Visok pritisak - carski?

odgovora

Objavljeno

Kumi su prekjuce spustili pritisak i trebali da je puste kuci, medjutim njoj je pored te terapije pritisak opet skocio i pozlilo joj tako da je u bolnici do daljnjeg... Termin joj je za desetak dana. Zasad stoji da se ceka da krene prirodno, pa ukoliko joj pritisak ne bude dobar onda ce raditi carski. Znam da nije ni carski strasan, ako mora - mora, bitno da je ona izgurala do termina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kolika je beba sada...? Porodili su te baš rano... :unsure:

Na rodjenju je bio 1130g 36cm a sad ima 3 godine i 8 meseci 13kg i visok je 102cm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kumi su prekjuce spustili pritisak i trebali da je puste kuci, medjutim njoj je pored te terapije pritisak opet skocio i pozlilo joj tako da je u bolnici do daljnjeg... Termin joj je za desetak dana. Zasad stoji da se ceka da krene prirodno, pa ukoliko joj pritisak ne bude dobar onda ce raditi carski. Znam da nije ni carski strasan, ako mora - mora, bitno da je ona izgurala do termina...

Koliki joj je pritisak? Kako se ona oseća? Meni je i pored terapije pritisak bio po 170/100. Dva puta sam padala u nesvest, šou program. Nadam se da će sve biti super, beba je formirana i spremna da izadje. Naravno, svaki dan u stomaku je važan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliki joj je pritisak? Kako se ona oseća? Meni je i pored terapije pritisak bio po 170/100. Dva puta sam padala u nesvest, šou program. Nadam se da će sve biti super, beba je formirana i spremna da izadje. Naravno, svaki dan u stomaku je važan

Juce su je pustili kuci jer joj je cerkici rodjendan, i smirio joj se pritisak, oba puta kad joj je pozlilo bilo je 170/120, sad uz terapiju je ok, juce joj je ceo dan bio 140/70. Kuci je dok ne pocnu trudovi, ili ako joj ne daj Boze opet pozli ide u bolnicu do daljnjeg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala pritisak u 8 i 9 mesecu,a da nisam ni osetila i onda sam u devetom od jednom pocela da oticem,zglobovi ruke noge glava sve bila sam ogrooomna,a ja utripovala da se debljam a da su ni zglobovi nateceni jer je to normalno u trudnoci,odem u bolnicu na pripreme za CR jer sam nosila veliku bebu,kako je tad rekao dr oko 5kg,moralo je na carski,kad su mi izmerili pritisak 180/120 hitno me odveli u salu i porodili imala sam preeklampsiju morali su da bi nas spasli,mene,ili bebu kazu da je moglo da bude gladno. Sreca izvukle smo se. beba rodjena 4750,58cm Viktorija moja :)

Anonymous, Mejja i Kristina86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.