odgovora

Objavljeno

Mame da li imate problema sa PMS-om (predmenstrualnim sindromom)?! Da li ste nervozne pre nego sto treba da dobijete,da li imate neke bolove?Mene sve vise muci nervoza,ponekad mislim da pocinjem da ludim :unsure: To pocne 5,6 dana pre nego sto treba da dobijem,strasno sam nervozna izderem se i na muza i na mamu a posle mi bude krivo,niko to u mojoj okolini ne shvata...da li neko ima slicnih problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame da li imate problema sa PMS-om (predmenstrualnim sindromom)?! Da li ste nervozne pre nego sto treba da dobijete,da li imate neke bolove?Mene sve vise muci nervoza,ponekad mislim da pocinjem da ludim :unsure: To pocne 5,6 dana pre nego sto treba da dobijem,strasno sam nervozna izderem se i na muza i na mamu a posle mi bude krivo,niko to u mojoj okolini ne shvata...da li neko ima slicnih problema?

Bolje da pitamo koja nema taj problem :D

Tih dana se klonim čak i foruma jer svaki post mi smeta... sve nešto " e ona se našla da napiše" "vidi je u svakoj čorbi je mirođija" i sl... A da i obavezno slatkiši u neograničenim količinama. Ne znam samo gde mi stane :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame da li imate problema sa PMS-om (predmenstrualnim sindromom)?! Da li ste nervozne pre nego sto treba da dobijete,da li imate neke bolove?Mene sve vise muci nervoza,ponekad mislim da pocinjem da ludim :unsure: To pocne 5,6 dana pre nego sto treba da dobijem,strasno sam nervozna izderem se i na muza i na mamu a posle mi bude krivo,niko to u mojoj okolini ne shvata...da li neko ima slicnih problema?

Ja jedem, čistim frižider sve što ima pojedem do kraja...ne znam samo šta ću kad mi ostane samo beli luk i mast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedem, čistim frižider sve što ima pojedem do kraja...ne znam samo šta ću kad mi ostane samo beli luk i mast :D

Onda namazes masti na hleb i pospes vegete i malo paprike i ruckas nije ni to lose... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...i ja jedem kao mećava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda namazes masti na hleb i pospes vegete i malo paprike i ruckas nije ni to lose... :P

:lol:

Uf...i ja jedem kao mećava...

:lol: Niste jedine... Sve što smršam - mislim da mogu da vratim za par dana u PMS-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

:lol: Niste jedine... Sve što smršam - mislim da mogu da vratim za par dana u PMS-u.

Jao zene ja bi i svaki dan pms samo da se ugojim,ali ja ne mogu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene ja bi i svaki dan pms samo da se ugojim,ali ja ne mogu :(

Blago tebi - ajde da se menjamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A najgore je kada u trudnoci, u tom periodu kada treba da dobijem osjetim nesto slicno kao PMS ... desava li vam se to? Ja od toga ludim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi - ajde da se menjamo :)

Da moze,ja bi pozajmila 10-tak kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A najgore je kada u trudnoci, u tom periodu kada treba da dobijem osjetim nesto slicno kao PMS ... desava li vam se to? Ja od toga ludim

Meni se desavalo al nije bilo strasno,u trudoci sam bas bila smirena ali hvatalo me kao i tebe u dane kad sam van trudnoce dobijala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A najgore je kada u trudnoci, u tom periodu kada treba da dobijem osjetim nesto slicno kao PMS ... desava li vam se to? Ja od toga ludim

E ovo me nije zadesilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto sam ja imala do 4 meseca trudnoce nesto poput menstruacije, osecala sam sve simptome kao kad treba da dobijem, a nisam trudna...tj, kantica eurokrema: sad je ima, sad je nema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da moze,ja bi pozajmila 10-tak kg

:rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuu,al' me drma ovih dana,ujedala bih.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuuu,al' me drma ovih dana,ujedala bih.... :angry:

Evo...a10.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja naj drugarica kaže - nisam znala šta je PMS dok se nisam udala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo...a10.jpg

Hvala,draga!Da mi ne bude puno!

Moja naj drugarica kaže - nisam znala šta je PMS dok se nisam udala :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boli me glava, osećam se t9409.gif drma me klasični, f****ng PMS <_< <_< :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boli me glava, osećam se t9409.gif drma me klasični, f****ng PMS <_< <_< :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

A kakva si nam danas? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kakva si nam danas? :rolleyes:

Za sad dobro, ne boli me glava, al' tek je početak dana, ima vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.