Vesele tate

odgovora

Objavljeno

Nemam nista protiv slavlja ni protiv "nazdravljanja".Mm je veseljak po prirodi,voli da popije,ali mu mnogooo treba da se napije. Bio je u cekaonici sve vreme otkad su me primili u porodiliste pa sve dok nije video mene i dete a to je trajalo oko 10 sati. Sve vreme mi je slao poruke (dok ga nisam oterala u p.m. od onolikih bolova) i brinuo se kao da se on poradja. Kad mu je babica javila da se beba rodila zaplakao je od srece.

Prvo je dosao da nas vidi i donese mi cvece?! i cast u porodiliste, pa je onda otisao kuci da slavi. I slavili su 3 dana do jutra. Slao mi je slike da vidim kako su ga lepo iscepali . :)

Inace,on je bio najmanje pijan od svih,njegov brat se oduzeo,sutra se pitao odakle mu modrica na ledjima (pao je kad je probao da gura kola u februaru,na minus 15) i zasto mu ne radi mobilni (zavrsio je u casi sa vinom).Rodjenje bratanice (rodjeni brat mm i brat od strica) su proslavili i pucanjem,ispalili su gomilu metaka tako da je i cela okolina saznala za Nikolijimo rodjenje. Moji su takodje proslavili rodjenje prvog unuceta a moj brat svoje sestricine,ali ne tako ekstremno kao ovi. :)

Proslavila sam i ja kad sam prestala da dojim,ali ni upola kao oni.

Izvini al ovo mi je jako ružno :( zar se mecima slavi dolazak novog života..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako se zvao jedan čuveni tata na ovom forumu?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.