Bebi kozmetika

odgovora

Objavljeno

I ja sam cula da kosili isusuje kozu. Meni se najbolje pokazao seba med.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim bekutan i za bebca i za sebe i za sad nam je odlican :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mustelaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim chicco kozmetiku od rodjenja i super je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristimo samo A derma kozmetiku (mlijeko za tijelo, sampon, ulje za kupanje), zbog atopicne koze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od početka koristimo Chicco kozmetiku, za guzu naravno Pavlovicevu, pelene Pufies i oduševljena sam, a maramice Seba Med.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim sve Chicco-vo i jako sam zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Chicco 0+ i stvarno smo zadovoljni, a i mnogo lepo mirise... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Chicco 0+ i stvarno smo zadovoljni, a i mnogo lepo mirise... :)

Mi je koristimo i dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mustelaaaaaa

Takodje... :) jeste skupa ali velika su pakovanja i dugo traju.. meni se svidja i kako mirise.. a koza je fenomenalna... njihovom penom za temenjacu posle jednog kupanja smo je ocistili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristimo Natusan kozmetiku,to je u stvari Johnson&Johnson za Skandinaviju.Veoma sam se razocarala jer je ovde sva bebi kozmetika bez mirisa :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prva tri meseca Sebamed, posle Bekutan, Kosili, Pega.

Kad jedno potrošimo kupimo drugo - kombinujemo.

Inače, sve kupke rastvaram u vodi, pa posle koristim za kupanje i šamponiranje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Becolino kozmetika, pavloviceva i DJECJI SAPUN ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chicco za kupanje a pavlovićevu mažemo... Lice mažemo ponekad chicco-vom kremom za lice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luki: bubchen baby bath i bubchen baby milk vec duze vreme

Stefanu chicco kupku i pavlovicevu za guzu, kad mu se crvene prevoji, uglavnom na vratu od vrucine sudokrema- dobili u porodilistu, i ovako ga masiram bebi uljem chicco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, za najvise 2 nedelje cu se poroditi, pa bih htela da vas zamolim za savet- sta mi je sve potrebno od kozmetike za novorodjenu bebu? Volela bih da mi navedete bas sve sto je potrebno, ukljucujuci i vlazne maramice, omeksivac recimo itd., sta je po vama najbolje, da mi navedete i marke proizvoda, to mi je bitno. Trebala bih da sve to nabavim, a naravno da bih da uzmem ono sto je najbolje za moju bebu! Hvala unapred!!! Pozdrav za sve vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, za najvise 2 nedelje cu se poroditi, pa bih htela da vas zamolim za savet- sta mi je sve potrebno od kozmetike za novorodjenu bebu? Volela bih da mi navedete bas sve sto je potrebno, ukljucujuci i vlazne maramice, omeksivac recimo itd., sta je po vama najbolje, da mi navedete i marke proizvoda, to mi je bitno. Trebala bih da sve to nabavim, a naravno da bih da uzmem ono sto je najbolje za moju bebu! Hvala unapred!!! Pozdrav za sve vas!

1. Sebamed šampon i kupka (može da se koristi i samo kupka pa da se pere i kosica sa tim) ili marke Chicco

2. Sebamed ulje a ja sam iskreno koristila i Bekutan i savršeno nam se pokazalo

3. Pavlovićeva krema

4. Puder nisam koristila i generalno ne znam i za šta bih ga upotrebila, poteljeno je mišljenje oko njegove primene (neki su protiv a neki za) ali ako se odlučiš da ga imaš i tu ti predlažem Sebamedov

5. makazice male sa zaobljenih vrhom ili grickalica, sve zavisi kako ti je lakše da sečeš noktiće

6. štapići za uši sa graničnikom bilo koje marke (ovo sam više koristila za nosić nego za uši)

7. sapun izbegavaj da koristiš NIKAKO DEČIJI MERIMIN stravično isušuje kožu

8. vlažne maramice izbegavaj preporučujem ti za tu namenu dok ste tako mali da koristite vatu koju ukvasiš u bokalče mlake vode, ovo naravno kada ste kod kuće a u gostima upotrebi vlaž.maramice. Nama su se odlično pokazale Bekutan vlaž.maramice

9. omekšivač za veš Chicco ima beli i plavi pa koji ti se više sviđa, kvalitetna su oba i dovoljno je pola čepa da sipaš u veš mašinu da se fenomenalno oseti miris.

ako se nečeg još budem setila...pišem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao sto je Ana napisala sve bih podvukla. seba med jeste i meni najbolji, mada sad trenutno koristimo chicco kupku.

puder i ja nisam nikad ni zasta koristila.

da dodam samo neku kremicu za osip i ojed, odlicna je sebina nju smo koristilu za Luku vise od godinu dana REDOVNO a sad je uvek imam. imamo i sudokrem to smo dobili u porodilistu u poklon paketu i odlicna je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja bih dodala da omekšivač prvo razblažiš pa koristiš.

Po meni miris ne treba da se oseti i da bude važan za malu bebu, važno je da stvarčice budu mekane, a za to je dovoljno i manje omekšivača.

Što se tiče pudera, ja ga uvek imam u kući, zbog osipa i ne daj bože ojeda - Kosilijev, kad je pretoplo a dete u pampersu - nisam mu stavljala pavlovićevu, niti kreme, samo malo pudera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno na savetima, ipak vi iz iskustva vec znate sve to, ja se TROumim :D izmedju sebamed, chicco i johnson proizvoda... Vidim da ste vi uglavnom za sebamed, imacu to na umu!!! Hvala jos jednom, a ako se jos necega setite ili ako jos neka mama ima predlog recite obavezno, mladim i novopecenim mamama saveta nikad dosta! Upijam ovaj forum kao sundjer, hehe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja omeksivac nikada ne razblazujem. sipam ga manje u masinu i samim tim se razblazi sa vecom kolicinom vode, a puder ne volim jer zapusava pore.

moja preporuka je uvek seba med jer su to medicinski preparati pre svega ne samo kozmeticki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,a za sta koristite bebi ulje? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,a za sta koristite bebi ulje? :unsure:

Ja sam ga koristila za temenjaču sinkoviću, posle sam se mazala ja kad je napolju bio mraz - da potrošim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,a za sta koristite bebi ulje? :unsure:

Za temenjacu i posle sam se ja mazala,kao i Ivancica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo koristili nivein sapun,mleko za telo,puder za ojed,i ad kremu. Sad kad je malo veci,kozmetiku mu kupujem u lily-ju. A vlazne maramice sam kupovala razne,a najbolje su mi svetlo plave nivea i bele iz lily-ja.

A omeksivac ne razblazujem samo stavim manju kolicinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.