Kašalj kod beba

odgovora

Objavljeno

probaj to sa parom u kupatilu ne moze da skodi. nadam se da ce beba brzo da ozdravi.

HVALA proba cu..... ma da zivim u privatnom stanu i jako je los ima jako puno vlage u kupatilu i nesme da bude pare .....   ako ima jos neki predlog molim vas pisi te mi , nebi volela da mi dete dobije bronhitis :o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame sta sve sme za kasalj? Beba sl ned puni 6 meseci. Odjednom poceo da kaslje, onako zrelo. Sve krci koliko ima slajma i kad se nakaslje ne krci vise. Pre dve ned je imao upalu grla i tad je dr rekla da je pun slajma i izvlacili smo mu na noska. E sad kaslje. Jel moguce da to iskasljava? Odvescu ga sutra kod dr da mu preslusa pluca, ali ako ima nesto sto moze pomoci dajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame sta sve sme za kasalj? Beba sl ned puni 6 meseci. Odjednom poceo da kaslje, onako zrelo. Sve krci koliko ima slajma i kad se nakaslje ne krci vise. Pre dve ned je imao upalu grla i tad je dr rekla da je pun slajma i izvlacili smo mu na noska. E sad kaslje. Jel moguce da to iskasljava? Odvescu ga sutra kod dr da mu preslusa pluca, ali ako ima nesto sto moze pomoci dajte.

Fitobalm mozes.. sme i prospan ali to cekaj dr da ti preporuci. Ali fitobalm sme, namazes mu na grudi i ledja.. D to smiri kasalj..

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mu ukljucis inhalator makar dok spava? Fizioloski samo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fitobalm i inhalator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mislim da nema mnogo pomoci, fitobalm, inhalator, izvlacenje slinaca pa ukrug...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic, tako je i nama pocelo sa 6 meseci puna slajma, krci uzas, sporadično kaslje... Par puta sam je vodila da je preslusaju. Uvek sve u redu. Tako je trajalo dva meseca, sigurno... Bratov vrtic krivac. Onda je pocela svaku noc da povraca taj slajm i napad kaslja bas dramatičan dok sve ne izbaci. Opet je odvedem, al joj je taj put dala antibiotik jer se i dr plasila da ce otici na usi, pluca... Ja se zaista nisam bunila jer mi je bas bilo strasno i iscrpljijuce. Posle 2 doze sve se sredilo.

Ne mora da znaci da je i vas put ovakav, al eto da cujes... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo dobili i injekciju letot ili dexazon...u sustini zbog otoka i dobio je ab neki i prospan. Ali ovo uz preporuku lekara a sami smo resavali fitobalmom i inhalatorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moguce da ja nikad nisam ni cula za fitobalm:huh:, a vidim da ste sve upucene. Probacu. Danas ga vodim kod dr, da ga preslusa. 

Jecy, a ja se uzasavam vise od ab. Toliko je nakljukan njima. Jel mi verujete da me je prosto sramota vise kod dr. Pitace se covek sta mu radimo vise. Isto mislim da je batin vrtic najveci krivac i jos ovo ludo vreme. Javljam sta je dr rekao. Posle podne radi.

:babymommy:

Jecy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigli od dr. Dobi physiomer, fitobalm i kapi za oci da mu stavljam u nos. Krci i kad ga dr poslusao. Kaze to mu se zalepio slajm pozadi i zato krci i ne moze nosko da ga izvuce. Pa ce mu physiomer to smeksati da se odlepi. Kasice jede, a flasicu jedva gutljaj dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.