Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

preslatka je spavacica!!!

hvala ,hvala :) na mojim velikim dudama,izgleda jos bolje :lol: a i super se tegli,pa ima mesta i za bebca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista!!! Nikako da dodjem na red! Evo sad cu da placem.. smrc,smrc.. t2306.gif t2309.gif t2310.gif

Ma kod mene nije nista znacajno, sve za Minu! :rolleyes: Sve neke rasprodaje pa da nesto ne propustim i ako nema potrebe jer je TOLIKO TOGA nadobijala ali sta cu kada je sve tako slatko pa me mami!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kod mene nije nista znacajno, sve za Minu! :rolleyes: Sve neke rasprodaje pa da nesto ne propustim i ako nema potrebe jer je TOLIKO TOGA nadobijala ali sta cu kada je sve tako slatko pa me mami!!!

Za njih je najsladje kupovati.. c050.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec treci dan idem u Turbo limac i sve nesto za decu kupujem a danas sam otisla i malo vise na sprat iznad, u magmu i kupila sebi jastuk...jedva cekam d alegnem i da ga isprobam...t2219.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pocela sam sa pripremama za porodiliste( posto ,kada se sve sracuna,kupovina svega potrebnog pred odlazak ravna finansijskom samoubistvu)

kupila sam (jos) dve spavacice,ali su ove sa dubokim kopcanjem ( da mozemo posle da sikimo),bade manti(lila),peskir(lila) :) kupicu jos i jedan par ,,krokodilki`` i pumpicu za mleko..to bi bilo to od krupnijih stvari za mene,a onda cu poceti da kupujem za bekicu...

naravno nisam izdrazala danas da ne kupim tunikicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosle nedelje, grubinove japanke, ali nikako da se prolepsa vreme da ih prosetam i to crvene na radost :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prosle nedelje, grubinove japanke, ali nikako da se prolepsa vreme da ih prosetam i to crvene na radost :D

I crvene za ljubav.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pizamicu u koju moze da stane stomacina. Donji deo je kao sorc a gornji je majcica sa bratelama koja je priiiilicno siroka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farmerke,majcu,prsluk_____(letnji),suknjicu,sorc,NOVU FRIZURU,deci kompletice... itd..da ne nabrajam sad.. I jos treba da kupim mnogo sto sta... Pogotovo farmerke !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juche haljinicu ,ulje protiv strija ... :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče po onom kišovitom danu sam kupila kupaći, ali samo zato što uskoro putujemo na more...Nadam se da ću ga upotrebiti, jer nije bio jeftin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista!!! Nikako da dodjem na red! Evo sad cu da placem.. smrc,smrc.. t2306.gif t2309.gif t2310.gif

Potpisujem... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I crvene za ljubav.....

"crveno,crveno,crveno,crveno je boja ljubavi...."bombaj stampa,divno.

Pa reko ajde da malo obidjemo stereotip,pa ne mora obuca pod obavezno da mi bude crna,braon,bez. Kod mene je tako,klasika,ali eto usudila se na promene pod stare dane :D i bas prija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam zadnju stvar sebi kupila, Dilan Dog Super book.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OGRLICU SADA NA MORU OD MURANO STAKLA,DIVNA JE,A I NIJE BILA PUNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pred put uzela torbu za plazu, sesir, roze siroki kais i mm mi kupio rimljanke u braon-zlatnoj boji za godisnjicu.

Na letovanju sam se castila sa 3 pashmine (crna, bez i ljubicasta), dva sala- tirkizno-sivi i sivo-crno-narandzasti svileni, kupila i dugu crvenu ogrlicu, srebrni lancic i prsten za nogu, mindjuse...

Mala je izdobijala sve i svasta i od nas i od ljudi na marketima. Plavusicu bi svi da "okite" ogrlicama, narukvicama i torbicama ili da je nahrane svim mogucim slatkisima! Odusevila sam se velikodusnoscu ljudi!

E da- u duhu fudbala dobila je od teta dres sa svojim imenom na ledjima! Cisto da nema nekog ko ne zna kako se zove :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naocare(nisu bile jeftine ali su kvalitet i marka),elektricnu cetkicu za zube..Odelo vise ne kupujem,tek kad dodje zima,jer svekrva mi sve i svasta donela... Jedino sto treba da kupim jeste neke papuce,sandale ili neke plitke patike ,jer mi se pre neki dan pocepale,a trajale mi godinu i po.. AA bas sam ih volela..I to se pocepale u park,dok smo igrali badmington.,.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepršavu crnu haljinicu sa belim cvetićima i lila baletanke...a treba pod hitno da kupim sunčane naočare...ne smeta mi sunce, koliko pogledi ljudi u busu kad ujutro malo dremam...šta je tu čudno, samo odmaram oči...-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da...ma ti se zavaravaš...ti želiš naočale da možeš mjerkati policajce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepršavu crnu haljinicu sa belim cvetićima i lila baletanke...a treba pod hitno da kupim sunčane naočare...ne smeta mi sunce, koliko pogledi ljudi u busu kad ujutro malo dremam...šta je tu čudno, samo odmaram oči...-

:lol::lol: Pa da, zakon su za kamuflazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellena te provalila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe..Da merka policajce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellena je moje drugo JA, koje sve direktno govori, a JA-ja volim malo da zakukuljim (odakle izvukoh ovu reč, nemam pojma)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.