Sa koliko godina ste postali roditelj?

odgovora

Objavljeno

Postacu mama sa 29, a mm tata sa 32 (skoro 33)! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovako prvog sina sa 23,kcerku sa 28,a drugog sina sa 31,sad mi je 34.Posto je svaka trudnoca prolazila bez problema ,a porodaji bili jos laksi svi nas prozivaju kad cemo dalje.Moj muz planira da sacekamo jos pa da pravimo jedno za pod stare dane za razonodu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ovako prvog sina sa 23,kcerku sa 28,a drugog sina sa 31,sad mi je 34.Posto je svaka trudnoca prolazila bez problema ,a porodaji bili jos laksi svi nas prozivaju kad cemo dalje.Moj muz planira da sacekamo jos pa da pravimo jedno za pod stare dane za razonodu. :lol:

Svaka cast! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako divno ime...moja imana se prve 2sedmice zvala sara,,,i u zadnjem trenutku se predomislimo i upisemo imana...a ja jos uvijek ne mogu da budem ravnodusna kada cujem to ime... ;)

hvala :) moj muz je hteo da se zove Sena,ali sam uspela da ga ubedim da je Sara mnogo lepse ime :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postacu mama sa 23. a mm tata sa 30. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa 20...i trenutno radimo i na drugoj bebcu.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala sam mama sa 21 godinu, a planiram do 30 da imam još dvoje djece. MM je postao otac sa 20 godina, mladi tata, ali dobro se snašao u toj ulozi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa 33

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najsrecnija na svetu- mama, postala sam sa 22 godine :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bice 26 godina i 11 meseci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa 25,5 a mm sa 36.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imala nepunih 29,a mm 33.Nikad nije kasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja i mm nepunih 28

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala 24 kad sam dobila Pepu,a mm imao 26.Inace Petra nije bila planirana,ja sam trebala da zavrsim fx i nadjem posao,pa onda vencanje i sve po redu,ali ona je to ubrzala i tako mi je drago zbog toga :wub: ,jos samo fax i posao,pa drugi bebac :) hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala sam mama sa 29 godina a mm sa 33 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu postati mama sa 23 , a dragi tata ce imati 32 kad se bebica rodi :)

Bicu mlada mama. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak najmladja!

:P

MILENA NISI NAJMLADJA JA SAM SAN 17G RODILA...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se porodila kratko posle mog 37-mog rodjendana i iskreno to mi je bilo pravo vreme za bepce. Pre toga sam ispunila sve svoje snove,imala fantasticnu karijeru, prozivela sta sam htela i tada se osetila spremna da postanem majka. Naravno trebalo je naci i pravog partnera, jer nije svaki muskarac sa kojim sam bila bio u mojim snovima i otac mog deteta. Sad je moje dete centar naseg sveta, na poslu sam opustenija i znam da su mi prioriteti drugaciji, nemam vise zelju da jurcam za karijerom i da provodim beskonacne sate u kancelariji.

Sad imam 41 i nadam se da cu u narednih godinu dana uspeti da ostanem ponovo trudna (ostala sam inace uprkos godinama iz prvog pokusaja trudna, a isto tako iz prvog pokusaja i drugi put, samo je trudnoca brzo otisla). Imam puno energije i mislim da su starije majke drugacije prema svojoj deci nego mlade (ne poredim ovde, da me pogresno ne shvatitie, ali definitivno je da se zivotni stavovi menjaju u zavisnosti sa godinama). Nadam se da cu svom detetu (ili deci ako uspe i drugi put) moci jos mnogo toga da pruzim.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala sam ponosna mama sa 24,5 godine a mm sa 23 i uskoro cemo dobiti i drugu bebu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 30,5 dobila mog Markica i jedva cekam drugu bebu , mm sa 27 prvenca iz prvog braka i sad sa 33 drugog sinka, naseg zajednickog , oboje zelimo da sledece bude devojcica ali naravno sta god da bude jedva cekamo !!! P.S. Predhodnu vezu od 7 godina sam raskinula bas zbog moje zelje za bebom a njegovim strahom od zivota ( finansije , krov nad glavom... i sl.gluposti ) Cini mi se da sad mnogo lakse sticemo sve uslove za normalan zivot kad imamo cilj i znamo zbog koga to radimo :))) Radjajte decu i bogati ste ljudi !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja posatajem uskoro, a napunila sam 23.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa 29. I da sam zanala koliko je lepo imati svoje rodila bi ga u 20!

Nije mi ništa teško, ni ustajanje, ni trudnoća nije bila probl, ali bi mi dete bilo mnogo veće - a posla ima pa bi opet isto radila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo dete sam rodila u 21.godini,mm je postao tata prvi put u 21. drugi put u 24. i evo sad smo dobili ja drugo a on trece dete,ja sa 36 a on sa 37 god. Ukupno ih imamo cetvoro i bogati smo ljudi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo sa 22,drugo sa 25,a sada imam 27 i troje divne dece (racunam i muza koji se lepo uklapa u tu grupu,iako ima 35 godina :D ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.