Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Ajde malo da se hvalimo ovde! Sta ste to sebi zadnji put priustile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam sebi juce kupila neku bluzicu i pantalone za leto, za park.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa pre desetak dana sebi kupila trenerku donji deo i dve bluze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je to bila kana za kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je to bila kana za kosu.

to sam bila ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sebi, konacno, kupila farmerke. Jedva sam nasla neke malo dublje a da nisu muske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: joj strasno.....ja sam po tom pitanju katastrofa ja skoro svakog dana nesto sebi kupim :rolleyes: ...privlaci me stacu jer svakog dana idem sa malim u setnju i pazar .....nemogu da odolim ako je na snizenje i svidelo mi se...ma da moram priznati pomalo i preterujem......prokleto zensko :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Da imam para bila bih kupoholicarka...

Zadnji put sam za sebe kupilaaa....vitamine ne racunam...trazim nesto za licno zadovoljstvo....ah da, mislim da je to bio lak za nokte, ne mogu da odolim tim bojama i nijansama, i balzam za kosu, da ne budem rascupana trudnica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zivim za dan da ugledam nesto u izlogu i da mi se to svidja i da bez pitanja koliko to kosta izgovorimmolim vas dajte mi...I kao sto rece ninuska da imam para bila bih kupoholicarka... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sebi, konacno, kupila farmerke. Jedva sam nasla neke malo dublje a da nisu muske...

I ja imam isti problem. Nikako da kupim dublje farmerke, a da nisu ružne. Ja ne volim one plitke a i ne bi mi stajale jer sam širika u kukovima. Inače sebi odavno ništa nisam kupila ali planiram ovih dana. To bi bila neka trenerka i patike za šetnju kad dođu ovi lepi dani. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam juce KONACNO sebe obradovala sa necim. Kupila sam dve bluzice i kosuljicu. Inace, krenem po buticima sa namerom sebi nesto da kupim, ali se vratim sa kesama punim decje garderobe, a meni - mucak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam juce KONACNO sebe obradovala sa necim. Kupila sam dve bluzice i kosuljicu. Inace, krenem po buticima sa namerom sebi nesto da kupim, ali se vratim sa kesama punim decje garderobe, a meni - mucak.

:D :D :D Sto mi je ovo nesto poznato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

farmericeeee mamu mu morala sam br 30 :angry: :angry: :angry:

a ja kao sve cekam kao jos koji mesec smrsacu pa necu sad da se trosim pa da mi to bude veliko :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre sam se pocastila pljeskavicom...nisam je jela vec mesecima! I uh, bas sam uzivala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnji put sam se pocastila frizerajem.. Dugo nisam isla kod frizera zbog bepca, a kad sam se osisala imala sam osecaj kao da sam skinula 5 kilograma! :D kakvo olaksanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

konacno sam usla u leviske pa sam ih i kupila.

a kupila sam i dugo zeljene kickers cipele!!!!!

(ja birala, a moj dragi platio) :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od prosle plate sebe castila velikim sopingom i bice taj poslednji do leta! :unsure: Uzela sam na snizenjima 5 pari cipela, helanke, 2 brusa, 1 kompletic vesa, silne unihope, carape i udobne bokserice, fitness loptu i 2 para pantalona i 2 majice za vezbanje...

Za malu vise no sebi kupujem, to stoji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, da se pohvalim i ja: danas sam kupila cipelice, mnogo mi se svidjaju, jedva cekam da ih obujem jeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cunjala po radnjama i opet sebi nista nisam kupila ali sam zato cerki kupila dve haljine, patofne i duks...ja cu doci na red???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam uzela doooobar tečni puder!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u poslednje vreme sebi kupovala samo trenerke. Sto pre moram sebi da kupim neku lepu haljinicu ili tunikicu za leto. :) Evo ga lepo vreme, a ja nemam sta da obucem!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E danas sam kupila fenomenalnu,super haljinu u Zari,maslinastu kao košulja, dužine skoro do kolena,sa kaišom oko struka i kardigan crni do sredine butina u "Intimisimmi"-ju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuu.... to je bila odlicna kupovina!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuuuu.... to je bila odlicna kupovina!!!!

E da znaš da jeste,još da mi je naći cipelice u nekoj neutralnoj bež-sivoj boji na štiklicu od maximum 3 cm za svaki dan,bila bih kompletna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj u Bati! Imas na NBG-u u Immo centru Batin outlet i stalno imaju nesto na snizenju. Jos ako nosis mali broj, velike su sanse da pronadjes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.