Sa koliko godina ste postali roditelj?

odgovora

Objavljeno

ja cu postati mama za jedno 3 nedelje,a u subotu punim 23god.jedva cekam bebu ali imam i malo tremu inace mislim da je bolje imati ranije bebu nego kasnije.tetka mi ima 36godine i bebu od godinu dana.znaci imamo maltene decu isto godiste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 24. sam rodila prvu cerku,a sa 25 drugu cerku :P

mnogo mi je drago sto sam ih tako rano,tj. na vreme rodila, jer smatram da je covek sto je stariji manje tolerantan na svakakve dogadjaje u zivotu,pa mu samim tim teze padaju odredjene stvari.

Lakse je buditi se u pola noci sa 24 godine nego sa 34 godine i tu nema nikakve dileme...

I svakome bih savetovala da ukoliko moze, decu radja jedno za drugim,jer kada je mnogo lakse podneti stereo plac kao i obaveze koje deca nose dok je sve to jos "sveze" nego da taman "izadjete iz pelena", odviknete se od nocnog budjenja i posle nekoliko godina prolazite sve to ispocetka. Svakako, deca su nase najvece bogatstvo i treba ih imati sto vise...

S obzirom da moj suprug ima sina iz prvog braka,a sa mnom dve devojcice trebalo bi da mi bude dovoljno dece....ALI NIJE,JA BIH JOS JEDNO! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 24. sam rodila prvu cerku,a sa 25 drugu cerku :P

mnogo mi je drago sto sam ih tako rano,tj. na vreme rodila, jer smatram da je covek sto je stariji manje tolerantan na svakakve dogadjaje u zivotu,pa mu samim tim teze padaju odredjene stvari.

Lakse je buditi se u pola noci sa 24 godine nego sa 34 godine i tu nema nikakve dileme...

I svakome bih savetovala da ukoliko moze, decu radja jedno za drugim,jer kada je mnogo lakse podneti stereo plac kao i obaveze koje deca nose dok je sve to jos "sveze" nego da taman "izadjete iz pelena", odviknete se od nocnog budjenja i posle nekoliko godina prolazite sve to ispocetka. Svakako, deca su nase najvece bogatstvo i treba ih imati sto vise...

S obzirom da moj suprug ima sina iz prvog braka,a sa mnom dve devojcice trebalo bi da mi bude dovoljno dece....ALI NIJE,JA BIH JOS JEDNO! :-)

Dece nikada dosta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 26 godina sam se prvi put porodila.

Za tri meseca, posle porodjaja, sam napunila 27 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusavala od 25 i uspela sa 29.Mozda je moglo i ranije da se desi ali bolje ikad nego nikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelja mi je bila da se udam sa 27 a rodim u 29-toj. Ali sve uradih u 28-oj! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rodila sa g

Mislim da je uvek pravo vreme za bebe, to najbolje osetimo mi sami, ali i ako nas beba iznenadi, ubedjena sam da se sve menja i dodje na svoje kad se rodi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se sa 27. Sina Vladu sam rodila sa 30. Želja mi bila da do 35. rodim još jedno dete ali nam se nije dalo. Nisam odustala. Kada sam već počela da gubim nadu, u 40. začela se mala Nada koja je sad stara 4,5 meseca. Smatram da nikad nije kasno za rađanje dokle god se žena oseća sposobnom. Ja sam se prosto podmladila rodivši malu Nadu!

post-14430-1275379423_thumb.png

post-14430-1275379477_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodila sam u 28 god a udala se sa 23 god. Cekali smo da ja zavrsim fax pa da imamo bebu ali je ona stigla a ja fax zavrsila posle godinu dana od porodjaja. Ja sam htela ranije ali ne i mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se sa 27. Sina Vladu sam rodila sa 30. Želja mi bila da do 35. rodim još jedno dete ali nam se nije dalo. Nisam odustala. Kada sam već počela da gubim nadu, u 40. začela se mala Nada koja je sad stara 4,5 meseca. Smatram da nikad nije kasno za rađanje dokle god se žena oseća sposobnom. Ja sam se prosto podmladila rodivši malu Nadu!

post-14430-1275379423_thumb.png

post-14430-1275379477_thumb.png

Ovo je baš lepo! Jeste da si se možda nervirala, ali ipak si dobila svoju srećicu! A bata sad sigurno obožava svoju sestricu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se sa 27. Sina Vladu sam rodila sa 30. Želja mi bila da do 35. rodim još jedno dete ali nam se nije dalo. Nisam odustala. Kada sam već počela da gubim nadu, u 40. začela se mala Nada koja je sad stara 4,5 meseca. Smatram da nikad nije kasno za rađanje dokle god se žena oseća sposobnom. Ja sam se prosto podmladila rodivši malu Nadu!

post-14430-1275379423_thumb.png

post-14430-1275379477_thumb.png

Ovo potpisujem, skoro ista situacija, samo kod mene je dvoje starije djece i jedno 15 god.mladje ce biti u septembru...svi smo skroz poludjeli :rolleyes: naravno u pozitivnom smislu i jedva cekamo da vidimo tog "novajliju" B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam Nataliju rodila 14-og avgusta a 31-og napunila 23 godine. U planu mi je da sada opet zatrudnim (a možda već i jesam) tako da bi ako Bog da trebalo u 23-oj da rodim još jednu bebu ali videćemo. Moj suprug ima 31.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih mogla da promenimnik u "u zadnji cas" Zelela sam da rodim dvoje dece do 30 god. Sa 29 zatrudnim, kazem sebi, dooobro, bar jedno ce da stigne... kad ono spontani u cetvrtom mesecu. Izgubim nadu, ali posle 6 meseci ja opet zatrudnim i to sa blizancima! Hahaha. I termin mi je dva meseca pre 31. rodjendana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa svaka ti cast! :) :)

Vidim da na forumu ima dosta blizanaca, meni je zelja bila da imam blizance, ali nista :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luku sam rodila sa 26 godina, a za drugo cu pricekati jedno godinu ipo dana, sem ako se nesto ne desi ranije, nikad se ne zna!!!

Beba je dosla u pravo vreme, suprug i ja smo se zabavljali 3 godine, jedan dan mi je rekao da nije u redu vise da se vucaramo, s obzirom da se veza odrzavala samo preko vikenda, jer sam ja zivela u Bg, a on u GM, ali eto ljubav nema granica, zatrudnela sam u martu 2009., u julu smo se vencali, a u decembru dobili Luku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek sam zamisljala da cu se udati u 25.,roditi u 28.,(a moji su mislili da se nikad necu udati :rolleyes: )...

ALI!:)

Naisao je onaj pravi,ja se udala u 22.i rodila u 23.(tj.3dana pre 23.),i sad cu mesec dana pre 25.rodjusa. Jako mi je drago sto je ovako kako je,obe trudnoce su planirane.Inace planirali smo 3 dece,no otom-potom,mozda za 10god(u sustini tad cu tek imati 35,po meni nije kasno) ali sad ne,definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mesec dana pred 29.rođendan.

Nekad sam mislila da ću bar dvoje do tada imati... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 20 sam rodila Ognjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napunila 28 godina i posle mesec dana se porodila :) a moj muz je postao tatica u svojoj 38 godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 20 god.i hvala Bogu sto je tako. Sada ima 27god.i troje dece,sve stignem da uradim,posvetim se koliko mogu sebi i cini mi se lakse podnosim sve nego starije mame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Starijeg sina sam rodila sa 24, a mladjeg sa 32.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sada da se upisem.... Andreja sam rodila sa 24 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodila sam sa 32 a voljela bih da sam mogla ranije... Uskoro ču u 35toj, nadam se da nije kasno za još jednu i još kada bi to bili blizanci mojoj sreči ne bi bilo kraja (jer za dvoje pojedinačno baš i nekako godine mi nedozvoljavaju) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najlepše mi je što mi ova bebica stiže kao poklon za 28. rodjendan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Victoria je rodjena dve nedelje nakon mog 22-og rodjendana. Dibiti bebu je bila moja velika zelja i nista me ne moze uciniti srecnijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.