Usisivač

odgovora

Objavljeno

Vec skoro godinu dana se resavam da kupim ovakav usisivac ali nikako. Jedni kazu da je super a drugi da nije. Sad ce mi godisnjica braka pa sam mislila da to poklonim muzu hihihihi...imate li iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ga dobila od kume, ali ga jos nisam koristila, molila sam je da mi kupi obican, jer ja nisam za te nove lako kvarljive stvari, stvarno sam staromodna u nekim stvarima , a u drugim pre liberalna

Znam da oni po starom fazonu rade, i to godinama, bez problema.

A za ovaj cu da vidim....super je to sto cisti preko vode, pa vise prljavstine pokupi, ali nekako mi jos i dalje stoji zapakovan... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ga odmah otpakovala. Ludim od ovih obicnih usisivaca...bas sam malopre usisavala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ga imam i extra je!!! Ne znam šta bih bez njega: ne diže prašinu , a to mi je super pošto sam ja alergična na prašinu), a toliko je jak da odiže tepihe od poda!!! Bukvalno im "uzme dušu"! ha,ha... Jedino što me nervira što ga posle svakog usisavanja moram prati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ми имамо Rainbow и јако смо задовољни.

Али он је мало скупљи, око 2000е.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da cu ga poceti koristiti kada se rodi bebana, da bude sve higijenski i sterilno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bambina koju marku usisivaca imas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam tu azdaju i vuce ko lud. Usisam i laminat i posle toga kao ajde da obrisem briskom,a voda cista,ludak sve zivo usisa. Odlican je. Nervira me jedino sto posle upotrebe moram da ga perem,ali kako obavi posao vredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ga imam i extra je!!! Ne znam šta bih bez njega: ne diže prašinu , a to mi je super pošto sam ja alergična na prašinu), a toliko je jak da odiže tepihe od poda!!! Bukvalno im "uzme dušu"! ha,ha... Jedino što me nervira što ga posle svakog usisavanja moram prati

Apsolutno se slažem sa svime! Jedino to pranje posle usisavanja baš smori :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da cu ga poceti koristiti kada se rodi bebana, da bude sve higijenski i sterilno.

Aaaaaaa...... :angry: :angry: :angry: Nemoj da preterujes!!!!! Sta cisto i sterilno? A je l' mislis da sterilises i pesak iz parka? :blink::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna koliko okvirno kosta ovaj usisivac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaa...... :angry: :angry: :angry: Nemoj da preterujes!!!!! Sta cisto i sterilno? A je l' mislis da sterilises i pesak iz parka? :blink::angry:

xaxaxaxa...pa lena , tako sve mame pocnu :sa sterilisanjem...al kad dete napuni godinu dana shvatis da je sav tvoj posao pre toga bio uzaludan.... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovi usisivaci jesu mnogo bolji nego obicni,stim sto je malo smor prati ih posle svake upotrebe... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Овај мој се никад не пере, само се проспе прљава вода из посуде и посуда се опере.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika, moj je nemački, "Bauer", i koštao je negde oko 250-300 euro (ne mogu se baš setiti tačno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usisivac sa vodenim filterom je odlicna stvar. Jeste da ona prljavstina iz filtera uzasno smrdi i bas smara pranje filtera, ali bolje je i to nego da se istrese ona kesa, pa se vratis sva prasnjava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usisivac sa vodenim filterom je odlicna stvar. Jeste da ona prljavstina iz filtera uzasno smrdi i bas smara pranje filtera, ali bolje je i to nego da se istrese ona kesa, pa se vratis sva prasnjava :D

U pravu si skroz...oko 10. mi muz prima platu i idemo da kupimo usisavac sa vodenim filterom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si skroz...oko 10. mi muz prima platu i idemo da kupimo usisavac sa vodenim filterom...

To je prava investicija! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste malko smaranje ciscenje posle svake upotrebe,ali od kada imam bebu,nisam mogla cesto da praznim kesu iz obicnog usisivaca jer bih morala odmah na tusiranje a u mom kraju i stalno duva vetar :( ,a posto sam uglavnom sama sa bebom,nema ko da je pricuva dok se ja ne dovedem u red.usisivaci na vodu su super jer ne izbacuju sitnu prasinu sa druge strane koja ne moze da se zadrzi u kesi obicnog usisivaca.

a da bi mi vazduh lepo mirisao dok usisavam,sipala bih malko omeksivaca u vodu i milina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ce taj spasovdan? Kad ce ta plata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeste malko smaranje ciscenje posle svake upotrebe,ali od kada imam bebu,nisam mogla cesto da praznim kesu iz obicnog usisivaca jer bih morala odmah na tusiranje a u mom kraju i stalno duva vetar :( ,a posto sam uglavnom sama sa bebom,nema ko da je pricuva dok se ja ne dovedem u red.usisivaci na vodu su super jer ne izbacuju sitnu prasinu sa druge strane koja ne moze da se zadrzi u kesi obicnog usisivaca.

a da bi mi vazduh lepo mirisao dok usisavam,sipala bih malko omeksivaca u vodu i milina!!!

Super fora to za omeksivac! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo Zepter,poklon je,ali je meni pretezak. Stvarno usisa super,posle njega ovi obicni kao da ni ne rade:) I ja stavim malo praska za ves i mirise. Jednom sam zaboravila da ispraznim tu vodu i posle dva dana uzmem da usisavam sobu kad ono nesto smrdiii...fuj. Ali onda sam ga lepo oprala i sve ok. Ja imam foru da subotom (jer je tu mm da ga premesta) sve usisam sa tim, a onda preko nedelje bas ako nesto mora sa obicnim... Meni se svidja stvar! A imamo i neki Zepter sto stoji na postolju,a ima u sklopu toga i onaj mali rucni,nije na struju vec se puni 12h. Medjutim meni to uopste ne vuce,jedva da povuce par mrva sa tepiha ili ako sa tim rucnim usisavam fotelju jedva usisava...Zna neko sta bi moglo biti? Praznili smo tu kesicu,punili bateriju...jako slabo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam bila ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama sto imate te usisivace.. :( Hocu i ja! Jesu li skupi? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bese plata ali od usisivaca ni u...doslo je do vanrednih rashoda...vodena pumpa na autu :( :( :( tako da ce i ovog meseca usisivac morati da ostane u prodavnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.