Usisivač

odgovora

Objavljeno

Da li neko zna koliko okvirno kosta ovaj usisivac?

i ja planiram da kupim jedan,ali se jos nisam podrobno raspitala oko modela.DEVOJKE UBEDILE STE ME! sto se cena tice,ima ih raznih,koliko sam `u prol;azu `` videla ima ih koji kostaju od 6-7 000,do onih ultra skupih koje ostale devojke ovde spominju.jos cu se raspitati po prodavnicama,pa oceniti koja je najbolja cena u odnosu na kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili neki najjeftiniji. Oko 5500 kosta. Nista mu ne fali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo kupili neki najjeftiniji. Oko 5500 kosta. Nista mu ne fali. :)

Koji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicna stvar! Neces zazaliti sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila nepovjerljiva sto se tice tih usisivaca, ali kada smo prije godinu dana za svadbu dobili jedan takav, pocela sam da ga koristim. I vise nikada ne bih usisavala obicnim, stvarno je super! Ja u vodu dodam malo etericnog ulja, i vazduh u prostoriji se osvjezi, tako da imam vise koristi od njega. Svima bih ga toplo preporucila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji?

Vox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vox

Da, i mi imamo VOX i prezadovoljni smo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi posao perfektno :) Nemam zamerki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam kirbi vec 10 godina,odlican je i ne dam ga nizasta.Vrlo je praktican,cak i prasinu s namestaja usisavam i nemam je po nedelju dana,perem tepihe i ostalo.....Godisnje za njega potrosim samo tri kese.Ja sam prezadovoljna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam sakuru,to je valjda nekad kostalo oko 2000dm a sad se vise valjda i neproizvodi,ali odlicna je,nije mi jasno ovo sto kazete za vodu i za pranje,ovaj ima kao kantu sa tockicima a motor je kao poklopac koji se stavi na nju i tu ima jedan filter velicine sunjdjera koji se posle usisavanja malo pustipod mlaz vode a kanta se samo prospe i ispere,nista komplikovano a usisava samo tako,vazduh mi je cist kad zavrsim sa usisivanjem,sto rece neko posle njega nemogu obicne da uzmem u ruke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jos uvek obilazim i gledam..vec mi je dojadio ovaj moj ,,stari``..ali da ne poverujes da u gardu koliki je NS imas 2-3 radnje koje drze monopol(tj imaju milion manjih radnji po gradu) i vrte iste proizvodjace...recimo ja VOX proizvode koje spominjete nisam nigde nasla,a bas pikiram usisivac na vodu.necu da kupim nesto preglomazno sto zauzima mnogo mesta u stanu,za kirbi nemam para (verujem da je dobar,ali se i noge pruzaju koliko je jorgan dugacak).vidim da i cepter isto ima neki multifunkcionalni,ali je i on oko 160.000 din.......vidim ja da cu jos dugo da prasim i smradim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jos uvek obilazim i gledam..vec mi je dojadio ovaj moj ,,stari``..ali da ne poverujes da u gardu koliki je NS imas 2-3 radnje koje drze monopol(tj imaju milion manjih radnji po gradu) i vrte iste proizvodjace...recimo ja VOX proizvode koje spominjete nisam nigde nasla,a bas pikiram usisivac na vodu.necu da kupim nesto preglomazno sto zauzima mnogo mesta u stanu,za kirbi nemam para (verujem da je dobar,ali se i noge pruzaju koliko je jorgan dugacak).vidim da i cepter isto ima neki multifunkcionalni,ali je i on oko 160.000 din.......vidim ja da cu jos dugo da prasim i smradim :(

ma uzmi bilo koji na vodu,sigurno je bolji nego obicni,ja imam ovaj skup,svekrva radila za njih pa ga zaradila pre desetak godina inace nikad ne bi dala tolike par jer mi nije jorgan toliko dugacak :D

i moja komsinica ima neki,nisam sigurna ciji je ,pise na njemu aqua teck ili tako nekako,plavo beli je i kostao je oko6 ili 8 hiljada a kaze da je super.

Kirbi nikad nebi kupila,pre sam za ove a vidim bas ovde na bebcu reklamu za samsungov usisivac pa pogledaj i njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kao svadbeni poklon dobila usisivac na vodu, nije neka marka, ali super ''vuce''. Prezadovoljna sam, a mm ga posle usivavanja pere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neki hitt, jeste da je super, super vuče i sve to, ali ga sad ne koristim otkad sam trudna, jer treba uliti i poslije proliti prljavu vodu, ima bar 7-8 l, pa ili cu ga morati prepustiti suprugu ili cemo kupiti obicni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se da je sve bolje od metle:)

imam kirby neke tri godine i isto toliko moje dete nije bilo bolesno niti ja i mm...ali cujem da su odlicni i ovi sa vodenim filterom...svakako je bezbedniji i ne rasipa prasinu kao obican...mada treba imati na umu da bebu i decu nikako ne treba drzati pod staklenim zvonom vec dozvoliti da se malo umuckaju,isprljaju jer ce tako samo dici imunitet...ali opet vremena su se promenila i ni sama neznam kao nekada postupiti <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovom temom ne mislim na kojekakve kirbije,sakure i ceptere... koji svojim cenama prevazilaze kupovnu moc prosecne domacice,vec na manje i jeftinije aparate koje mozemo naci kod nas u prodaji.Posto su mi gore navedene marke nedostuipne(ma koliko one bile proverene i dobre),razmisljam o kupovini nekog jeftinijeg aparata(mada su mi marke i proizvodjaci potpuno nepoznati).Vidim da topshop isto ima svoj aparat u prodaji http://www.top-shop.rs/h20_mop_ultra_unive...irp=9&pcs=2 , a cula sam da postoji i BOSH-OV modela za domacinstvo.

IMATE LI PAROCISTAC,ZNATE LI NEKOGA KO GA IMA I KAKVA SU ISKUSTVA?

HVALA :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ga imamo i ne koristimo. Može da osveži i dezinfikuje, ali ne skida prljavštinu i fleke, tako da ja nisam zadovoljna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ga imamo i ne koristimo. Može da osveži i dezinfikuje, ali ne skida prljavštinu i fleke, tako da ja nisam zadovoljna...

stvarno?? :blink: koji je proizvodjac u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ga imamo i ne koristimo. Može da osveži i dezinfikuje, ali ne skida prljavštinu i fleke, tako da ja nisam zadovoljna...

takodje..ista stvar uopste ne otklanja fleke i prljavstinu ako ih i otkloni opet moras da skupljas te rastopljene ostatke ,tako da ga ni ja ne koristim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno?? :blink: koji je proizvodjac u pitanju?

BOSH-kupljen pre 8 godina, a korišćen jedno 3 puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda su sada uznapredovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj je interteckov svajcarski veliki kao usisivac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da su te sprave namenjene "profesionalnim domacicama" i da se sve svede na upotrebu jednom godisnje. Kada bih vec kupovala neki, bio bi to kirbi,ali ponekad mi se cini da je on neralno skup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene, ti parocistaci su glupost. Samo tope i ostavljaju prljavstinu tu gde jeste. Moji kuci imaju godinama i mozda su ga ukljucili 2-3 puta cistog egzibicionizma radi. Beskorisna sprava. Mozda je zgodan za cvrste povrsine (kuhinja, kupatilo, svda gde su plocice) da bi se izbegla upotreba agresivnih hemijskih sredstava za ciscenje. Ali opet moras obrisati odmah nakon sto si presao povrsinu parocistacem...

Neko rece da je on za profesionalne domacice. Slazem se...

Joj sto mrzim kucne poslove. Nikad kraja. A muskarci ih i ne primecuju. Da zene ne insistiraju oni nikad nista ne bi uradili i ne bi ni prmetili da zive u svinjcu... Ja strpljivo "bajem bajem bajem" i tako obezbedjujem pomoc u kuci. Kako bih volela da mogu da placam neku zenu da mi dodje u stan bar dva oouta nedeljno... Ali ne mogu, intelektualni pposao u ovoj zemlji nije vredniji od fizickog, tako da mi se ne isplati...

Grrrr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.