Sa koliko godina ste postali roditelj?

odgovora

Objavljeno

Prvo u 21.,a planiramo jos dvoje,ako da Bog i ako sve bude u redu.Volela bih da imam blizance,to sam zelela kad sam bila prvi put trudna..ko zna mozda druga bude blizanacka... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo u 21.,a planiramo jos dvoje,ako da Bog i ako sve bude u redu.Volela bih da imam blizance,to sam zelela kad sam bila prvi put trudna..ko zna mozda druga bude blizanacka... :rolleyes:

kako samata da se citam potpuno isto daj boze da se izraduvame so bliznaci pa da ne se macime da ragjame uste dvapati :) :) inaku isto i jas rodiv na 21 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo dete sam rodila u 21.godini,mm je postao tata prvi put u 21. drugi put u 24. i evo sad smo dobili ja drugo a on trece dete,ja sa 36 a on sa 37 god. Ukupno ih imamo cetvoro i bogati smo ljudi :rolleyes:

Super, pa mi nismo jedini (mislim na mene i mm). Mi smo prvo sa 21, drugo 26, trece sa 36

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodila sam sa 31 god. i smatram da nisam pogresila sto nije bilo ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvu cerku sam rodila sa 21 (mm 25), sad cu drugu pre nego sto napunim 23 i jako sam srecna zbog toga :rolleyes: Pre 30. bih volela bar jos jedno, a posle ko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja u 27. godini... a muz je dve godine stariji...i mislim da nam bas odgovaraju godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo sa 31 a drugo i trece cu sa nepunih 35. Mm je godinu dana stariji od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u postati majka sa 33, a md otac (po cetvrti put) sa 41. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 27,a potom dalje sa 29 i 33.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam postala ponosna majka sa 23 godine, i ako okolnosti budu dobre za jos jedno, volela bih sto pre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam Ivonu sa 21, a Elenu sa 24,2 ...a nadam se da cemo i jednog batu dobiti za jedno godinu dana...svakako planiram 3..a mozda i 4 ako bude finanski moguce;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam postala mama prvi put sa 17 a drugi put cu postati sa 21 :P i ni malo se nekajem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Први пут са 30, мм 34. Други пут 32, мм 36

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u 23, a mm u nepunih 26 (2 meseca falilo). Nadam se da cemo imati jos koju bebicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam prvo rodila cerkicu 11 dana nakon mog 18.rodjendana,a zatim sincica 7 dana pre mog 20.rodjendana......sad imam nepunih 21.godinu i zelim jos jednu bebu i to je to za sada :P muz mi je 9 god stariji.....smatram da je moje pravo vreme bilo upravo to.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam prvo rodila cerkicu 11 dana nakon mog 18.rodjendana,a zatim sincica 7 dana pre mog 20.rodjendana......sad imam nepunih 21.godinu i zelim jos jednu bebu i to je to za sada :P muz mi je 9 god stariji.....smatram da je moje pravo vreme bilo upravo to.....

Svaka čaast :), ja sad kažem da sam znala koliko je lepo - rodila bih dete pre deset godina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam 23 godine i pre tacno 4 meseca sam dobila cerkicu po imenu Andrea :D Imam verenika koji je dve godine stariji od mene,i uzivamo sa nasim malim andjelom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 27,a mm sa 30,pre 23 dana dobili Vuka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dve nedelje nakon sto sam napunila 29 godina, rodila sam cerkicu, a onda sa 30 i sina...muz je tri godine mladji od mene i sve dobro podnosi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

19 pa 25 pa 28...i u svakom periodu ima svoje cari za koje se zacudis kako ih nisi ranije primetio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da nas je puno koje zalimo sto nismo bile majke u mladjim danima, misleći da bi sve mnogo lakše podnosile. I ja sam postala mama sa 33, jos malo 34 godine.

I bilo bi vam mnogo lakse :rolleyes:

Prvu cerku sam rodila sa 19,drugu sa 23,a trecu sa 30...i najiskrenije prvu nisam ni osetila pa ni drugu i zao mi je sto trecu nisam ranije rodila,mnogo bi mi bilo lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oduvek sam se nadala da cu prvo dete roditi sa 24-25 i hvala Bogu zelja mi se ispunila.Prvo dete sam rodila sa 25 godina,sad cu drugo sa 26,a nadam se da cu do 30.godine jos jedno.Iako sam se udala sa 19,nisam se tada osecala nimalo spremnom za bebu,mada da se desilo da sam ranije ostala trudna,naravno da bih rodila bebicu i jednako je obozavala kao i sad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam stalno govorila da cu prvo roditi sa 24, tako je i bilo! Sasvim slucajno. A mm sa 40... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 27-oj godini sam postala mama,a Ninin tata je njenim rodjenjem dobio najlepsi poklon za svoj trideseti rodjendan! Mislim da smo u pravo vreme postali roditelji,kada smo vec sazreli i ostvarili se na poslovnom planu. Nadam se da cu i ja do 30-og rodjendana dobiti jos jedog andjela. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.