Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Mirjana u zdravlje da koristite krevet! ;)

I nama bio prvi Bozic, i bio jedan deo poklona. Meni jedan od najdrazih su slova S i B privesci za narukvicu (charm bracelet) od mm-a i nase ljubavi!

Posto su od pre par dana totalne rasprodaje isli smo u shoping i ja sam sebi uzela 3 haljine, pantalone, dzemper i kozne rukavice.

Za mm-a odelo, dve kosulje, kravatu, sal, rukavice... Od sportske garderobe je on dobio dovoljno za Bozic, ja jos tragam za novim duksevima i sportskim pantalonama.

Mala posle praznika obucena od glave do pete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam cizmice !!! jeeee !!! Brus,tange ,korset mp3 player uff koliko mi je samo trebao :) i jos cu sledece godine da kupim nesto sa ovom karticom sta mi padne na pamet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta :lol: .

Cizme,torbu,farmefke,bluzice,donji ves,ostala je sportska garderoba za time tragam.

Od svega toga najdrazi mi je novi usisivac,stari sam poklonila muzu da usisava auto :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepooo,lepo,...svi se lepo ponavljamo....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mm i ja smo kupili nove telefone on nokiu c3 a ja vip droid (prelep telefon)...al sam poludela ...kupim telefon ,dodjem kuci kad ne radi otisao mu softver,pa odma na reklamaciju....a lenuski razne igracke...:)

nokiac3_frontblack.jpg

Vip_Droid.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali slican problem preko telenota kad smo uzeli tel.na postpejd... Kad smo stigli kuci gasi se non stop... Vratili smo im i posle par nedelja dobili drugi u zamenu... Pa nije u redu uzmes nov tel.on ne radi i odmah na reklamaciju... Nije to to kad ga oni jos odmah popravljaju i na servis......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednji put sam sebi kupila mm-u telefon :lol:

To mu je i za ng,godisnjice,bozice,srpsku ng... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednji put sam sebi kupila mm-u telefon :lol:

To mu je i za ng,godisnjice,bozice,srpsku ng... :P

bravo, tako i ja spajam :lol:

treba biti ekonomican...ahahahahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mm i ja smo kupili nove telefone on nokiu c3 a ja vip droid (prelep telefon)...al sam poludela ...kupim telefon ,dodjem kuci kad ne radi otisao mu softver,pa odma na reklamaciju....a lenuski razne igracke... :)

nokiac3_frontblack.jpg

Vip_Droid.jpg

ko su ti bre ovi mark i john??!!! :lol::lol:

gde se kupuje taj telefon da ga i ja kupim , ako ovi idu sa njim :P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista nisam kupila. Peskire za kucu samo..... :blink::blink::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko su ti bre ovi mark i john??!!! :lol::lol:

gde se kupuje taj telefon da ga i ja kupim , ako ovi idu sa njim :P:P

eeee ne idu....:)

sta ce ti oni?:)

:lol: :lol: :lol:

poludela sam jako od kada sam uzela taj telefon...jel mi verujete da je sam napravio racun od 1700 din..za dva dana...zato sto je glupavi andrid,a meni nik da kaze da se on sam konektuje na internet...sad kad sam bila da platim pa kao izvinjavamo se sto vam nista nismo rekli....nece se ponoviti vise nista tako evo sada cemo da iskljucimo da on vise ne ide sam...blaaa,blaaa...kreteni... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to im je fora ... Kupi i nista ti ne kaze i posle plati ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kupila danas dve majcice sa dugim rukavima...ali tanke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E neka si prijo...a slicice? :)

Ja sam danas kupila 2 ribice i jednu algu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednje što sam sebi kupila su čizme i i to baš 31.12. Reko da uđem u Novu godinu pripremljena za zimu. :lol: Mislim da sam ih 3x obula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeee da se i ja pohvalim :P ...kupila sam jaknu,posle duzeg vremena da se zaljubim u neku stvar na prvi pogled oduseeeeeeeevljena sam,a da...i pre neki dan kosulju i futrolu za mobilni telefon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juce tri spavacice na snizenju kostale su sve tri kao jedna po normalnoj ceni :) ne mogu vise u pidzami da spvam, samo me stisce, svrbi nesto..:))

trebace ti i posle porodjaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah jedva sam cekala da proradi forum da pisem na ovu temu :P hhahahahah

Od onih 50chf sto sam dobila za n.god. od decka moje sveki kupila si jedan beli brus posto NEMAM !!! Samo crni,crveni samo beli ne ... :D i kupila si nesto kao patofne,carape bem li ga sta je, do kolena idu ,ali su bas bas tople.. I ostalo mi jos para na karticu pa cu si mozda kupiti jednu kapu ,jer juce kad sam izasla napolje usi i glava me bolele od vetra ... uzas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala ste se vi zene ponovile za ove praznike... Ja nista... :blink:

Odem u radnju, nista mi se ne svidi, pa svratim u prvi butik djecije odjece, i kupim bebcu i ono sto mu treba i sto mu ne treba... I tako svaki put. Moracu malo da prikocim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala ste se vi zene ponovile za ove praznike... Ja nista... :blink:

Odem u radnju, nista mi se ne svidi, pa svratim u prvi butik djecije odjece, i kupim bebcu i ono sto mu treba i sto mu ne treba... I tako svaki put. Moracu malo da prikocim...

tako sam i ja...i onda mi je muz rekao da malo mislim i na sebe...a ne samo na bebca,a ona nema sta nema...bas sam dobila grdnju... :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E neka si prijo...a slicice? :)

pa necu samo ja da slikam :rolleyes:

kad druge devojke pocnu i ja cu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila patike danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmm, parfem Bvlgari rose esentiale. Tačnije toaletnu vodicu :) a hoću i patike. crne, za šetnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala ste se vi zene ponovile za ove praznike... Ja nista... :blink:

Odem u radnju, nista mi se ne svidi, pa svratim u prvi butik djecije odjece, i kupim bebcu i ono sto mu treba i sto mu ne treba... I tako svaki put. Moracu malo da prikocim...

Hahaha :) :) :)

Ovo mi je tako poznato... Tražim farmerke za sebe, ni jedne mi se, kao, ne sviđaju i ja kupim Akiju nešto.

Ali, danas sam rešila da se ponovim. :) Kupila sam farmerke(najzad), dve rolčice(sivu i crnu) i jednu tunikicu, kao pletenu. Zeznula sam se što ne kupih jedan kaputić. kratak... Moraću da ga izmuvam nekako ovih dana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.