Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

A da...ma ti se zavaravaš...ti želiš naočale da možeš mjerkati policajce...

:lol:

HAHAHAHAHAHAHA LUDA SI! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugu,tananu,pravu letnju haljinu za Lein rodj. a posle i za more :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas kupila kupaći u Benettonu za 1.090,00 din, da ne poveruješ... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas kupila kupaći u Benettonu za 1.090,00 din, da ne poveruješ... :blink:

Ja fenomenalan providni neseser za sminku, isto u Benettonu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da se spremamo za kraj, iskupovala sam stvari za porodiliste! Torba je spremna!

Juce je bila plata, a ja sam snimila prelepu haljinu tako da ... mora biti mooooojaaaaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel haljina za prije ili poslije? Mislim trudnoće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel haljina za prije ili poslije? Mislim trudnoće?

Univerzalna ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas dugo nisam bila ovde.Kupila sam novi mobilni,rimljanke ravne i sa stiklom,patike(nike airmax,dete sam,sta cu),sjaj za usne,narucila sam nesto iz avona,parfem,majce,tunike,helanke,kupila sam antikilogram :lol: .Sad mi je ostalo da ubedim muza da kupimo laptop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas dugo nisam bila ovde.Kupila sam novi mobilni,rimljanke ravne i sa stiklom,patike(nike airmax,dete sam,sta cu),sjaj za usne,narucila sam nesto iz avona,parfem,majce,tunike,helanke,kupila sam antikilogram :lol: .Sad mi je ostalo da ubedim muza da kupimo laptop.

Ooooo! Bravo, bravo! To se zove shoping!!! ;)

Ja sam ove nedelje uzela marinske starke-baletanke, bluzu, Triumph kupaci (pamet mi stala kad sam ga videla, mama me totalno ispodrzala, htela i sebi isti :P ), donji ves sa sarom leoparda (grrrrrr, mm-a preo ko mace na prizor :wub: ) i jos par funky unihopa sa sarama i u interesantnim bojama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooooo! Bravo, bravo! To se zove shoping!!! ;)

Ja sam ove nedelje uzela marinske starke-baletanke, bluzu, Triumph kupaci (pamet mi stala kad sam ga videla, mama me totalno ispodrzala, htela i sebi isti :P ), donji ves sa sarom leoparda (grrrrrr, mm-a preo ko mace na prizor :wub: ) i jos par funky unihopa sa sarama i u interesantnim bojama.

Micilic, pre svega dobrodošla nam nazad, a za kupovinu samo mogu da kažem OHOHOOOO... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas dugo nisam bila ovde.Kupila sam novi mobilni,rimljanke ravne i sa stiklom,patike(nike airmax,dete sam,sta cu),sjaj za usne,narucila sam nesto iz avona,parfem,majce,tunike,helanke,kupila sam antikilogram :lol: .Sad mi je ostalo da ubedim muza da kupimo laptop.

Bravo Sanjice, tvoje postove uvek sa zadovoljstvom čitam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micilic, pre svega dobrodošla nam nazad, a za kupovinu samo mogu da kažem OHOHOOOO... :rolleyes:

Hvala ruskinja draga! :)

Ma nije me samo nedelju dana bilo... u stvari tu sam negde, citnula par puta par poruka, al nisam svracala za kuckanje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sebi dugo nista nisam kupovala od garderobe sve dok nisam svoju tezinu dovela bar malo u red.

I onda kao pustena s lanca-kupila sam sebi dve haljinice,nekoliko majcica,dva kupaca kostima,sandale.... Sada me niko ne moze zaustaviti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sebi dugo nista nisam kupovala od garderobe sve dok nisam svoju tezinu dovela bar malo u red.

I onda kao pustena s lanca-kupila sam sebi dve haljinice,nekoliko majcica,dva kupaca kostima,sandale.... Sada me niko ne moze zaustaviti :D

Odlično draga!

Znam da pokušavaš već neko vreme da skineš koji kg...

Koliko si uspela da skineš?

Inače, danas samo tamponi i neko voće... a085.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce kupila Clarins tecni puder, tonik, i kremicu......... Majcicu, satenske gacice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napokon i ja nesto da napisem u ovoj temi :D

Danas sam imala izuzetno uspesan shopping day

pantalone - Katrin

tunika - Katrin

haljina - Katrin

sabdale x 2 - Bata (kupio mi moj mili tzv. muz)

Jupi!!! h13035.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam peglu... :unsure: I to me iznervira onaj sto radi u Tempu,daje mi neku od 2000,ja kazem preporucite mi neku od boljih on kaze pa ova je dobra.Ne znam koja je marka,trazila sam neku od boljih,ipak se to ne kupuje svaki dan...kupila sam Tefal...nisam je jos probala...a imam stvari za peglanje.Eto to sam danas kupila sebi(a mozda cu je pokloniti muzu :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlično draga!

Znam da pokušavaš već neko vreme da skineš koji kg...

Koliko si uspela da skineš?

Inače, danas samo tamponi i neko voće... a085.gif

Probusila kasiku i stavila rajsferslus na usta :D

Salim se,ne jedem slatkise,ne jedem hleb i sluzim se savetima Cipike o kombinaciji namirnica u procesu mrsavljenja.

Ali ima jos dosta kg da se smakne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam kupila lepršavu sivu suknju sa sitnim belim cvetićima i planirala danas da je obučem, ali jutros bilo hladno...I, da, kupila sam ljubičasti donji veš, tako mi nešto došlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam kupila lepršavu sivu suknju sa sitnim belim cvetićima i planirala danas da je obučem, ali jutros bilo hladno...I, da, kupila sam ljubičasti donji veš, tako mi nešto došlo...

Suknje obozavam, ali ih nemam onoliko koliko mi treba! Imam i ja par ljubicastih stvarcica, samo na meni trenutno ne izgledaju kako bi trebalo. b0206.gif

Ja sam sebi kupila jos jednu spavacicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle nedelje sam kupila srebrni prsten, nalila nokte, a u ponedeljak sam kupila ves, crni sam rozim cveticima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eucerin kremu za lice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce i to trudnicku tuniku hlace i maica iz jednog dijela sa slabom gumom preko stomaka pa mi za sada savrseno odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Popravak zuba....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.