Kako povecati plodnost prirodnim putem

odgovora

Objavljeno

Sve mora biti sirovo.

P&P

Hvala vam,divne ste.Razmisljam da smuckam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam,divne ste.Razmisljam da smuckam

Posto ja ovde ne mogu da nadjem sirove semnke bindeve, njih nisam ni stavila. Ali sam od svega ostalog povecala po malo.

Ja smuckala-super je! Pojedes kasicicu i dobijes secerni udar i vise ti se nista slatko ni ne jede, bar narednih sat vremena (u mom slucaju). :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam.. Pozdrav svim mamama, i buducim naravno .. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za muskarce 1kg zobi na 3l vode kuvati sa sakom suvog grozdja.

Vredi pokusati. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za muskarce 1kg zobi na 3l vode kuvati sa sakom suvog grozdja.

Vredi pokusati. :rolleyes:

I kako i koliko se to konzumira????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kako i koliko se to konzumira????

Mm to pije, dobro je inace i za druge stvari,ali je prvenstveno za povecanje plodnosti, nivoa testosterona.Ne znam koliko dugo se pije.

To se skuva,procedi i pije se samo ta vodica.Mozes da pravis razmeru i kuvas manje kolicine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm to pije, dobro je inace i za druge stvari,ali je prvenstveno za povecanje plodnosti, nivoa testosterona.Ne znam koliko dugo se pije.

To se skuva,procedi i pije se samo ta vodica.Mozes da pravis razmeru i kuvas manje kolicine.

Ok, ali kada da pije, uvece, ujutru ili i jedno i drugo? Po koliko da pije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, ali kada da pije, uvece, ujutru ili i jedno i drugo? Po koliko da pije?

U svakom slucaju jako je zdravo,tako da nikada nece biti mnogo.Moze npr ujutru i vece,pa bar jedno mesecak dana da vidis hoce li biti nekih rezultata.Po jednu casu,moze i vise.

I obavezno pri kraju kuvanja i saku grozdja.

Samo cuvaj se,opasan je to afrodizijak. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima ovih dana da napravim jekinu muckalicu i kupili smo peruvian maku

i kupicemo oligogal se

i picemo caj od zdravca

a ja cu i od virka

i idemo na more

pa da viidmo kom opanci kom obojci :smajlisacekalicinomtoljagomudriudriudri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se pridruzim sa svojim iskustvom ,mozda ce nekom znaciti.Cetiri godine nisam mogla da zatrudnim i preporucili su mi aloju beris da pijem.Pocela sam da je pijem ujutru na prazan stomak 3 supene kasike i zatrudnela prirodno odmah posle mesec dana...e sad slucajnost ili ne ja ne znam...Na zalost izgubila sam bebu u 7 nedelji sad odmor pa opet aloja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno drage moje na misljenjima, pomaze ;)

Bas cu da smuckam i ja tu muckalicu posle praznika, sada ne rade prodavnice da bih sve to kupila, pa cemo da vidimo :)

Nadam se uspehu :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palčice, držimo palčeve!

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palčice, držimo palčeve!

Hvala puno Tangerine :wub:

Sacekacu do kraja meseca da vidim da li cu dobiti, ako dobijem, kupujem sastojke za muckalicu i mutim, a ako ne.................... :wub:

Nezgodno mi je zbog svekrve, zivimo sa njom i sta da joj kazem kada me pita sta ti je to?! :unsure::(

Ionako mi govori: "Sta zurite, sta vas briga, imate vremena..." a mm ima 34, ja 26 god, zajedno smo 7 god. A svojim drugaricama prica kako ssmo toliko dugo zajedno a sin jos nece da joj podari unuce!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno Tangerine :wub:

Sacekacu do kraja meseca da vidim da li cu dobiti, ako dobijem, kupujem sastojke za muckalicu i mutim, a ako ne.................... :wub:

Nezgodno mi je zbog svekrve, zivimo sa njom i sta da joj kazem kada me pita sta ti je to?! :unsure::(

Ionako mi govori: "Sta zurite, sta vas briga, imate vremena..." a mm ima 34, ja 26 god, zajedno smo 7 god. A svojim drugaricama prica kako ssmo toliko dugo zajedno a sin jos nece da joj podari unuce!!!!!!!!!!

Strašno za ovu poslenji pasus. Nemoj da se obazireš na takve komentare, a i šta te briga šta će da pomisli.. To je ionako zdravo, a i ukusno je, pa uvek možeš da se "vadiš" na to :D ali u suštini, mene lično to ne bi doticalo. ;) Tako da pokušaj da se ne nerviraš i napravi mućkalicu, obavezno!

Palčica i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu ste devojke! Iskreno, nisam se toga ni setila.

Sad cu da sacekam kraj meseca da vidim ima li novosti :) ako vestica dodje, kupujem i pravim muckalicu, ako ne, prelazim u druge teme :wub:

Ljubim vas :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pila caj od macine trave ocajnica gorak je jako al povecava plodnost a za muskarca je dobro caj od piskavice pijese caj a moze i da se zvace.koristili smo ja i dragi i ima rezultata.

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim da napsem koju rec o svojem iskustvu s namerom da mozda, nadam se, nekome pomognem! Moj suprug i ja nismo mogli da ostanemo u drugom stanju tri godine iako smo oboje mladi i puni zelje za bebicom! Iz dana u dan, iz meseca u mesec, nikako nije uspevalo a cini mi se - zeleli smo to vise od svega i svih! Mozda je bas to bilo ono sto nam je zadavalo tolke probleme, ali protiv toga nismo mogli, nismo mogli da se opustimo. Vec smo razgovarali sa doktorkom da zapocnemo proces izpitivanja neplodnosti. Medjutim, iz nekog razloga, ja i suprug smo se dogovorli da pokusamo jos jednom i to ni manje ni vise - na prpodan nacin. Pocela sam da pijem macnu travu, posto znam da je mnogima pomogla, ali nismo mnogo verovali da ce nam pomoci s obzirom da smo znali da uvek moramo preci tezi put u zivotu kada blo sta pokusamo. I eto, drugi mesec pijenja caja (da napomenem - pla sam hladan caj svakodnevno 3 puta na dan, i trudila sam se da popijem i pre odnosa) i bebica je sada konacno u mom stomaku :) Osecaj je prelep, i sigurna sam da nam je taj caj pomogao i ne verujem da je to bila slucajnost! Ako nista drugo, iz tog iskustva smo nacili veoma bitnu stvar - ne daj Boze nikome da iskusi kako je to kada ne mozes postati roditelj, mi sada znamo kakav je to osecaj i mogu samo da se zahvalim Bogu na tome sto smo se ipak izvukli i zatrudneli na prirodan nacin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav. Moze li mi neka od vas reci nesto vise o uzimanju folne kiseline?

Pije se jedna na dan ali koliko dugo? Da li se prave pauze? itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakva su vaša iskustva sa klomifenom,doktor mi je prepisao taj lek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da je to od zene do zene.. Nekima pomazu trave i cajevi, nekima lekovi, a neke se i pored cajeva, lekova nacekaju... :(

Meni je lekar ispisao klomid (uz neke inekcije) da pijem jer nisam imala ovulacije, sad ih imam. Eto meni pomaze, ali jos nisam ostala trudna. Ali ovo mi tek 2 mesec kako uzimam lek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto nemam ovulacije zato mi je to prepisao,pila sam ovog meseca i sada su mi plodni dani ali osećam bolove u stomaku,tj levi jajnik me malo boli.Možda je i do ovulacije.hmm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je normalno :D Moguce, jesi prestala vec da pijes klomifen? Meni je ovulacija bila na 5-7 dana od dana kako sam prestala da ga pijem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pila sam do pre 3 dana,sutra idem na uz da vidimo šta se dešava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam isla 4 dan od prestanka ovulacije isla na uz, rekao mi je da predvidja da je ovulacija 7 dan od prestanka uzimanja klomida, ali po meni je to bilo 5 dana...

Mada ko zna kad je bio...

Ja sad idem na uz u subotu pa cemo videti sta kaze... klomid pijem do petka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.