Grčevi kod beba

odgovora

Objavljeno

ako ti beba sisa, pedijatri tolerisu da u tom slucaju bebi izostane stolica i do 10 dana. Meni ie tako mala sada kakola jednom u 7 i 10 dana, i onda joj se to sve sredilo. 

Za grceve ne znam sta da ti kazem mi nismo sa obe bebe imali probleme. Ima iskusnijih mama pa ce ti one reci. 

A pisa.. operes sa vodom ( bez ikakvog sapuna i kupke) i namazes hloranfenikolom ili gentamicinom, i to obavexno radi da mu se bas ne upali pa ce imati i gnoj na peleni.. dve veceri ( pred spavanje) namazes i proci ce i uvek da imas jednu od te dve kreme u kuci :)

hvala punoo...

mmaka voli ovo

Objavljeno

Cao, drage mamite!:baby:Moj bebac ima 2m i 7 dana. Mucili smo muku sa grcicima od 2.nedelje, i taman su nas ostaviki na miru par dana, opet nalet koji traje vec 2-3 dana svako popodne od 6 do 9. Probali smo BioGaiu i BebiCol od kapi, dajemo Espumusan, grejemo termoforom, masiramo stomacic, radimo vezbice sa nozicama i nosamo ga i deluje da sve znamo, a nikako da prodje. Ja pijem caj Hipp sa komoracem. Ima li neka od vas jos neku ideju? Sta mislite o caju Plantex, kakva su vam iskustva? Ili jos nesto sto bi moglo da pomogne da izuramo jos par nedelja malo bezbolnije? Hvala unapred na savetima, zenice:babymommy:

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.