Sa koliko godina ste postali roditelj?

odgovora

Objavljeno

kad ste postale mame?Ja sa 33,i kajem se,naravno,sto nisam ranije.Da jesam sigurno bih sve mnogo lakse podnosila nego sada-od porodjaja do budjenja i ustajanja nocu.Da ne lazem,to mi,zaista,neki put bas tesko pada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa 32... i ja se kajem što nisam ranije, ne toliko što mi teško pada već zato što bih želela još neko dete, a sad mi nekako deluje kasno... a i ovo prvo jedva napravismo, koliko bi mi trebalo za drugo, ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

33, skoro 34.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo mladi napravili bebu, oboje smo imali po 23 godine.. Ali dugo smo zajedno, vec 4 godine. Problem je sto ja izgledam jos mladje, pa kad setam bebu ljudi me gledaju kao da sam neka maloletnica..sto me uzasava...grrrrr! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa 32... i ja se kajem što nisam ranije, ne toliko što mi teško pada već zato što bih želela još neko dete, a sad mi nekako deluje kasno... a i ovo prvo jedva napravismo, koliko bi mi trebalo za drugo, ne znam...

i ja bi htela jos koje,ali mislim da ima da skomolam cim ovaj mali prohoda,jer jedva ga i sad nekeko pratim,pun je energije.A za drugo mislim da nikada nije kasno.Mamina koleginica s posla je prvo rodila sa 43,a drugo sa 45 ili 46-neznam tacno.pogotovo sto posle jednog rodjenog deteta sa drugim ostajes lakse u drugom stanju. Zato SAMO NAPRED :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa 31 on sa 38 i nismo trebali ranije :lol: :lol: :lol: znate ono prosli smo sve sta smo hteli i sad zelimo mirnu luku i jos nekog andjela ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da nas je puno koje zalimo sto nismo bile majke u mladjim danima, misleći da bi sve mnogo lakše podnosile. I ja sam postala mama sa 33, jos malo 34 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da budem preciznija,ja sam rodila sa 33 i posle 3 meseca napunila 34 <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu sa 23, i nije mi rano, to mi je bila velika zelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala mama sa 29. Nadam se da necu dugo cekati da se ponovi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa 32... i ja se kajem što nisam ranije, ne toliko što mi teško pada već zato što bih želela još neko dete, a sad mi nekako deluje kasno... a i ovo prvo jedva napravismo, koliko bi mi trebalo za drugo, ne znam...

kasno????!!!!hello!!!imas ti zenska vremena jos cetvoro da napravis!!!pa u najboljim si godinama...i ti i jos par njih sto se zale da su matore i da se kaju sto bi ranije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sa 27 godina i mozda sam trebala jos malo da sacekam! ja sam za to da decu treba dobiti ili u 20 kad nista ne znas ili posle 32.

ovako 27, mnogo dobra cifra!!!xaxaxaxxa//salim se....

ma samo nek su nam klinci zivi i zdravi, nema tu rano- kasno...svako je spremam u razlicito doba za dete.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa 33 prvog sina, a sa 34 drugog... uskoro punim 35.... ;)

S jedne strane jeste kasno, dok nisam rodila nisam shvatala onu nasu narodnu "radjaj dok si mlad", ali ipak... kad bih ponovo zivela svoj zivot, ne bi nista menjala....

Sad imam 2 andjela i uzivam u njima... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa 34 rodila bebu, a mm je imao 33. Mi smo hteli mnogo ranije, ali nije išlo. Dobro je i ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam izgleda ovde medju najmladjima:)

Porodila sam se u 21-oj godini. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put sa 25, a drugi sa 33 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa 29, u najbolje vreme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa 26, a htela sam sa 23!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo dete sa 21 god :rolleyes: ., drugo sa 22 :rolleyes: ,treće sa 24 :rolleyes: i četvrto sa 31.godinom :rolleyes:

Svaka čast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače, ja sa 32 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malenog sam rodila sa 32. Malecka je na putu, nju sa 33 godine cu da rodim (a ja u u junu punim 34 :P )

I bas mi je super!!!

ja sa 32... i ja se kajem što nisam ranije, ne toliko što mi teško pada već zato što bih želela još neko dete, a sad mi nekako deluje kasno... a i ovo prvo jedva napravismo, koliko bi mi trebalo za drugo, ne znam...

Nemoj tako, govorim ti iz iskustva jer sam mislila kao i ti. Za prvo nam je trebalo 3 godine, tako da kad je napunio godinicu, mi kao krenuli u radove jer ko zna koliko ce nam trebati, i vidi, ja ostala trudna bukvalno iz prvog pokusaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo Tj. Luku sa 34, a i drugo bi trebali, jer tika-taka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka čast :)

Auuuu,svaka cast! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.