Kako povecati plodnost prirodnim putem

odgovora

Objavljeno

Ja se nadam da će sve biti kako treba .Ne znam ali i psiha mnogo utiče,kao trudis se da ne razmišljaš o tome ali opet razmišljaš i boom blokada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

ako nekoj treba ESTROFEM 2mg neka mi se javi. Ostala mi je jedna kutija od 28 komadai druga naceta sa 12 tableta.

Znam da se tesko nabavlja i da je skup pa ako nekoj treba...

Pozrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da će sve biti kako treba .Ne znam ali i psiha mnogo utiče,kao trudis se da ne razmišljaš o tome ali opet razmišljaš i boom blokada

ma pricaj mi o tome... uglavnom kad mi prodje ovulacija ne mogu da docekam da ne dobijem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je li neka pila caj Crveni zdravac...meni zena donijela iz Beograda kaze da su mnoge zene koje dugo djece nisu imale, ostale trudne, ona im donosila...Iskreno ja nikad nisam njeg pila a evo pocela sam od juce, ide jedna solja ujutru na prazan stomak i tako svaki dan...moze i muz da pije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam crveni zdravac prosle zime pocela da pijem, pila sam ga nekih pola godine....

Pomoglo mi je da mi se povuku ciste :D :D koje su se ponovo pojavile :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam crveni zdravac prosle zime pocela da pijem, pila sam ga nekih pola godine....

Pomoglo mi je da mi se povuku ciste :D :D koje su se ponovo pojavile :rolleyes:

Ja sam tri promjenila...ima jos neki koji nista ne pomaze a ima ovaj neki koji je dobar..ja prvi kupila nije to taj,drugi kupila od travara nije ni taj...i na kraju mi donijela zena iz Beograda, pa vidjet cemo :D :D

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kažu da je i laneno seme dobro za ciste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se jede laneno seme? Mislim nesto posebno ili samo ga trebam ubaciti u ishranu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

100gr lanenog semena,100gr badema.to se samelje i prelije medom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A možeš i da napraviš ako imaš čuvar kuće.jedna jogurtska čaša čuvar kuće(to se samelje) i 700gr med

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To za cuvar kucu znam ali ne znam koliko je bezbedno da se to jede dok se radi na bebi. Citala sam upozorenja za cuvar kucu i zacece, mada nigde nije nista konkretno pisalo zbog cega je upozorenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ali ne verujem da može nešto da šteti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

100gr lanenog semena,100gr badema.to se samelje i prelije medom.

Ovo je jos izgleda I ukusno^_^. Moram probati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jel moze da se izmesa virak, hajducka trava i neven ujedno i da se to pije kao caj? Jel idu te tri biljke zajedno?

EDIT: Jel zna neko gde se moze kupiti kamfor?

Izmenjeno od strane Ada29

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze da se izmesa virak, hajducka trava i neven ujedno i da se to pije kao caj? Jel idu te tri biljke zajedno?

EDIT: Jel zna neko gde se moze kupiti kamfor?

Ada ja sam pila neven i hajducku zajedno, to znam da sigurno sme. A virak sam pila odvojeno kao i macinu travu. 

Hajde vucem te za nos!!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi da ubacim i virak u tu mesavinu... :)

Trudna si? :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aahaa^_^:wub:

Sad ces i ti brzo, osecam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee extra :))))))  Cestitam :)

Pa nadam se da cu brzo za tobom pa da zajedno imamo slatke muke i cekamo zajedno u cekaonici u dispanzeru haha :D

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam terapiju sa cajevima virak, hajducka trava i neven :)  Ajd pa cemo videti rezultate :)

Jel zna neko mozda gde mogu da nadjem kamfor? Jos mi to fali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj muz je koristio piskavicu, jednu kasiku u mali jogurt i tako pojede svako jutro i navece, i nalaz mu je bio super...a ja sad pijem crveni zdravac po preporuci, jednu solju popijem na prazan zeldac kad ustanem...samo jedna ta solja se pije po danu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitala sam malo o čajevima i planiram i ja da krenem. Samo ima toliko čajeva, pitam se koji kada da pijem? Može li čaj macina trava da se pije skuvan i proceđen ujutru, i tako da se pije ceo dan, jer nezgodno mi je na poslu kuvati čajeve. 

Probala bih njega sad da pijem po završetku mece, a onda da pijem virak i hajdučku travu. Jel mogu oni zajedno i isto tako ohlađeni? Samo ne znam tačno da li su mi se pomerili plodni dani sada, da ne preteram sa macinom travom posle ovulacije. Ranije sam dobijala na 25 dana, a sada na 28. Sa kraćim ciklusom, doktorka mi je rekla da su mi plodni dana čim mi proce ciklus. Koliko se sada to pomerilo? Više ne znam ni sama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kupila danas caj od lusta maline i pomesacu sa hajduckom travom

pocecu od sledeceg ciklusa

sta mislite?

Mejja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procitala sam celu ovu temu i vidim da uglavnom kazete da ne ide zajedno femisan kapi i neki od cajeva. Zasto mislite da ne valja? Ja sam htela da ubacim bar jos jedan caj uz kapi. Sta mislite da li bih smela i koji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da kapi vec sadrze ekstrakte nekih cajeva,pa zato nema potrebe da pijes cajeve uz njih.

Negde davno sam procitala da svi ti cajevi za povecanje plidnosti navodno imaju bolji efekat kada se popiju sveze spremljeni i topli.

Ako ne znas tacno kada ti je ovulacija,mozes da pratis bazalnu temperaturu ili odes na uz da doca gledne folikule.

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u principu uvek osetim ovulaciju, bar mislim da je to, osetim bol u donjem delu stomaka. Kod moje dr je nemoguce doci po 2, 3 nedelje od guzve, ali znam da kad sam bila, da mi je rekla da mi je odmah po zavrsetku ciklusa, tada sam dobijala na 25 dana. 

Popicu kapi do kraja godine, to je tacno 2 meseca, pa cu posle pauze, da probam neke cajeve, posto su Femisan A bas skupe za moje uslove. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.