kozji sapun

odgovora

Objavljeno

da li je neko koristio za kupanje dece kozji sapun i kakva su vam iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li je neko koristio za kupanje dece kozji sapun i kakva su vam iskustva?

Koristila naša članica Ana*...koliko znam zadovoljna je..ali najbolje da ona napiše svoja iskustva iz prve ruke... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cula sam da je jako dobar za kozu i da cak pomaze kod ekcema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preporučujem za decu koja imaju izrazito suvu kožu.

Koristila sam i za sebe i za Emiliju. Meni nije odgovaralo jer nemam suvu kožu ali zato za Emiliju dok je bila beba, to nam je bio spas. Počeli smo da ga koristimo sa nekih njenih 3-4 meseca ali se nismo usudili i lice da joj peremo sa tim već samo guzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila naša članica Ana*...koliko znam zadovoljna je..ali najbolje da ona napiše svoja iskustva iz prve ruke... :)

hvala pitacu je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preporučujem za decu koja imaju izrazito suvu kožu.

Koristila sam i za sebe i za Emiliju. Meni nije odgovaralo jer nemam suvu kožu ali zato za Emiliju dok je bila beba, to nam je bio spas. Počeli smo da ga koristimo sa nekih njenih 3-4 meseca ali se nismo usudili i lice da joj peremo sa tim već samo guzu.

da li je dete imalo problem sa kozom mislim na ekcem?moj sin ima ekcem pa sam mislila da pocnem da mu koristim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i to izraziti problema do nekog 5 meseca. Porobajte prvo na guzi jedan dan pa pratite eventualno reakcije a onda na ostatku tela a na kraju i na lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i to izraziti problema do nekog 5 meseca. Porobajte prvo na guzi jedan dan pa pratite eventualno reakcije a onda na ostatku tela a na kraju i na lice.

probacu,nadam se da ce pomoci.hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koristimo sada mustelu stelatopia milky bath oil sipa se u kadicu pri kupanju i ne ispira se,ali mislim da je bezveze a pri tom jako skupo 2600 din.pa sam mislila ako ne pomogne da predjem na kozji sapun jer sam cula bas dosta dobrih stvari o njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A CULA SAM DA JE DOBAR I SABUN OD MAGARECEG MLEKA

koristimo sada mustelu stelatopia milky bath oil sipa se u kadicu pri kupanju i ne ispira se,ali mislim da je bezveze a pri tom jako skupo 2600 din.pa sam mislila ako ne pomogne da predjem na kozji sapun jer sam cula bas dosta dobrih stvari o njemu

Videla sam da su se pojavili proizvodi od Magarećeg mleka ali nismo još probali a čak nisam ni informisana za šta se preporučuje.

Iskreno, kada smo bili na jedno od onih redovnih kontrola (dok je Emilija bila beba) dr je rekla da su svi ti proizvodi hemijske industrije isti. I da se čak i Sebamed pokvario i nije više ono što je bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam da su se pojavili proizvodi od Magarećeg mleka ali nismo još probali a čak nisam ni informisana za šta se preporučuje.

Iskreno, kada smo bili na jedno od onih redovnih kontrola (dok je Emilija bila beba) dr je rekla da su svi ti proizvodi hemijske industrije isti. I da se čak i Sebamed pokvario i nije više ono što je bio.

ma da i ja mislim da je sve to propaganda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa seba med imam lose iskustvo tj. apsolutno nista kao i obican pantenol,doktorka nam je preporucila mustelu (nemogu nista unapred da kazem) ali cini mi se da je i to nista sem SKUPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos neko?! :blink:

Ja imam iskustva sa mustelom-jedno veliko nista..moj mladji sin nije imao neki jaci oblik ekcema ,ali mustela nije uspela ni to da sredi,a koristili smo i uljanu kupku i kremu.

Seba med je ok,nama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam iskustva sa mustelom-jedno veliko nista..moj mladji sin nije imao neki jaci oblik ekcema ,ali mustela nije uspela ni to da sredi,a koristili smo i uljanu kupku i kremu.

Seba med je ok,nama!

predpostavila sam da je sr.... dimitrije bas ima veliki ekcem cela noga i ruka i po obrazima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

predpostavila sam da je sr.... dimitrije bas ima veliki ekcem cela noga i ruka i po obrazima

Nama elokom uvek sredi stvar,ali on ima kortikosteroide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam za elokom ali doktor kaze da nije dobro vracati ekcem unutra (a te kreme to rade) jer posle dolazi do bronhitisa i raznih respiratornih problema.zbog toga mi je preporucila mustelu kao negu ekcema tj.da ga vlazi i neguje između ostalog cula sam da je dobar i taj kozji sapun pa ako mustela ne pomogne da pocnem sa njim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obaveštavamo Vas da su postovi sa fotografijama prebačeni na temu Slike naše dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javim za sapun kupla sam ga i fantastican je..detetu se koza dosta poboljsala nema vise crvenila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.