Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Šećerna sve mi se apsolutno sviđa...baš su moćne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3/4 donji deo trenerke, da konacno krenem na fitnes ...posle mora :lol: :lol: :lol:

evb-SDC106.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećerna sve mi se apsolutno sviđa...baš su moćne...

Hvala filipa. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3/4 donji deo trenerke, da konacno krenem na fitnes ...posle mora :lol::lol::lol:

evb-SDC106.jpg

hahaha. ti si pish. mada bolje ikad nego nikad :)

ja isto trazim ovave pamucne 3/4 sorceve, ali ove godine kao da su u zemlju propali. nigde ne mogu da ih nadjem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče, grubinove papuče :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Papuce za plazu. Posto su mi moje pukle... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hlače, prije neki dan i kada sam dosla kući i vidjela da tri vola u njih mogu da stanu a MENI TAMAN ... zgrozila sam se na samu sebe

U prodavnici mi nisu tako djelovale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hlače, prije neki dan i kada sam dosla kući i vidjela da tri vola u njih mogu da stanu a MENI TAMAN ... zgrozila sam se na samu sebe

U prodavnici mi nisu tako djelovale

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam haljinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče u NjuJorkeru :), majičicu koja lepo pokriva moj viškić kg-a.

Zaova i ja se počastile, dok smo šetale maloga....

A pre toga.... Uh... Ništa, skidam kilograme, pa neću kupujem... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage, jos uvek stajem u svoju "staru" garderobu, posto ce mi uskoro trebati zanima me gde mogu u Novom Sadu da kupim odecu za trudnice? Najvise bih volela da nadjem teksas tregerice, ako neko zna neku dobru radnju dobro bi mi doslo!? Hvala vam! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage, jos uvek stajem u svoju "staru" garderobu, posto ce mi uskoro trebati zanima me gde mogu u Novom Sadu da kupim odecu za trudnice? Najvise bih volela da nadjem teksas tregerice, ako neko zna neku dobru radnju dobro bi mi doslo!? Hvala vam! :rolleyes:

Imas u dunavskoj , poslednji pasaz pre lanterne kad udjes sa desne strane je , ne znam tacno kako se zove .... probaj tamo... Ja nisam nosila trudnicku garderobu jer je moja sva garderoba "sljampava" i siroka tako da sam stajala u sve , jedino sam 3 farmerica kupila trudnickih jer moje nisam mogla da zakopcam ni jedne ....

Kupila sam sebi divan pamucni kombinezon u ZARI , trava zelana boja , sa kanapom oko struka , na snizenju za 1300 dindzi ... i bas mi se svidza :) I par majicica pamucnih u mangu i zari ali to ne racunam to mi je trebalo a ovo je bilo onako za moju dusu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas u dunavskoj , poslednji pasaz pre lanterne kad udjes sa desne strane je , ne znam tacno kako se zove .... probaj tamo... Ja nisam nosila trudnicku garderobu jer je moja sva garderoba "sljampava" i siroka tako da sam stajala u sve , jedino sam 3 farmerica kupila trudnickih jer moje nisam mogla da zakopcam ni jedne ....

Kupila sam sebi divan pamucni kombinezon u ZARI , trava zelana boja , sa kanapom oko struka , na snizenju za 1300 dindzi ... i bas mi se svidza :) I par majicica pamucnih u mangu i zari ali to ne racunam to mi je trebalo a ovo je bilo onako za moju dusu ...

taj butik vise ne radi. radio je do kraja decembra, zove se Eleni, ako se dobro secam. kupovala sam tamo pantalone, zimus somotske divne, tunike i prelepu haljinu. znam da su rekli da ce traziti lokal na bulevaru negde ali ih nema jos nigde..

butici za trudnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lisca brus i neke neophodne stvarcice: lanene 3/4, suknju, haljinu, dve kosuljice, tunikic, majicicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na pomoci!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam svasta dans kuku nesmem ni da se secam kolko sam para potrosila :lol: :lol: :lol: baletanke, majice svasta nesto stavicu slicice sutra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i Blankic dje su slike ??? : )

U cetvrtak je mm otiso u Fribourg da kupi kucni bioskop .. stari crko , jbg , 10godina trajao .. Gledao je na netu , nasao neke , i na kraju ode u sasvim trecu prodavnicu i nadje jedan super , jeftin : ) To je cudo za mene od DVD-ja , dosad nisam ni videla ni cula da postoji tako nesto ... Osim sto mozes da gledas 3D filmove, cita blu ray , ima usb za moj mp3 :D hehe , mozes i na NET da ides.... Ima posebna opcija za YOUTUBE pa cak i za FACEBOOK... I jos neke kanale preko neta isto moze da se gledaju , sportski itd.. Ja sam juce probala i usla na BEBAC :D hiihhihihihi

odusevila sam se : ) sad preko njega idem na yt pustam muziku : )

Da li je neko cuo za ovakav dvd i da li ga ima ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Mirka super, nisam postavila ne stigoh a kupila sam odtad jos svasta nesto juce sam kupila farmerke :D ko sta radi ja kupujem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo ti kupuj sestro ;) ... ovaj hoce da kupimo i novi tv3D -.- a ne znam sta cu sa ovim starim .. on hoce da ga stavi kod nas u sobu da mu sluzi umesto monitora :blink: zamisli igra CA , puca , uzivi se kao da je stvarno tamo grrr.. idi begaj ... ja ne bi sad da kupujem TV , nije mi neophodan , hocu da kupim nesto za sebe , jes da imam previse odela al ZENSKOOOOOOOOO SAMMM hahahahahahaha i klincima treba kupimo ... necu tv sada... nek mi kupi jos jedan lap top :DDd hahaha

nasli smo jeftin , i ja kazem aj kupimo , al ne znam ni sta ce nam hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm mi kupio slusaliceeeee : ) mislim da sam dosad pokvarila /polomila 3-4 kom :lol:

kupio moje omiljene : ))) i bas onu boju koju volim : )

a inace sam ja danas sebi kupila vodku red bull , energy drink i nutellu : ) hiihhihi

kupili 4 flase... za rodjendan .. ma kupili arsenal pica hahaha... al ja cu samo vodku da pijem : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u zadnje vreme sebi samo poneki sladoled!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u zadnje vreme sebi samo poneki sladoled!

:D Ja ni to :D

Uvek me nerviralo kad mi je mama pricala kao je sebe lisavala nekih osnovnih stvari da bismo sestra i ja imale sve sto imaju i duga deca , mislila sam da me folira a sad vidim da je to stvarno tako . Cvrsto odlucim da odem sebe nesto da pocastim i onda se kuci vratim sa stvarima za decu :)

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja novcanik...stari se ofucao... :P inace nemam volju da kupujem za sebe sad kad je toliko toga sto strahinji mogu da kupim.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam kupila patike. Puma... i bas se radujem vremenskoj prognozi jer ce biti suvo vreme, sto znaci - patikice i setnja! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovako sad sta sam ja sebi svasta kupila....

Jednu rolku, malo siru posto sam vec pocela da se gojim, pa da ima dje stomak da mi stane :):D Neka svijetlo ljubicasta boja...

Dva dzempera sa rajfeslusom, jedan jednobojni narandzasti, a drugi na horizontalne prugice rozo, plave... Kupila sam sebi baletanke sad za ovaj prelaz posto je preko dana ovdje uzas vruce, ne mogu u patikama... a kupila sam i puma patike, kupila sam kaputic, tacnije vise kao mantil. kupila sam dva sakoa, jedan smedji jedan crni, kupila sam dvije majice dugih rukava, i kupila gomilu vesa... A da i kupila sam i tri esarpe, obozavam ih....kupila torbu onako plavkasto siva neka boja, malo elegantnija, i kupila neke kozmetike masu :) Mislim da je to to....:):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.