Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Probaj u Bati! Imas na NBG-u u Immo centru Batin outlet i stalno imaju nesto na snizenju. Jos ako nosis mali broj, velike su sanse da pronadjes!

Jao gde menađe sa malim brojem,nosim 40 čak i 41,od silnih trudnoća mi se spustio svod i postala sam jaaaaako nogata,kaže mm da bi mogla po moru hodati a da ne potonem :(

Dobro si me napomenula za Batu,tamo nisam gledala,a taj Bata je u Italiji mnooogo jeftiniji nego kod nas :( eh kod nas je sve najskuplje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaista sam mislila kada se rodi beba da cu zavrasiti sa tim, medjutim neeeeeeeeeeee. ja sam ziva kupoholicarka, ako nekupim za sebe obavezno kupim za mog decaka, a kada njega snabdem onda krecem u kupovinu za sebe, ali i za supruga. poslednje sto sam kupila je su patike, komplet suknja prsluk kosulja, a imam nameru farmerke, koznu jaknu, trenerke, cipele i baletanke, i nisam nisam normalna. Lecim se od toga ali ocigledno bezuspesno!

p.s. pomozite mame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu, vala, sada samo sebi da kupujem. Kupicu sto vise stvari, jer cu posle samo bebi da kupujem. Na sebe necu ni da mislim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu, vala, sada samo sebi da kupujem. Kupicu sto vise stvari, jer cu posle samo bebi da kupujem. Na sebe necu ni da mislim :)

E,koliko sam samo ja puta ovo rekla, pa opet... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sebi i bebcu trenerku. Kako sebi da kupim a njemu ne :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas otisla da sebi nakupujem svasta a na kraju sebi uzela samo jednu plavu tuniku,a sve ostalo za mog malenog...takva je sudbina mama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas otisla da sebi nakupujem svasta a na kraju sebi uzela samo jednu plavu tuniku,a sve ostalo za mog malenog...takva je sudbina mama ;)

Da, da..... Samo sto sam ja pocela da budem pomalo sebicna, pa u poslednje vreme kada idem u kupovinu za sebe, stvarno i kupim sebi a Leni nista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila crne patike!Puma,stariji model i automatski upola jeftinije!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kupoolicarka i tu pomoci nema. Pritajim se na mahove pa me drmne i navalim na radnje ko blesava... :blink:

Sebi Dior maskaru, ceri dve haljinice, majicu, 3 unihopa, 6 pari carapica, igru bacanja, dve drustvene, drvenu kutiju za hleb i dodatke, 3 saksije za cvece sa drzacem, krpenu lutku, jastuk, posteljinu... Bila snizenja, a i Uskrs pa se na to vadim... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kupoolicarka i tu pomoci nema. Pritajim se na mahove pa me drmne i navalim na radnje ko blesava... :blink:

Sebi Dior maskaru, ceri dve haljinice, majicu, 3 unihopa, 6 pari carapica, igru bacanja, dve drustvene, drvenu kutiju za hleb i dodatke, 3 saksije za cvece sa drzacem, krpenu lutku, jastuk, posteljinu... Bila snizenja, a i Uskrs pa se na to vadim... :rolleyes:

A zgodnog crnca da sve to nosi? :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ja sam danas sebi kupila farbu za kosu...resih da se prefarbam...kad vec ne mogu nista drugo da promenim onda bar kosu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila pre dva dana jednu lepu crnu torbu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupih danas prelepu haljinicu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam jako lepe rimljanke. Moraju biti moje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni trebaju sandalice za ove moje nozice broj 41 hihihihi :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zgodnog crnca da sve to nosi? :lol:;)

Nije crnac, plavusan je, nama mm-u premca kad ga "natovarim" :lol:

E prosle sam nedelje kupila sebi 2 i mm-u jednu majicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam u Bati nasle neke sandalice ali na zalost za mene nema broja, poludecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam u Bati nasle neke sandalice ali na zalost za mene nema broja, poludecu...

Nisi jedina..... Jos je kod mene u komsiluku Bata outlet ali.... nista! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Častila sam sebe jednom tunikom iz indija-shopa, bela je i cela izvežena rozim i plavim cvetovima, a najbitnije je da je originalna za trudnjače ;) i kupila sam bele papuče jako udobne :D . Morala sam i mužu da kupim nešto, pa je on dobio majicu i boxerice :P

P.S. Pravimo kuhinju pa ne smemo mnogo na garderobu da trošimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Anci I kod vas radovi... Mi sredjujemo kucu- nova je al mi dosta menjamo u kuhinji, kupatilima, bastama jer nam se ne svidja ni stil ni kvalitet onoga sto je izvodjac stavio... Ma kuca guta novce jos kako!

Mi smo maloj kupili cipelice u nedelju I kupovali smo svacega u garden centru za bastu I kucu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa to je bilo juce izasla sam na kratko i u prolazu videla preslatku tuniku i udjem da je bolje pogledam i izadjem i sa njom i sa jednom haljinom lepo sam se osecala dobro ce da mi dodje jer lepo vreme je na korak od nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta li je gost hteo da kaže? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je stvarno ružno! Neka kaže šta ima a ne da nas zeza!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SAD CE MI PRVA GODISNJICA BRAKA IMA MUZA DA ODEREM ZA NEKI LEP SREBRNI NAKIT :lol: JEDVA CEKaM! vec sam snimila par vrednih primeraka :D

a sebi sam kupila prve trudnicke farmerke,a za leto sam vec smilila sta cu sve lepoo da sijem :ph34r: bas sam uzasna,a bas sam ``apstinirala`` ovih par meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta li je gost hteo da kaže? :blink:

pridruzujem se pitanju....nesto definitivno nije u redu NEMOJTE BITI BEZOBRAZNI!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.