Vaše telo nakon porođaja

odgovora

Objavljeno

NSanja jesi bila macka i po, to stoji, ali sto se uzbudjujes, proslo je tek 5 meseci od porodjaja, ima vremena, skinuces, sve je to jos uvek sveze. Drugarica koja se porodila pre godinu i po dana se tek skoro dovela u red sa kilazom, prvih par meseci je isto tako kukala kako ne moze da oslabi, evo je sad, izgleda isto kao pre trudnoce. Kad mali prohoda krenuce i kile da se smanjuju ;)

Kod mene ovo nije pomoglo.... :(

A ne stajem od kad je prohodao - pre 6 meseci.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,mozemo mi koliko hocemo da pricamo da ne izgledas lose,ako si ti nezadovoljna.

Ali ti si se skoro porodila,ako i posle godinu dana bude tako onda preduzmi nesto,pa cak i vezbe.

Ja karakter nisam za mrsavljenje,volim slatkise i testa.Deset kg je problem,ali bih i sa 5-6kg manje bila zadovoljna.Inace sve bi i moglo da prodje,ali stomak i kremenadle,zbog toga ne mogu zakopcati pantalone,pa moram kupovati vece :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,mozemo mi koliko hocemo da pricamo da ne izgledas lose,ako si ti nezadovoljna.

Ali ti si se skoro porodila,ako i posle godinu dana bude tako onda preduzmi nesto,pa cak i vezbe.

Ja karakter nisam za mrsavljenje,volim slatkise i testa.Deset kg je problem,ali bih i sa 5-6kg manje bila zadovoljna.Inace sve bi i moglo da prodje,ali stomak i kremenadle,zbog toga ne mogu zakopcati pantalone,pa moram kupovati vece :angry:

E ja sam odlucila ... 1. DA SEBI VISE NI CARAPE NE KUPIM DOK NE SMRSAM

2. DA NIJE KRMENADLA , BANANICA NI BILO STA JACE OD MENE!

3. DA NECE MM BITI BOLJI FRAJER NEGO JA RIBA , NO WAY !!! :D

evo upravo kao prvo iskusenje pravim teleci gulas ( meni omiljeni ) danas za rucak a ja cu izvaditi sebi malo dok ne zacinim i ne zaprzim , kao MArku kad spremam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene ovo nije pomoglo.... :(

A ne stajem od kad je prohodao - pre 6 meseci.... :)

Pa dobro, mora malo i kasika da se izbusi ;) Al' dobro, svaki organizam je drugaciji, ja se npr. gojim u stomaku i obrazima (to mrzim :angry: ) al' zato nogice, k'o cackalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro, mora malo i kasika da se izbusi ;) Al' dobro, svaki organizam je drugaciji, ja se npr. gojim u stomaku i obrazima (to mrzim :angry: ) al' zato nogice, k'o cackalice.

Ah taj naš stomak... Da može da se bušne da izIđe višak... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah taj naš stomak... Da može da se bušne da izIđe višak... ;)

Ja mogu da se pohvalim da ih imam 3, kad sednem, aha, pa ti vidi, nema to svako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1. DA SEBI VISE NI CARAPE NE KUPIM DOK NE SMRSAM

2. DA NIJE KRMENADLA , BANANICA NI BILO STA JACE OD MENE!

3. DA NECE MM BITI BOLJI FRAJER NEGO JA RIBA , NO WAY !!! :D

t2002.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja sam odlucila ... 1. DA SEBI VISE NI CARAPE NE KUPIM DOK NE SMRSAM

2. DA NIJE KRMENADLA , BANANICA NI BILO STA JACE OD MENE!

3. DA NECE MM BITI BOLJI FRAJER NEGO JA RIBA , NO WAY !!! :D

evo upravo kao prvo iskusenje pravim teleci gulas ( meni omiljeni ) danas za rucak a ja cu izvaditi sebi malo dok ne zacinim i ne zaprzim , kao MArku kad spremam ...

Ma ja sam mislila na krmenadle na svom telu da su bogate i da zbog njih i stomaka ne mogu zakopcati pantalone :lol:

A i moj muz je mrsav i ja sam mozda i teza od njega za kilogram dva,ali moje se telo menjalo usled trudnoca,a ne njegovo.

Nego sve mislim oterace nas admini uu temu dijeta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sa 90 kila posle porodjaja dosla sad na 79 jos to nije to al je mnoooogo bolje nego sto je bilo imam jos nekih 10 tak kila da skinem al mi se sad i ne zuri vise mogu dosta stvari da obucem, dole mrsavim tj guza i butine al stomak ide jako sporo :( :( , pa mi je grozno kad obucem neke farmerice super mi stoje a stomak ispada na sve strane uzas uzas :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo upravo kao prvo iskusenje pravim teleci gulas ( meni omiljeni ) danas za rucak a ja cu izvaditi sebi malo dok ne zacinim i ne zaprzim , kao MArku kad spremam ...

Tako sam i ja uspela malo da smrsam jela isto sto i bebana, mislim da ces uspeti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje telo nije nista gore nego pre porodjaja i ove trudnoce, ubila me prva trudnoca!!!

pa ipak, nesto imam vere u sebe da cu skinuti nesto, za koji mesec. sad dok Stefan doji to mi je prioritet a kasnije cemo vec nekako da se resimo kg-a!!!

e blanka, ja bih trenutno isto bila zadovoljna sa 79kg, a i meni bi idealno bilo, ne mojih nekadasnjih 60 nego bar 75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad krecem ponovo u akciju i idem do 73, 74 i mislim da ce mi to stajati dobro ;) nemogu se puno izgladnjivati ;)

Samo polako skinuces ti kg brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama,Ivana,a koliko ste visoke?

Ja sam visoka 176 i sada teska 74 i dugo ne mrdam odatle,sve moze da prodje,ali stomak ne mogu da upakujem lepo u farmerice,a i ko me god sretne primecuje moju velicinu.Gledala sam Neuhvatljiva kakvo je cudo postigla,ali ja nisam karakter sa dijetama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 170 (mozda 1, 2) ali sam posle porodjaja spala na 87 i ubrzo su se 2kg vratila. tako da sam sad tu negde bogami opet blizu 90kg...

najgore od svega je sto ja imam bas velike grudi a i siroka ramena, i znas kad odgore krene sve siroko i ispupceno, sve i da nema stomaka, a ima, sve je veeeeliko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu oko 168, ma ja sam usla u farmerke 32, i sve se lepo upkakuje, al tezim ja 28 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 170 (mozda 1, 2) ali sam posle porodjaja spala na 87 i ubrzo su se 2kg vratila. tako da sam sad tu negde bogami opet blizu 90kg...

najgore od svega je sto ja imam bas velike grudi a i siroka ramena, i znas kad odgore krene sve siroko i ispupceno, sve i da nema stomaka, a ima, sve je veeeeliko..

Joj zene,izbegavaho vu temu,racunajuci da se samo ja zalim zato sto ni gerama ne mrsam od porodjaja. Uzas! Visoka sam 176cm,a imam 90kg koje nikako da otopim na nekih 76kg.Uzas! A o stomalu i da ne govorim,visi,kao kod onih zena sa reklama za pojaseve i cudotvorne kreme na tele-shopu...Kad pomislim na zimu i to da necu moci nista dac obucem,najezim se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj zene,izbegavaho vu temu,racunajuci da se samo ja zalim zato sto ni gerama ne mrsam od porodjaja. Uzas! Visoka sam 176cm,a imam 90kg koje nikako da otopim na nekih 76kg.Uzas! A o stomalu i da ne govorim,visi,kao kod onih zena sa reklama za pojaseve i cudotvorne kreme na tele-shopu...Kad pomislim na zimu i to da necu moci nista dac obucem,najezim se :)

Hajde,hajde,beba ima samo 5 meseci,moja ima 15 pa sam jos nezadovoljna,a imamo istu visinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde,hajde,beba ima samo 5 meseci,moja ima 15 pa sam jos nezadovoljna,a imamo istu visinu.

Hahahaha,jesi primetila kako pisem nerazumljivo kad pricam o svojoj tezini! Hahahhaha...Nije ni cudo! Ma najvose se sekiram zbog kolena i kicme,jer mi ustajanje i dalje predstavlja problem i opterecenje za noge! B) Uhhhh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ušla sam u svoje stare "mršave" farmerke, i koleginica mi kaže kako sam baš smršala od kako je ona počela da radi kod nas...

Htedoh da dodam, da sam mislila da ću ja to posle porođaja skinuti očas posla, ali ne - potrajalo je, a ni moje telo više nije isto.

Jesam ušla u svoje stare stvari, ali kilaža nije stara... :rolleyes: :rolleyes:

Ostalo je na najviše stomaku, a i ramenca i nadlaktice su mi punije. :D

Baš sam muža pitala za guzu, kaže jes dobra al nije ko pre :P, i ja kažem... :D

Mora više da se seksa - mislim vežba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene kada citam vase postove prosto pozelim da imam i ja problem sa viskom kilograma. Ja ni u jednoj od tri trudnoce nisam dobila vise od 3-4 kg (naravno poslije porodjaja u odnosu na pocetnu tezinu,prije trudnoce). Visoka sam 170 a teska 56kg i svako mi kaze da super izgledam i da nemam ni trunke salca , ali ja sam skroz nezadovoljna, cini mi se da sam premrsava i da mi hvali 8-10 kg. A jedem kao da imam pantljicaru ali nista se ne prima. Nalazi svi u redu, bila kod specijaliste i kaze nema sta jedi i uzivaj, svaka zena bi ti na tome pozavidjela, a ja ocajna ni ljekar me ne razumije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo, zeno, ne pristaj nam na muku! :angry::lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene kada citam vase postove prosto pozelim da imam i ja problem sa viskom kilograma. Ja ni u jednoj od tri trudnoce nisam dobila vise od 3-4 kg (naravno poslije porodjaja u odnosu na pocetnu tezinu,prije trudnoce). Visoka sam 170 a teska 56kg i svako mi kaze da super izgledam i da nemam ni trunke salca , ali ja sam skroz nezadovoljna, cini mi se da sam premrsava i da mi hvali 8-10 kg. A jedem kao da imam pantljicaru ali nista se ne prima. Nalazi svi u redu, bila kod specijaliste i kaze nema sta jedi i uzivaj, svaka zena bi ti na tome pozavidjela, a ja ocajna ni ljekar me ne razumije :(

Pre svega,Srećan vam Rođendan! :rolleyes:

Ja sam se 3 i po meseca nakon porođaja vratila na staru težinu od 50kg... Sad vagam 50-51kg... I taman mi je,mada ja ni sada sebi ne izgledam kako treba,svi oko mene se krste i kažu da super izgledam...ali šta ću,to je moje mišljenje... Isto jedem kao da nisam normalna... :rolleyes: Treba samo da vežbam,da se zategnem... ali juče nešto na podu sa Larom,i probam špagu da uradim(inače sam trenirala gimnastiku 8 godina i iz prvog puta sam je uradila... što je super... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam isti problem,beba ima 3 meseca,i umesto da se ugojim (kako sam ja zelela) ja sam jos oslabila.Nadam se da kad prestanem da dojim da cu se vratiti bar na staru kilazu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam isti problem,beba ima 3 meseca,i umesto da se ugojim (kako sam ja zelela) ja sam jos oslabila.Nadam se da kad prestanem da dojim da cu se vratiti bar na staru kilazu. :(

'Oces da se menjamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam isti problem,beba ima 3 meseca,i umesto da se ugojim (kako sam ja zelela) ja sam jos oslabila.Nadam se da kad prestanem da dojim da cu se vratiti bar na staru kilazu. :(

Ja kad sam se porodila imala sam 1kg viska i kad sam prestala da dojim za cas sam nabacila kilograme (jel sam pocela da jedem slatko ko luda) tako da sad imama 4kg viska i ne mogu da smrsam ni gr, mada se ni ne trudim previse ali krecem polako da se kontrolisem. Zavidim vama koje hocete da se ugojite...ja hocu da oslabim, noge su mi ok ali stomak, pojas za spasavanje a ja to nikad nisam imala :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.