kozji sapun

odgovora

Objavljeno

Samo da javim za sapun kupla sam ga i fantastican je..detetu se koza dosta poboljsala nema vise crvenila...

Odlično! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je neko koristio za kupanje dece kozji sapun i kakva su vam iskustva?

Ja sam kozijim sapunom prala kosu jer imam problem,mastimi se brzo.Znam da se koristi kad neko ima suvu kozu i ekceme.Cula sam da koriste i za kupanje dece jer sadrzi vitamine,ulja,daje kozi vlaznost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kozijim sapunom prala kosu jer imam problem,mastimi se brzo.Znam da se koristi kad neko ima suvu kozu i ekceme.Cula sam da koriste i za kupanje dece jer sadrzi vitamine,ulja,daje kozi vlaznost.

Drami i kakav je za kosu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drami i kakav je za kosu?

Meni nije pomogao,samo pranje svaki drugi dan,potvrdjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam mislila da probam sapun od nevena jer i moja cura ima problem sa ekcemom...

od kopg proizvodjaca kupujete tj koziji?

ja ga jesam koristila za sebe i zadovoljna sam, inace koristim samo te sapune na prirodnoj bazi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam koristila od onog što na pakovanju ima kozicu i što ima isto i sapuno sa ljuspicama za piling... u zdravoj hrani mi kažu da se na te njihove sapune niko nije žalio. A on je jedan od prvih proizvođača koji je krenuo sa tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam koristila od onog što na pakovanju ima kozicu i što ima isto i sapuno sa ljuspicama za piling... u zdravoj hrani mi kažu da se na te njihove sapune niko nije žalio. A on je jedan od prvih proizvođača koji je krenuo sa tim

e taj sam i ja koristila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam za elokom ali doktor kaze da nije dobro vracati ekcem unutra (a te kreme to rade) jer posle dolazi do bronhitisa i raznih respiratornih problema.zbog toga mi je preporucila mustelu kao negu ekcema tj.da ga vlazi i neguje između ostalog cula sam da je dobar i taj kozji sapun pa ako mustela ne pomogne da pocnem sa njim

Upravo tako,zato kotizone treba izbegavati u širokom luku,meni je dermatolog savetovao da izbegavamo koliko god možemo to i koristimo bukvalno kada ona od svraba ne može da spava,dakle,kaže bolje da ekcem 'odradi' posao spolja nego da ga 'vraćamo' unutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam pocela zimus da koristim koziji sapun.Kupke sam sve pobacala,ono sto dobijem poklonim sestri.Sada koristim iskljucivo koziji ili deciji sapun.Spasila sam se od lisajeva koje sam zimi imala po nogama.Ove zime bukvalno nista.Posle kupanja namazem noge pavlovicevom i to je to.

Za kosu koristim obican sampon od koprive.Kosa mi je od njega najlepsa ,ne masti se brzo.

Mirna sam od kako sam sve mirisljavo,izreklamirano,a beskorisno bacila iz kupatila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam da koristim kozji sapun najvise zbog suve koze koju imamo i S. i ja, i spasle smo se, nemackam se nicim a koza mekana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije sam koristila obican koziji,sada sam uzela sa nevenom.Jos bolji je za suvu kozu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ranije sam koristila obican koziji,sada sam uzela sa nevenom.Jos bolji je za suvu kozu. ;)

Pogledacu dal ima kod nas, ma ja sam i sa ovim pre zadovoljna napokon sam se resila muka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje.Mm je zeza da mirisem na jarca. :D

Ima sigurno i kod vas.Ima raznih sa medom,zelenom glinom,kamilicom,Q10,nevenom itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji koziji sapun savetujete za bebca od skoro godinu dana? Videla sam da ima raznih,pa sam mislila da uzmem mozda ovaj sa nevenom,ukoliko ne isusuje kozu .Dr mi savetovala da koristim seba med,ali on tako omeksa kada se nakvasi ,i sve mi po rukama ostaje,i to me nervira dok kupam bebca.Nama se on nije pokazao kao nista posebno,jednom sam ga koristila,kada se beban tek rodio i to je to .Ja sam koristila sampon sa kozijim mlekom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo morali da koristimo Sebamed ali se ispostavilo da je sve to isto s.nje :( i to nam čak pedijatar rekla :(

Toplo preporučujem koziji sapun ali za početak uzmi običan bez ikakvih dodataka, čisto da vidiš koliko će vašoj koži da prija.

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji koziji sapun savetujete za bebca od skoro godinu dana? Videla sam da ima raznih,pa sam mislila da uzmem mozda ovaj sa nevenom,ukoliko ne isusuje kozu .Dr mi savetovala da koristim seba med,ali on tako omeksa kada se nakvasi ,i sve mi po rukama ostaje,i to me nervira dok kupam bebca.Nama se on nije pokazao kao nista posebno,jednom sam ga koristila,kada se beban tek rodio i to je to .Ja sam koristila sampon sa kozijim mlekom.

Obican sapun mi koristimo taj, inace sva hemija je sr*** ja sam to sve izvacila bar sto se tice dece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.