju super je, ko god da je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A znas li ko je poslao? Meni to djeluje jako interesantno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predivno, bilo bi sjajno kad bi nam svima slali :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imate na grupovini da pazarite ta pisma sa popustom evo link pismo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imate na grupovini da pazarite ta pisma sa popustom evo link pismo

Super je.... :) Tnx, Wido :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je.... :) Tnx, Wido :):wub:

ja sam genetski stipsa tako da dnevno opajam sve te sajtove ...bar neko da ima korist od moje opsesije ...nema na cemu draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam genetski stipsa tako da dnevno opajam sve te sajtove ...bar neko da ima korist od moje opsesije ...nema na cemu draga

:D:lol:

Ja već poslala, samo da sutra platim troškove poštarine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imate na grupovini da pazarite ta pisma sa popustom evo link pismo

Wida mi je pripomogla da provalim ko je poslao pismo! Misterija resena - moja kuma! :)

Ja sam jutros pomislila da je neka drzavna ustanova, stvarno je super fora pogotovo za malo stariju decu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wida mi je pripomogla da provalim ko je poslao pismo! Misterija resena - moja kuma! :)

Ja sam jutros pomislila da je neka drzavna ustanova, stvarno je super fora pogotovo za malo stariju decu!

TO SE ZOVE KUMA.... Pa to je najlepši gest koji je mogla da učini za Pavla za Novu Godinu. SVAKA JOJ ČAST!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TO SE ZOVE KUMA.... Pa to je najlepši gest koji je mogla da učini za Pavla za Novu Godinu. SVAKA JOJ ČAST!!!!

Potpisujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TO SE ZOVE KUMA.... Pa to je najlepši gest koji je mogla da učini za Pavla za Novu Godinu. SVAKA JOJ ČAST!!!!
Potpisujem.
super

:wub: jeste, imam najbolju kumu na svetu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je Deda Mraz "bio" juče, dok smo bili na predstavi i ostavio poruku...ho, ho, ho...a gde vam je jelka...a Anja kaže...jesam li ti rekla da neće imati gde da ostavi poklone i kada su ih videli na krevetu...sreće nikad kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko kupuje preko Grupovine (ja uzimam), koristite njihov način plaćanja. Kupite Grupovina kredit za 300 dinara (uplatnica na 300 din) i dobijete bonus još trista. :)

Tako da za trista dinara možete i nečije još dete da obradujete :) Sve ukupno 4 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ovo je super !!! upravo sam ispisala uplatnicu pa cu danas das platim za Mitu samo , posto je Marko jos mali za to on bi pismo verovatno pojeo :D Dali znate za koliko otprilike dana stigne ? Posto bi bila super fora da ga postar donese kad je Mita kod nas , odusevio bi se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhlice,divno,bas sam odusevljena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolegina žena poručila za decu, i dobili su. Kaže da su se obradovale "do neba" :) :)

Koleginica i ja danas pazarile, pa ćemo da vidimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko kupuje preko Grupovine (ja uzimam), koristite njihov način plaćanja. Kupite Grupovina kredit za 300 dinara (uplatnica na 300 din) i dobijete bonus još trista. :)

Tako da za trista dinara možete i nečije još dete da obradujete :) Sve ukupno 4 :)

Ja ovo ne razumem.Imala bih troje dece da posaljem.Da li placam u posti ,a gde mi je ziro racun ili kako?Ivancice objasni mi,ne kapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovo ne razumem.Imala bih troje dece da posaljem.Da li placam u posti ,a gde mi je ziro racun ili kako?Ivancice objasni mi,ne kapiram.

Kad odeš na sajt http://grupovina.rs/deal/pismo-od-Deda-Mraza/ registruješ se i poručiš kupon (kupi) Onda izabereš za metod plaćanja GRUPOVINA KREDIT. Na opštu uplatnicu uplatiš njima na račun 300 dinara (oni ti mejlom pošalju kako da popuniš uplatnicu), a oni ti daju + 300din. bonusa. I tako možeš da kupiš više pisama. ;) A ostatak para možeš da iskoristiš i da kupiš nešto drugo. :)

Evo detalja iz mejla:

Kupovinu Grupovina kredita obavljaš na sledeći način:

Popuni uplatnicu ovako kako je učinjeno na slici iznad.

Uplati iznos u banci, pošti ili pomoću svog e-banking naloga do 22.12.2011. u 19:00h.

Nakon što uplatiš iznos na uplatnici, dodacemo uplaceni iznos+bonus (300 din.) na tvoj Grupovina korisnicki nalog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ja moram posebno da popunim i obrazac,a na ovom sajtu da narucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ja moram posebno da popunim i obrazac,a na ovom sajtu da narucim.

Ja posle posla idem da uplatim, pa ti javljam detalje kako ide. Obrazac sam popunila posebno, sad samo da vidim kako se to povezuje... Večeras ti javljam ako mi oni odmah odgovre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.