Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Bijelu kapicu-kacket za hladne zimske dane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

komplet gacice i majica. Karirani, baš lepi, naravno pamučni :) :).

Ali sam šacnula malu malu malecku spavaćicu za zavođenje. Mogu samo da sanjam da uđem u ono malo usko parče sintetike. Do kukova liči na korset, skroz je uzana, a znate kakve su one lutke što ih stavljaju u izloge zgodne...

Mini korset spavacica... Ijaooo, mnogo je lepa. Ma poslacu mm-a sutra da mi kupi, da me motiviše za brži oporavak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojana svaka ti čast. Sve su navele jakna, pantalone, trenerka, košulja a ti :D svaka čast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojana svaka ti čast. Sve su navele jakna, pantalone, trenerka, košulja a ti :D svaka čast

Pa da. Mogu da tražim da je kupi sa sve lutkom, da mogu da je gledam u punom sjaju, pošto sigurno neću skoro moći u nju da uđem. Stvarno je mnogo lepa i minijaturna <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam kupila ,dobila za rodjendan od zaove ono sto mi odavno treba depilator :) Bio je dogovor da mi da njen jer ga ne koristi , i ona mi kupila !! Imam 2 poklona jedan za rodj.drugi za Bozic ,birala i otvorila onaj sa roze papir jer mrzim roze boju i bas se lepo iznenadila, i 2parfema adidas i jedan mirisom narandze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farmerke koje mi se sviđaju još uvek nisam našla, ali sam kupila brus. Broj 95 :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farmerke koje mi se sviđaju još uvek nisam našla, ali sam kupila brus. Broj 95 :wacko:

znaci pune ruke posla,leeeeepoooooooooo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci pune ruke posla,leeeeepoooooooooo :lol:

Da, da :lol: U srednjoj školi je bilo ˝šaka jada˝ a sad... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kupila sebi cipele,jer su mi noge u trudnoci porasle,i nemam sta da obujem:(Ne znam jel se jos neko susreo sa ovim fenomenom?!Inace,od kada smo dobili bepca,samo se njemu kupuje:)))nekako mi sva slatka odelca kad podjem u soping,pa ne mogu da se suzdrzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha...sada sam se ponovila...za Novogodisnju festu...hlace i tunika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kupila sebi cipele,jer su mi noge u trudnoci porasle,i nemam sta da obujem:(Ne znam jel se jos neko susreo sa ovim fenomenom?!Inace,od kada smo dobili bepca,samo se njemu kupuje:)))nekako mi sva slatka odelca kad podjem u soping,pa ne mogu da se suzdrzim.

Ja sam se susrela sa istiom fenomenom! :lol: Uzas,ni u sta nisam usla a bas te zime pre trudnoce sam kuoila 2 kozne cizme... :( Sad 2x nisam primetila isto...

Ja kupila sebi kapu.Nije nesto,moralo se,ali nasla sam takvu kakvu sam odavno zelela pa sam sad jaaaako srecna... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam u pumi farmerke i crne pantalone, polu sportske-polu elegantne. I kupila mm-u trendzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo šta sam si kupila za feštu:

PEACOCKS

pPEAC1-6742691v400.jpg

Samo crne

pPEAC1-6741358v400.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opa!!!! Jeli a tvoj mužić i ti idete na feštu? :D pa za tu feštu ti ne treba nikakva odeća ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, ja u petak idem(sa firmom), a on u subotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pih... što mene moja firma ne vodi na neku feštu...izem ti takvu firmu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, Ana, ako ti je za utehu ja i nemam firmu, tj. ne radim! A juce sam kupila jedan sisobran!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

filipa bluza je extra. ja imam dosta takvih sa tim ramenima tj rukavima, i super stoje. dignu malo ramena i uvek izgledas nekako gracioznije. jest da ja nemam feste na koje idem pa da budem graciozna, ali bar na kafu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam zbog toga uzela, jer su mi ramena jako uska...pa da ih malo poboljšam, optička varka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni sam poslednje kupila belu tunika haljinu...i cipele slicne catapiller ...muzicu sam uzela farmerke... aleni smo pre neki dan kupili fotelju na razvlacenje pa je cekamo da stigne evo jedna slikica samo sto smo mi narucili zutu sa narandzastim jastukom

507030926.JPG

a sad smo u potrazi za nekim ormaricem....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuu zenske .. Filipa ovo ce ti predivno stojati !! Sliku obavezno da stavis !!!

Ponosna ovo je super !!!!

Pozajmi mi za Novu godinu !!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xexex...hocu naravno...:)

dal ce nama stici do Nove godine....?!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam u pumi farmerke i crne pantalone, polu sportske-polu elegantne. I kupila mm-u trendzu.

Šećeru...ja pročitala trandzu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru...ja pročitala trandzu :lol:

:lol::lol::lol: ,zamisljam ti facu kad si to procitala.

Ja sam pre neki dan kupila sebi zimsku kapu. Od kad sam skratila kosu,vuce na sve strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo krevet $^Ali onaj pravi ne na naduvavanje £!!!! :D

Mali je nekako :P

Kupio mi mm cizmice ali mi se ne svidjaju pa cu da ih vratim sutra i kupicu druge . Hocu da si kupim i mp3 ili mp4 player ali videcu ,a da , dobila sam jos pokklona ,opet kupke ali batooo ne da mirisuuu na jagodeeeeeeee leleleel imala sam ih samo sto ovaj put nemam parfem nego sapun i dobila sam karticu sa 50chf da si kupim sta hocu :D e da i patike sam dobila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.