Kupovina nepokretnosti

odgovora

Objavljeno

joj anci divno,bas sam srecna zbog tebe.

to sad znaci da ces nam se pridruziti u temi cvece u domu :lol::lol:

koliko je viki od tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, puno zdravlja, srece i zadovoljstva u spremanju novog doma ;)

Ček polako, dok banka ne kaže "da" ćutim i maštam (a već razmišljam o nameštanju kuće :D )

joj anci divno,bas sam srecna zbog tebe.

to sad znaci da ces nam se pridruziti u temi cvece u domu :lol::lol:

koliko je viki od tebe?

:lol: pre će biti da ću se pridružiti u temi voćarstvo :lol: Viki je pre te kuće na 1km udaljenosti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznajem taj deo Srema veoma dobro i mogu samo da kezem da ste super mesto izabrali, a i cena je ok. Nista lepse od leta blizu Dunava. A posto je sve ravno ni Zemun nije daleko :rolleyes: Drzim fige da vam banka odobri kredit!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Komsinice,cekamo vas :) ..A,Cicana ,ti kad lupis ,onda bas lupis :lol: :lol: :lol: Nikad nisi ni cula za Belegis,priznaj :lol: Cene nekretnina ovde bas rastu i dosta ljudi iz grada se doseljava.Do pre par godina ovde su kuce stvarno bile bagatela i ko ih je tad kupio sada moze da ih proda po duplo vecoj ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ček polako, dok banka ne kaže "da" ćutim i maštam (a već razmišljam o nameštanju kuće :D )

:lol: pre će biti da ću se pridružiti u temi voćarstvo :lol:Viki je pre te kuće na 1km udaljenosti :rolleyes:

extra.eto vec poznajes komsiluk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznajem taj deo Srema veoma dobro i mogu samo da kezem da ste super mesto izabrali, a i cena je ok. Nista lepse od leta blizu Dunava. A posto je sve ravno ni Zemun nije daleko :rolleyes: Drzim fige da vam banka odobri kredit!!!!!

potpisujem.extra mesto,blizu bga a opet ruralno. znaci vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ima GSP i još svašta nešto... ;)

Uh što bi je taj GSP usrećio i vodio 'redovno' do škole i prodavnice baš <_< .....želje su jedno,mogućnosti drugo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

extra.eto vec poznajes komsiluk :)

I to kakav komsiluk :lol: .Nego,ja i nisam neki ljubitelj sela(osim moje kuce ,dorista i vocnjaka) i kako sam se dopisivala sa Anom,posle toga sam celu noc sanjala kako kupujemo kucu u Zemunu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je što je ova naša odluka imala pozitivne komentare i sa vaše strane. Lepo je to čuti i pomaže da ta odluka bude još čvršća a želja da se pomenuta kuća kupi još veća.

Sada smo u fazi prikupljanja dokumentacije za Banku. Pa, videćemo ;)

Hvala vam još jednom na mišljenju, svako mi je značilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je što je ova naša odluka imala pozitivne komentare i sa vaše strane. Lepo je to čuti i pomaže da ta odluka bude još čvršća a želja da se pomenuta kuća kupi još veća.

Sada smo u fazi prikupljanja dokumentacije za Banku. Pa, videćemo ;)

Hvala vam još jednom na mišljenju, svako mi je značilo.

Ancice, samo napred! Naoruzajte se strpljenjem, trebace vam dok sredite sve papire, ali i to ce proci. Pa cemo svi doci na useljenje (na ceo vikend) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ancice, samo napred! Naoruzajte se strpljenjem, trebace vam dok sredite sve papire, ali i to ce proci. Pa cemo svi doci na useljenje (na ceo vikend) :lol:

:lol: ali kad bude leto pa da vas vodimo Viki i ja na Dunav ;) Uh, samo da se mi uselimo, ima da razapnem šatru u voćnjaku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, meni ovo super izgleda!!!

Zelim ti puno srece i napredka u novom domu!

Uvijek je bolje ulagati u nesto svoje nego placati kiriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, meni ovo super izgleda!!!

Zelim ti puno srece i napredka u novom domu!

Uvijek je bolje ulagati u nesto svoje nego placati kiriju.

Hvala ti Puslice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista lepse nego ziveti u kuci koja ima veliko dvoriste. Ma ima da procvetate!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to kakav komsiluk :lol: .Nego,ja i nisam neki ljubitelj sela(osim moje kuce ,dorista i vocnjaka) i kako sam se dopisivala sa Anom,posle toga sam celu noc sanjala kako kupujemo kucu u Zemunu :lol:

Viki, jel si starosedelac ili te je ljubav odveala u Belegis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, sad si me zarazila. Mm ionako stalno spominje selo. Samo što bi mi ostali u Bačkoj. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista lepse nego ziveti u kuci koja ima veliko dvoriste. Ma ima da procvetate!!!

Ana, sad si me zarazila. Mm ionako stalno spominje selo. Samo što bi mi ostali u Bačkoj. :rolleyes:

Uh devojke, sve to izgleda sjajno i bajno ali verujte da imam para za kuću u bg-Zemunu ne znam da li bih mrdala odavde :( Ne volim malu sredino i sindrom "šta komšije ima za ručak" to me najviše nervira ali moram da razmišljam drugačije, ne više za sebe već za svoje dete-decu. Želim da budu zdrava, da dišu zdrav vazduh, da se hrane zdravo (ma koliko je to moguće u današnje vreme)... Sve ostalo je sekundarno i nije prioritet. Mislim da će mi biti dosta psihički teško ali bože moj, kada je čovek svestan šta je bolje brzo se i psiha sredi.

Phoenix, ako ti je suprug zainteresovan za selo i sad i tebe hvata "groznica", imam jedan predlog, iznajmite na godinu dana kuću na selu (još bolje u selu gde bi ste i kupili kuću) i vidi kako bi ti bilo. Mi smo zadnjih meseci i to hteli da uradimo ali baš se malo da ne kažem nikako ne izdaju kuće u selima gde smo tražili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana od srca cestitam zelim pozitav odgovor iz banke, d auzivate u vasem malom raju..

I mi smo u slicnim aktivnostima, mi sutra idemo da kaparisemo plac, pa sledece godine ako Bog da da gradimo montaznu kucicu..manji gradic od Lj 50 km povezan auto-putem mm je tu rodjen...ako bude plac nas postavicu slike da vidite inace jako, jako povoljno ga covek ceni..

oooo Miliceeee pa to je divnooo!!!!! Neka je sa srećom pa da se što pre smestite pod vaš krov. Čestitam od srca i hvala ti na lepim željama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On bi se sutra selio, ja još nisam sigurna da bih taj potez povukla. Ne znam, videćemo. Neću ništa u napred da govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana od srca cestitam zelim pozitav odgovor iz banke, d auzivate u vasem malom raju..

I mi smo u slicnim aktivnostima, mi sutra idemo da kaparisemo plac, pa sledece godine ako Bog da da gradimo montaznu kucicu..manji gradic od Lj 50 km povezan auto-putem mm je tu rodjen...ako bude plac nas postavicu slike da vidite inace jako, jako povoljno ga covek ceni..

Ooooooooooooo pa lepo milice neka vam je sa srećom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana od srca cestitam zelim pozitav odgovor iz banke, d auzivate u vasem malom raju..

I mi smo u slicnim aktivnostima, mi sutra idemo da kaparisemo plac, pa sledece godine ako Bog da da gradimo montaznu kucicu..manji gradic od Lj 50 km povezan auto-putem mm je tu rodjen...ako bude plac nas postavicu slike da vidite inace jako, jako povoljno ga covek ceni..

jupiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh devojke, sve to izgleda sjajno i bajno ali verujte da imam para za kuću u bg-Zemunu ne znam da li bih mrdala odavde :( Ne volim malu sredino i sindrom "šta komšije ima za ručak" to me najviše nervira ali moram da razmišljam drugačije, ne više za sebe već za svoje dete-decu. Želim da budu zdrava, da dišu zdrav vazduh, da se hrane zdravo (ma koliko je to moguće u današnje vreme)... Sve ostalo je sekundarno i nije prioritet. Mislim da će mi biti dosta psihički teško ali bože moj, kada je čovek svestan šta je bolje brzo se i psiha sredi.

draga zasto kazes selo,umesto periferija?!neces ti imati stoku i slicno. uzivaj zeno svako pametan bezi iz grada. to je moj san: velika kuca u nekoj cuki u prirodi i dzip :lol:

I da mogu da gajim cvece po ceo dan :rolleyes:

odoh ja u penziju pre vremena :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O milice, koje mjesto je u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlično, već zamišljam tu idilu.

glavaFoto08.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga zasto kazes selo,umesto periferija?!neces ti imati stoku i slicno. uzivaj zeno svako pametan bezi iz grada. to je moj san: velika kuca u nekoj cuki u prirodi i dzip :lol:

I da mogu da gajim cvece po ceo dan :rolleyes:

odoh ja u penziju pre vremena :lol:

hahhaha tako je šećeru :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.