Bebi kozmetika

odgovora

Objavljeno

Ovde mozemo da pisemo o kozmetici koju koristimo za nase bebirone i kako smo njome zadovoljne? Pa, recite mi, drage moje mame, koju kozmetiku koristite za svoje nezne andjelcice? ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde mozemo da pisemo o kozmetici koju koristimo za nase bebirone i kako smo njome zadovoljne? Pa, recite mi, drage moje mame, koju kozmetiku koristite za svoje nezne andjelcice? ;););)

Cao Tony,ja od pocetka koristim Kosili sampon i Kosili kupku i mleko za telo,a kad zelimo malo promene uzimam Becutan sampon i kupku,mleko.Generacije su odrasle uz ta dva brenda i mislim da je to dovoljno uverenje u kvalitet ovih proizvoda.A i predivno  mirisu!

Koristim jos Pavlovicevu koja se pravi u apoteci,ili Pavloderm.

Pelene Pampers,mada se pitam kakve su ove Nannys?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chicco sampon kupku i mleko za telo,a za lice nivea soft care kremu.

Od maramica smo probali sve vrste nivea mi se ne svidja,pampers nije los a uzela sam i nannys da probam super su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za kupanje koristimo chiccovu kupku. Predeo pod pelenama i prevoje mazemo Pavlovicevom. Jedno vreme je bio malo crven oko guze pa smo ga mazali seba med kremom protiv ojeda. Lice mu mazem Nivea soft kremom, mada bi kupila neku kremu za lice za osertljivu kozu, jer iako ima 2 meseca ima sitne bubuljice i vide mu se sitni kapilari. Od maramica koristimo Niveine soft and care, meni su bas dobre. Prvo smo kupili Niveine Pure, i one mu nisu prijale. Da li imate neku preporuku za kremu za lice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupamo se chicco kupkom,predeo ispod pelena pavlovicevom,lice niveom. Telo nikada ne mazemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sebamed kupka i šampon, pavlovićeva za mazanje predela ispod pelene (koristili smo i sebamed, ali je mnogo skuplje, a pavlovićeva je sasvim ok), pantenol za lice. Maramice pampers senzitiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za kupanje koristimo chiccovu kupku. Predeo pod pelenama i prevoje mazemo Pavlovicevom. Jedno vreme je bio malo crven oko guze pa smo ga mazali seba med kremom protiv ojeda. Lice mu mazem Nivea soft kremom, mada bi kupila neku kremu za lice za osertljivu kozu, jer iako ima 2 meseca ima sitne bubuljice i vide mu se sitni kapilari. Od maramica koristimo Niveine soft and care, meni su bas dobre. Prvo smo kupili Niveine Pure, i one mu nisu prijale. Da li imate neku preporuku za kremu za lice?

Za osetljivu kožu koristi se pantenol, prodaje se u apotekama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Huggies pelene,odusevljena sam....Nivea kremu,sampon smo koristili Kosili i celu njihovu kozmetiku,ali ssmo sada presli na Nivea sapmon za bebe...I naravno Pavlovicevu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, mi smo se kupali sa Sebamed sapunom, prezadovoljna sam. A juce smo se prvi put kupali sa Becutan, ne mogu reci nista lose, ali mi je Sebamed nekako lepsi, i miris, i koza je nekako meksa posle kupanja, a cini mi se da joj kosica nekako skripi pod rukom od Becutana kao kad mi operemo (bar ja moju) kosu bez balzama. Za predeo ispod pelene koristimo Pavlovicevu i odgovara nam, mada sam probala i Pavlogal isto je dobra manje je masnija od Pavloviceve, pa se sad razmisljam sta uzeti za leto jer nam je Pavloviceva pri kraju. Za zimske i vetrovite dane za lice, koristili smo Sebamed extrasoft kremicu. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo nivein šampon za kosu, johnson kupku sa lavandom za telo. Ispod pelena neprevaziđena pavlovićeva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo sada počeli da koristimo Sebamed šampon za kosu i čini mi se da joj se smanjuje temenjača... za lice koristimo pantenol... za predeo ispod pelena Nivea sensitive kremu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih da kažem, kada je ovih dana počelo malo jače sunce kupili smo nivea baby kremu za lice sa zaštitnim faktorom 30. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pretezno koristim CHICCO kozmetiku, za kupanje, kremu za vjetrovito vrijeme, mlijeko za tijelo, omeksivac.Pavlovicevu mast koristi za guzu i super je.Od vlaznim maramica sam sve probala ali su mi Nivea tamno plave ubjedljivo najbolje.Od pelena koristim Pampers i zadovoljna sam, a probala sam i Huggis i Molfix ali nisam zadovoljna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi za telo koristimo sebamed kupku, mazali smo se prvo Pavlovićevom kremom po guzi, pa se beba bez obzira na presvlačenje, ojela. A onda smo uzeli HIPP kremu protiv ojeda to nam je pomoglo, tek kada smo prestali da koristimo vlažne maramice. Tako da sada guzu brišemo mokrom pamučnom pelenom. Malo je komplikovanije, ali očigledno da mojoj bebi ne odgovaraju vlažne maramice (probali smo nekoliko vrsta Nivea, dve vrste DM-vlažnih za bebe, becutan i na kraju sam odustala, da je ne bih maltretirala)

Lice smo mazali Chicco kremom za vetrovito vreme, sada se mažemo Pantenol kremom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba je od cicco kreme za hladno vreme dobila užasan ekcem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji klinci, blizanci kao bebe tj. do prve godine samo Mustelu, imamo osetljivu kožu, kupka, sapun, krema za vetar , krema za sunce. Pošto sam zaključila da su porasli a i kolekcija je skupa, prešla sam na seba med ali od šampona se ospemo kao i od kupke posle dužeg korišćenja (npr 1 mesec). o KIko kozmetici, nivei i drugim markama ne smem ni da razmišljam a onda sam prešla na bubicu tako je ja zovem odnosno Bubchen i odgovara nam skroz. Kad se zasitimo ponovo se vratimo na Mustelu i u krug inače danas imamo 2 godine i tri meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Tony,ja od pocetka koristim Kosili sampon i Kosili kupku i mleko za telo,a kad zelimo malo promene uzimam Becutan sampon i kupku,mleko.Generacije su odrasle uz ta dva brenda i mislim da je to dovoljno uverenje u kvalitet ovih proizvoda.A i predivno  mirisu!

Koristim jos Pavlovicevu koja se pravi u apoteci,ili Pavloderm.

Pelene Pampers,mada se pitam kakve su ove Nannys?

U potpunosti se slazem sa tobom, mi isto sve to koristimo i veoma smo zadovoljni! Moja kuma koristi Nannys i ima samo reci hvale za njih, mi koristimo Pampers i zadovoljni smo. Pozdrav!

as1cERy-Sf-0010ODU4ODM4amR8MDZkfER1c2Egb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Pavlovićevu, za kupanje Chicco sapun, šampon, nekad Nivea sapun. Za predeo ispod pelena isto Pavlovićeva i nekad Jekoderm. Sebamed koristili, ali mu je koža bila suva i perutala se iako je krema extra hidrantna. Mažemo celo telo; tako je navikao i sad uživa posle kupanja, pola sata mackanja, masaže i maženja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi od pocetka koristimo Sebamed kupku i mleko za telo,a za predeo ispod pelena koristimo pavlovicevu mast,pampersove vlazne maramice i prezadovolja sam sa svime! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo isto Pavlovicevu i stvarno je nenadmasna. Od sampona Becutan i Hipp. Za lice smo koristili Sebamed, nije losa a i dr nam je nju preporucila, ali se meni vise svidja Nivea. Od kad je mazemo, lice mu je cisto, sveze, nema ni crvenila ni bubuljica, ni suve koze. Kazu da Pavloviceva ne bi trebalo da se maze po celom telu jer je masna, ali ja mu je ipak mazem i to u tankom sloju. I nikad nismo imali ni ojed ni bilo kakve druge probleme, hvala Bogu. Razmisljam da ako moje telo uziva u hidratantnoj kremi posle kupanja, zasto ne bi i njegovo. To je bar sa nama slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chicco i zadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chicco kupka i sampon,pavloviceva po guzi,jekoderm a od skoro becutan po licu,pampers pelene,probali chicco kremu za vetrovito i hladno vreme/zadovoljni!imamo i chicco mleko koje smo dobili i mazemo telo,dobro je i ono,sapun chicco,ali preci cu na merimu deciji sapun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Косили купкица и Павлодерм крема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sebamed od prvog dana i to uvek sapun za kupanje, losion smo koristili do 5.og meseca, sad mleko za telo. Ispod pelena koristim sve vreme Baby Skin kremu koja je isto sa bademovim uljem kao Pavloviceva samo duplo jevtinija, a pelene sada koristimo Pufies jer smo od Pampersa dobili osip. Koristim pantenol kremu za lice, svako jutro mu cistim nos Marisolom, a za za sunce sebamed kremu, faktor 30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sebamed celu kolekciju.Sapun,kupku,sampon,mleko za telo i kremicu za lice.U pocetku smo koristili Pampers pelene,a skoro smo presli na Pufies jer mu vise odgovaraju jer ima jako osetljivu kozu.Vlazne maramice sam izbacila iz upotrebe jer mu cak ni one senzitiv ne odgovaraju.Otkako ih ne koristim koza mu je u odlicnom stanju :D I Pavlovicevu posle svakog presvlacenja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.