Bebi kozmetika

odgovora

Objavljeno

Mi koristimo Mustelu za kupanje, mleko za telo (ponekad), njihove kreme za vetar/sunce, i Pavlovicevu mast za guzu. Imao je problem sa stomacicem, pa mu je guza bila malo crvena, pa smo koristili Mustelinu kremu protiv ojeda, opet zadovoljni. Nekoliko puta smo koristili i Chicco kupku, lepo peni, ali meni se cini mnogo agresivna u odnosu na Mustelu.

Jeste jaca cena, ali nekako mi se cini najblaza za kozu, a najbitinije je da bebi odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde mozemo da pisemo o kozmetici koju koristimo za nase bebirone i kako smo njome zadovoljne? Pa, recite mi, drage moje mame, koju kozmetiku koristite za svoje nezne andjelcice? ;) ;) ;)

Iskljucivo mustelu.Najbolja je,najblaza za kozu.I sve njihovo je najbolje:kreme za lice,za ojede(beba mi se nikada nije ojela),za suncanje.Cena jeste malo jaca ali se zato koristi u malim kolicinama.A nije ni dobro da na bebi kozu stavljamo po 3 kile kozmetike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merimin sapun za kupanje,intenzivnu Nivea kremu za lice i Pavlovicevu za tijelo,naravno Pampers pelene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame,kada ste sa sapuna presle na kupke i sampone,u kom mjesecu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posle prvog kupanja sapunom :P cini mi se da joj je sapun isusivao kozu...od tad pa do danas chicco-ve kupke....ponekad niveinu...mada se uvek vratimo na chicco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame,kada ste sa sapuna presle na kupke i sampone,u kom mjesecu?

sampon deciji odmah od prvog dana a kupku dok nije mogao sam da sedi, kad je bio veca beba da bi mogli lepo da isperemo sve prevoje,

najgore je ako ostane pena od kupke nagriza kozu i ona puca crveni, tako nam je savetovao dermatolog, a i pedijatar na otpustu iz porodilista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim Chicco kupku i sampon,2 u 1,za o+ meseci. Za negu Weleda bebi ulje,Pavlovicevu mast ili Bepanthenol mast i od vlaznih maramica Pampers,trenutno simply dry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci koji je najbolji sapun koji bih mogla da koristim za bebu :rolleyes: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci koji je najbolji sapun koji bih mogla da koristim za bebu :rolleyes: ?

Ja ti toplo preporucujem sve iz palete sebamed!Po meni su oni najbolji,a i u skoli za trudnice su nam to preporucivali i koristimo i dan danas sve njihove proizvode!b0252.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja preporucujem sebamed :) Na liniju Mustela nije dobro reagovao, ekcem se pogorsao,a od seba meda nemamo nikakvih problema, koristimo sve iz linije.

Moja prijateljica bebu kupa meriminim sapunom,ali ne znam kolikoje to pametno,cini mi se da je previse jak iako je za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sebamed :) definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovde neko radi za sebamed? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vi radite za njih. Planiram i ja da se pridružim posle ovolikih preporuka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ovde neko radi za sebamed? :D

salu na stranu,stvarno su najbolji!!Mi smo isprobali sve i svasta od nivee preko kosilija i meriminih sapuna(jer sebamed bas i nisu jeftini),ali uvek smo se vracali sebamedu jer zaista su najbolji!t5005.gifA za svoje dete zelite samo najbolje,naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogli bi bas da udele neki paketic, novogodisnji promotivni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, i bekutan je fantastican, miris je nenadmasan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogli bi bas da udele neki paketic, novogodisnji promotivni :D

hehehe slazem se :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom mališi nije odgovarao Sebamed, pa smo se vratili na Kiko kozmetiku. Jedanput u 4-5 meseci pređem na Niveu jer valja promeniti. Imamo problematičnu i suvu kožu i ja i Srki i to nam je baš problem. Mustela mi je preskupa :(:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo do 4.og meseca koristili iskljucivo samo neutralni sapun,pa smo onda presli na nivein šampon,kupku i kremu za telo.Dosad smo za guzu koristili pavlovicevu,a sad smo prvi put uzeli becollino.Od vlaznih maramica uglavnom becutan,a pelene pampers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od pocetka koristimo sampon, a kupku nikad, ni sa starijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svima preporucujem mustelu,jeste malo skuplja ali je najkvalitetnija,pogotovo za bebce koji imaju osetljivu kozu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najvise za dete volim seba med.. mada sad koristimo duze vreme bubchen sampon i kupku i skroz mi je ok..

ranije smo chicco.. kreme za sunce obavezno seba med jer su stvarno najbolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi uglavnom koristimo niveu, mustelu i sebamed. Ponekad kiko. Mada, moja deca, kao i ja, nemaju osetljivu kozu, te nam je svejedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ynam da su se neke mame zalile da im kosili isusi bebinu kozu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.