Koliko fizički izgled utiče na samopouzdanje?

odgovora

Objavljeno

Ja isto imam problem sa kilazom.Samo sto sam ja premrsava.U trudnoci sam se ugojila preko 20 kg, sada mi je sve to spalao,cak i vise.Imam 2,3 kg manje nego sto sam imala kao devojka ali nekako izgledam jos mrsavije.I ludim kada me svi pitaju "Jao pa sto si se to osusila?"Najgore je sto je moj muz poceo da me mara konstatacijom kako sam bas mrsava i kako moram da jedem...:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali bez obzira na višak kilograma i tamne podočnjake činjenica da sam majka mi je podigla samopouzdanje više nego svi tretmani i nove krpice.

Sa ovim se u potpunosti slazem.

Inace,mislim da fizicki izgled utice jako na samopouzdanje.Ja sam od onih devojaka koja je gradjena kao pescani sat.Imam jake bokove,a uzak struk i bujne grudi.Mnogi ce mi reci da sam buckasta.I to moze da utice na samopouzdanje jako.Iako se meni dopada kako ja izgledam i mm takodje,ponekad moze da utice na moje samopoudanje to kada mi neko kaze da sam buskasta ili da sam se ugojila.sve tada pada u vodu i sto sam nasminkana i doterana i sto imam frizuru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mislim da fizicki izgled utice na samopouzdanje.

Samo sto kod mene nije problem kilaza, nego cinjenica da se osjecam bolje kada imam frizuru tj kad mi je kosa isfenirana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.