Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Evo šta sam si juče kupila, čekala sam sniženje, pošto im je cijena bila paprena...

6om-Cipele.jpg

ha-Cipele.jpg

I Filipu, BAMBI cipelice.

n6-F.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj Filipa sto su dobre ove prve, ma super su. A Filipove prave muske,mnogo slatke.

Ja sam se poslednjih dana bas iskesirala, kao pred more treba mi trista svasta. Kupila sam haljinu za plazu, slamnati sesir, dva kupaca kostima, tri cetvrt pantalone, sandale, dve majice.... ;) . Odoh sad da mm ne vidi ovaj post.

P.S. ima vremena do 11, bice tu jos svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, kupovina je bila bas uspjesna, sve je super!

Baco, i meni slijedi to isto... Sve zivo mi treba. Mada, kakvo vrijeme najavljuju, bolje da kupim jednu trenerku i ubacim se u patike.... Mozda me dosada na moru natjera da pocnem da dzogiram! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Baco...predivne su...evo kako stoje.

uqm-Fotogr.jpg

Ove druge sam uzela jer su kožne a i imaju anatomski uložak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa i meni se jako dopadaju, to je nešto što i ja rado nosim...a imam one iste patikice samo srebrne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa one prve cipelice su SAVRŠENE!!!!!

Ja sam sebi kupila novi krevet pre pola sata :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa one prve cipelice su SAVRŠENE!!!!!

Ja sam sebi kupila novi krevet pre pola sata :lol: :lol: :lol:

Ohohoh, ideš Lilikinim stopalima... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohohoh, ideš Lilikinim stopalima... :D

Ima i toga :lol: :lol: :lol: al eno u ženskim pričama obijašnjenje za kupovinu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohohoh, ideš Lilikinim stopalima... :D

Htela sam da kažem stopama, ali razumela si me...kakav lapsus :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela sam da kažem stopama, ali razumela si me...kakav lapsus :lol:

Skontala sam, al sam prećutala... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila dva para cipela na stiklu, tacnije sandala, i dva para baletankica.

slikacu ovih dana cipele posto na netu ne mogu da ih nadjem, samo ovde http://www.tsakirismallas.gr/ u collection

13. slika po redu gore, sivo, tirkizno, braon boje.

ali slikacu ih sve , jer se dobro ne vide ni ove na sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secer mnoggggooo, ali mnogo dobre su sve cipele...nisam skontala koje si ti uzela, ali koje god sve su savrsene...slikaj obavezno...ja u slov bas nisam zadovoljna izborom obuce.. :(

kad odes u collections pa u 'exe', i gore ima milion slika sve spojene, kad klikces na svaku sliku da bi izbrojala koja je, mojae su 13. slika :lol:

nadam se da si skontala sta sam htela reci :lol:

ali slikacu ih, nema mi druge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo slikala sam ih.i sad kad vidim sve su skljokicave, uzas. sta me je tog dana snaslo :lol:

t1-002.jpg

h47-003.jpg

65s-007.jpg

n-008.jpg

3dq-009.jpg

ove sam kupila pre jedno mesec dana i iznosila ih kao nista. sto se da videti i na slici :)

72y-010.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baletanke su odlicne, moj ukus si potrefila, i ove poslednje sandale su suuuper. Druge stikle su extra, elegantne i opustene istovremeno, a i prve su efektne... Ma, sve mi se svidja, odlican izbor, seceru! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baletanke su odlicne, moj ukus si potrefila, i ove poslednje sandale su suuuper. Druge stikle su extra, elegantne i opustene istovremeno, a i prve su efektne... Ma, sve mi se svidja, odlican izbor, seceru! :rolleyes:

Hvala draga. ja sam obicno u nekom opustenom fazonu, ali eto nekad mi dodje da kupim i nesto elegantno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

secerr jednostavno slinim :( ljubomrna sam :D divno je sve :) nego sapni mi kako se krecu kod vas cene tih cipelica na tom sajtu ? i ima li letnjih cizmica ravnih ? :D

pa sve zavisi koje. ali ove moje su na rapsrodaji bile 70 evra. ali ima i jeftinijih. sto se ravnih cizmica tice ima ih milion, od 10 evra pa dokoliko hoces. idi na migato sajt , vidi da li ih tamo ima.oni isto imaju super obucu. ne znam jos gde da pogledas. ako nadjes nesto, mogu ti ih uzeti pa poslati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Flasu kupinovog vina koja se upravo hladi , pa da iskuliram na terasi B) B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Papuce broj 41, inace nosila pre trudnoce 39....

<_<<_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Flasu kupinovog vina koja se upravo hladi , pa da iskuliram na terasi B)B)

uf najbolji shopping nema sta. meni mm danas zaboravio da kupi belo vino, pa malo kriziram. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj secer ja ne mogu ni na netu da nadjem sliku cizama jednostavno u it sam nasla jedne , ali to sad sigurno nema..znas koji j eto fazon malo kao sire da su oko noge rupicaste taj fazon gledala sam na tom sajtu imaju jedene i dobre su mi bas samo ne znam koliko su siroke oko lista...meni su noge jos malko punije taj visak koji imam od 3-4 kg mi je u nozi pa ne bi bas uske...

jer ti mislis na one sto su cizme-japanke u fazonu ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne ne bas cizme, ali rupicaste skroz kao cizme prave antilop uglavnom i imaju rupice evo ovako nesto odprilike ali ne bas ovako :D

articleimage_354667_0_130.jpg

ili ovako nesto :)

heklane-cizme-sa-cvetnim-dezenima-bg2-59

milice, dodji u ns. ja nisam u tom fazonu ali ih vidjam na svakom koraku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u gradu vidjam devojke najcesce u ovima:

cr9-cip.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo slikala sam ih.i sad kad vidim sve su skljokicave, uzas. sta me je tog dana snaslo :lol:

h47-003.jpg

Zbog ovih dolazim kod tebe da ih ukradem!!!! (haha..bice skuplji put od sandala ..ali...)Prelepe su!!! Boje tako dobro slozene, hrabra i meni omiljena kombinacija braon i plavo, dobar model, dobra potpetica i lako slozive uz sve kombinacije od haljine do texasa. Savrsene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog ovih dolazim kod tebe da ih ukradem!!!! (haha..bice skuplji put od sandala ..ali...)Prelepe su!!! Boje tako dobro slozene, hrabra i meni omiljena kombinacija braon i plavo, dobar model, dobra potpetica i lako slozive uz sve kombinacije od haljine do texasa. Savrsene!

Hvala draga. Jos imaju tu laznu platformu koja se ne vidi, tako da noga izgleda jos duze.

milice videcu ti za te cizmice ovde, nesto nisam obracala paznju, jer ovde osim japanki leti ne pada ti na pamet bilo sta drugo da obujes :lol:

ali videcu ovih dana pa ti javljam za cenu. ali da li ih ima, ima ih sigurno, posto je za mene atina meka za cipele :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.