Beta HCG

odgovora

Objavljeno

Devojke radila sam opet betu ispod 0 je kaze doktorka bila je trudnoca do mesec ipo dana i da je plod poceo da se gasi I da sam bebu izgubila :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle biohemijske trudnoce je l ste pravile pauzu ili ste odmah nastavile da radite na bebi?Meni doktorka rekla da pravim 3 meseca pauzu<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle biohemijske trudnoce je l ste pravile pauzu ili ste odmah nastavile da radite na bebi?Meni doktorka rekla da pravim 3 meseca pauzu<_<

Da li ti je ovo prva biohemijska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovane,

Kao i mnoge, i ja imam pitanje vezano za betu... Iako sam sve procitala, puno mi znaci da cujem opet misljenja. 

Naime, poslednja menstruacija mi je bila 17.07.2018. godine, ciklusi su mi uredni, na 28 dana. Juce (16.08) sam radila kucni test i pokazao je bledu drugu crtu. Danas sam radila betaHcg test krvi i rezultat je 133.50 mlU/ml... Da li je to nisko? Pomagajte!

 

Hvala unapred na odgovorima! 

miliccam i Leptirici volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije, taman je! Cestitam! :)

I bleda crta je ipak druga crta. Bleda je jer jos uvek nije novo hormona jako visok. 

Elir, Leptirici i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jednom čestitam:baby:

Elir voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam na brzim odgovorima! :) Sad mi je malo lakse. :) Za bledu crtu znam, ali me je malo bunio ovaj rezultat bete od 133,50. Po nekim referentnim vrednostima u cetvrtoj nedelji bi trebalo da je od 5 do 750, pa bih ja odmah da mi je visa vrednost. :)

Najveca nocna mora mi je vanmatericna, i naravno neuredna trudnoca... Pa se paranoisem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je prva beta bila 141, uskoro mi ta betica puni godinu dana. :wub: 

Leptirici i Elir volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Marg :wub:

Moja beta sa prvim je bila 143 26-og dana ciklusa (ali su meni ciklusi kraci), a 2828 31-og dana. A sa drugim 203,03 29-og dana ciklusa, a 755,20 32-og dana. I ja sam se tripovala da je malo porasla za 3 dana (u poredjenju sa prvom trudnocom), ali su mi rekli da je to ok.

Mozes da ponovis da vidis kako raste.

Izmenjeno od strane k a m
Leptirici i Elir volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno je da se pravilno duplira!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni beta samo 2.0 :(......sutra trb da dobijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,isla sam pre nekoliko dana da uradim betu hcg i dobila rezultat u prilozenoj slici dole.104FC30D-55EB-4BF0-ACE9-C3055265F1B0.thu Dosta bi mi pomogla vasa pomoc.Hvala unapred.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beta 0,30 na tri nedelje nije ni vanmatericna? Nije ponavljana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije. Nema trudnoce prosto.

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan ima neke nedoumice pa ako neko može da mi pomogne. Moj ciklus na na 32-35 dana. Poslednji ciklus mi je bio 20.06. Juče sam radila Beta HCG i rezulatat je bio 3,3. Interesuje me da li vrednost može da se poveća ili znaci da ne postoji trudnoća. Hvala unapred 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan ima neke nedoumice pa ako neko može da mi pomogne. Moj ciklus na na 32-35 dana. Poslednji ciklus mi je bio 20.06. Juče sam radila Beta HCG i rezulatat je bio 3,3. Interesuje me da li vrednost može da se poveća ili znaci da ne postoji trudnoća. Hvala unapred 

Koliko se ja secam, sve ispod 5 iskljucuje trudnocu potpuno. Ona raste odmah po implantaciji, a to je 7-8 dana od zaceca i svakog dana se udvostrucuje. Znam da mi je kasnilo 2 nedelje i beta mi je bila 14000! Sacekaj da ti zakasni malo vise, pa uradi test iz urina da ne bacas pare na betu. Pozdrav:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, prvo test za trudnoću pa onda ukoliko je potrebno - beta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, da li je neka od vas imala situaciju da je beta hcg iz krvi 11 na 12 dan posle ovulacije bila negativna a da je kasnije ipak ustanovljena  trudnoća? Naime, folikul je pukao u petak (26-og marta uveče), danas 07.04. Rađena beta manja od 0,1. Znači nema trudnoće. Jedino što mi je čudno što me od prošle nedelje bole grudi i što me pre par dana žigao stomak. Imala sam osećaj da je to to. Pa me zanimaju iskustva ako je neko imao slično? Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.