Beta HCG

odgovora

Objavljeno

Evo,uzela sam rezultate,danas mi je 32DC,15i dan od ovulacije,zadnja m 8jun.Po racunanju sam trudna 4 nedelje i 3 dana.Jel se to racuna kao 4 pune nedelje i ulazak u petu nedelju ili kako? :huh:

Uglavnom,beta je 6og jula bila 96,1,a danas 9 jula 602,8.. to je ok?

Diiiiiiiiiiiiivnoooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala mile moje :wub: tek sad videh... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj djevojke počinjem da vam zavidim na tim divnim betama, meni je danas 28 dan ciklusa, radila sam test i negativan je, a sad ne znam da li bih čekala još koji dan pa ponovila ako veštica izostane ili da sutra trčim i radim betu, pa da imam samo opciju da budem sretna do neba ili da si uništim sve nade :ph34r: , ali gledajući ove tabele još se tješim da sam ipak trudna a da je moja betica jako mala :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Sunčica :)' timestamp='1368725451' post='677140]

Joj djevojke počinjem da vam zavidim na tim divnim betama, meni je danas 28 dan ciklusa, radila sam test i negativan je, a sad ne znam da li bih čekala još koji dan pa ponovila ako veštica izostane ili da sutra trčim i radim betu, pa da imam samo opciju da budem sretna do neba ili da si uništim sve nade :ph34r: , ali gledajući ove tabele još se tješim da sam ipak trudna a da je moja betica jako mala :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, ja sam cekala 28 da uradim test, međutim jutros je bio negativan, i baš sam se razočarala, ali čitajući ove vrijednosti bete vratila mi se nada da bih ipak mogla biti trudna, e sad sam neodlučna da li da sutra vadim betu ili da čekam 2-3 dana i uradim test ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, devojke :)

Mene zanima, ako neka od vas zna, kada je najbolje raditi betu, i da li ako se uradi 7-8 dana pre ciklusa može biti negativna, a trudnoća postoji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam čitala da ne bi trebalo da se radi pre 10-12 dana od ovulacije, odnosno pretpostavljenog datuma začeća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala puno, nisam mogla da nađem temu! :)

Nema na cemu! Dobrodosla medju cekalice, i da sto pre odes u trudnice.

Pridruzi nam se u plusicima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima :)

Mene zanima da li je neka od vas radila betu 7-8 dana pre očekivane mece? Ja sam to juče uradila i rezultat je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima :)

Mene zanima da li je neka od vas radila betu 7-8 dana pre očekivane mece? Ja sam to juče uradila i rezultat je

E sad ne videh, koji je rezultat? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad ne videh, koji je rezultat? :)

rezultat jerezultat je 1.2 :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rezultat jerezultat je 1.2 :(

Ja mislim isto sto i Anchy, ima nade. Pa tebi vesticara treba da dodje tek za 7dana, sacekaj jos malo. :)

Ja sam trebala dobiti pre 2 dana, ali cekam 33dc (znaci jos 5-6 dana) da uradim betu,ranije necu...

Kaja84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beta je 31dc <1.0... Sve gledam rezultat pa se nadam da ce ta tacka nestati, ali dzaba, tacka je jos uvek tu... :(

Ima nade... mozda. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, odlucih da odem danas da vadim betu :)

Htela sam u ponedeljak, ali ne mogu da cekam, stvarno!

Poslednji put sam imala 24.4.

Da li je rano, pa da sacekam jos malo ili da ipak idem danas?

I jos jedno pitanjce :) nisam to nikada radila, pa ne znam, zato mi ne zamerite. Da li betu mogu da vadim u bilo koje doba dana ili ujutru, pre jela i svega ili nije bitno, moze kad god?

Fox voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci kasni ti vec uveliko, mozes betu slobodno..nema veze hrana, slobodno jedi, i da, moze u bilo koje doba dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala ti puno draga :-*

Nego, boli me stomak dole povremeno, kao kada treba da dobijem (ponekad i kao kada dobijem, pa taj bol) jutros me je tooooooooliko zabolelo da sam mislila da cu se onesvestiti, ali trajalo je par sekundi i proslo. I sada me opet boli, ne tako jako ali boli, neprijatno, ostro, smara... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Palčice, javi rezultate :)

Ja se nadam da će beta lepa :)

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala ti puno draga :-*

Nego, boli me stomak dole povremeno, kao kada treba da dobijem (ponekad i kao kada dobijem, pa taj bol) jutros me je tooooooooliko zabolelo da sam mislila da cu se onesvestiti, ali trajalo je par sekundi i proslo. I sada me opet boli, ne tako jako ali boli, neprijatno, ostro, smara... :(

Meni je tako bilo kad sam ostala trudna, bol "samo sto nisam dobila" i onda popusti. Jaaaaaaaoooo nadam se da je to to i da ces da se upises u prvi trimestar :)))))))))))

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam puno mile moje :wub:

Cekam rezultate, veceras bi trebalo da mi stignu na mail :)

Javljam odmah cim stignu!

Cmok cmok cmok za sve :-*******************

Mejja, .Naja. i Fox volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.