Inseminacija

odgovora

Objavljeno

Naja, srecno :wub:

Etelka, zasto sve pomera za sledeci mesec ako ti test bude pozitivan u petak?

Verovatno zato sto drzavno niko ne radi inseminaciju vikendom <_<
.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja, srecno :wub:

Verovatno zato sto drzavno niko ne radi inseminaciju vikendom <_<

Ovo nisam znala. Bas bez veze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericica*,nemam pojma nije mi doktorica nista rekla valda zbog ciklusa,stvarno neznam,poludecu vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nisam znala. Bas bez veze..

Da, da, tako je... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos uvek test ovulacije negativan :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas poslepodne test pozitivan,cure moje zar nisam baksuz,ali hvala bogu i na ovome valda ce sledeci ciklus biti bolje, da me ne zakaci vikendom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas poslepodne test pozitivan,cure moje zar nisam baksuz,ali hvala bogu i na ovome valda ce sledeci ciklus biti bolje, da me ne zakaci vikendom

Etelka, a jel mozes ti svejedno da primis pregnil pa da radite sami na bebi? Nikad se ne zna. Sad ne mogu da se setim u cemu je problem kod vas, al da ne propadne ovulacija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07,nemam pojma navodno ne trebam primiti,bar mi je tako sestra rekla,vec sam i ja razmisljala da odem sutra primiti,ali ne znam jel mogu napraviti neki problem,sto se tice mog problema imala sam problem sa ovulacijom i polip koji sam otklonila,a mm ima oligozoospermija gr 2.neznam vise sta da radim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07,nemam pojma navodno ne trebam primiti,bar mi je tako sestra rekla,vec sam i ja razmisljala da odem sutra primiti,ali ne znam jel mogu napraviti neki problem,sto se tice mog problema imala sam problem sa ovulacijom i polip koji sam otklonila,a mm ima oligozoospermija gr 2.neznam vise sta da radim

Ne znam, mislim da bi trebalo da primis u svakom slucaju, nece da skodi, a ako ne primis moze da se desi da folikuli ne popucaju pa da ostanu ciste pa da ti one prave problem za sledeci ciklus. Mada ako je problem i u spermogramu onda su male sanse za prirodno zacece, ali nista ne skodi da se pokusa.
etelka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<h3 class="row2" style="margin: 0px; padding: 0px 10px; font-size: 16px; font-weight: normal; background-color: rgb(216, 221, 232); height: 36px; line-height: 36px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: helvetica, arial, sans-serif;">

<span class="author vcard" itemprop="creator name">

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja, srecno :wub:

Verovatno zato sto drzavno niko ne radi inseminaciju vikendom <_<

:angry:

Danas poslepodne test pozitivan,cure moje zar nisam baksuz,ali hvala bogu i na ovome valda ce sledeci ciklus biti bolje, da me ne zakaci vikendom

Sad bar znas da do ovulacije dolazi, ne znam koliko je merodavan test, ali ako jeste onda moze da ti bude uteha da ipak imas ovulaciju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponedeljak inseminacija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponedeljak inseminacija :)

Srećno! I javljaj šta se dešava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec neko vreme razmisljam o inseminaciji...S obzirom da nismo materijal za drzavni postupak,polako pocinjem da pripremam mm-a da bih ja radila privatno...U martu sam imala missed ab,trudnoca dosla posle 12 ciklusa.U maju biohemijska,potvrdjena betom,a sva je prilika da se isto desilo i avgusta...Ako se i ne odlucimo odmah na inseminaciju,definitivno cu zakazati razgovor negde,jer znam sta ce mi drzavni doca reci,a ja vise ne zelim da slusam te recenice,niti imam snage i volje da cekam i svaog meseca se razocaravam.Cak se vise i ne nerviram,a to je deo koji me plasi.

Petar/Izabela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ova tema zatvorena? Posto niko nije pisao vec 2 godine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec neko vreme razmisljam o inseminaciji...S obzirom da nismo materijal za drzavni postupak,polako pocinjem da pripremam mm-a da bih ja radila privatno...U martu sam imala missed ab,trudnoca dosla posle 12 ciklusa.U maju biohemijska,potvrdjena betom,a sva je prilika da se isto desilo i avgusta...Ako se i ne odlucimo odmah na inseminaciju,definitivno cu zakazati razgovor negde,jer znam sta ce mi drzavni doca reci,a ja vise ne zelim da slusam te recenice,niti imam snage i volje da cekam i svaog meseca se razocaravam.Cak se vise i ne nerviram,a to je deo koji me plasi.

Cao ja sam radila pre 5 dana....sada cekam ali bez velike nade. Usresredjena sam na vto u decembru. Radila sam u Jevremovoj kod dr. LJubica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima, treba mi savet od zena koje su radile inseminaciju. Ovo mi je drugi put da radim, prvi put pre dva meseca. Ovaj put u Jevremovoj kod dr Ljubica. Stomak me boleo do 36 sati nakon inseminacije. Onda je naprasno prestao

Da li imate neka iskustva? Jos sam se prehladila i kasljem ko magare pa sve mislim da sam "izgurala" jajnu celiju kasljanjem ☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini,nece ona bas tako lako napolje :)

Ja nisam radila jos,cekam da dobijem pa da odem kod dr-a.Koliko vec pokusavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li znate dobrog ginekologa u Nišu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, zelim da vas podrzim sve! Moju prvu trudnocu sam ostvarila iz druge uspesne inseminacije posle osam godina bez dece! Trudnoca je prosla bez problema, rodila sam devojcicu. Ubrzo nakon toga nam dolazi jos jedno iznenadjenje, nasa druga devojcica, prirodnim putem, a sada i treca trudnoca, trenutno sam 31.nedelja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene bas uhvatilo neko uzbudjenje :) Ovo je prvi put u poslednjih godinu i po da sa nestrpljenjem cekam vecu...Konacno nesto preduzimam,pa makar i ne bilo uspesno !

biserka, *TJ*, Margaritta i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoxx kad planirate inseminaciju? Jeste li bili negde na konsultacije? Mi radimo u ovom ciklusu, sutra krecem sa Femarom, od 4.-8.d.c. to nam je druga po redu, prva iui je bila sa Klomifenom. :wub:

*Sanja* i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.