Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Lilii wow :) bas super izgleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa posten shoping nisam imala od novembra meseca kada sam bila u Italiji i nakupovala gomilu stvari sto za mene sto za mog tad jos nerodjenog sincica ... Sa stomakom do zuba sam isla sama samcijata u Italiju :D Boze ludaka od zene :D Naravno povod putovanja nije bio shoping nego poseta prijateljima ali sam ja to iskoristila za kupovinu stvari za bebu i sebe ... Ove posle sitnarije neke sto sam kupila ne racunam ... I necu nista da kupujem dok god ne skinem kilazu , to mi je kazna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce haljinu,sandale,trenerku,patike,malo vesa....O mm sam dobila sat slican ovomeh1e-254903.jpg,obozavam satove a on me bas iznenadio,ne znam sta mu bi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre neki dan kupila brus za dojenje!!!

Živo me zanima koliko je to udobno...? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa posten shoping nisam imala od novembra meseca kada sam bila u Italiji i nakupovala gomilu stvari sto za mene sto za mog tad jos nerodjenog sincica ... Sa stomakom do zuba sam isla sama samcijata u Italiju :D Boze ludaka od zene :D Naravno povod putovanja nije bio shoping nego poseta prijateljima ali sam ja to iskoristila za kupovinu stvari za bebu i sebe ... Ove posle sitnarije neke sto sam kupila ne racunam ... I necu nista da kupujem dok god ne skinem kilazu , to mi je kazna :)

I ja sebe kažnjavam - ni jedne pantalone ni trenerku nisam kupila!! :P

Nema ništa dok ne smršam!

Kupila par majici da sakrijem stomak sad kad idem na poso - haljine nosim devojačke... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živo me zanima koliko je to udobno...? :rolleyes:

Jeste udoban je, kao svaki pamucan brus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živo me zanima koliko je to udobno...? :rolleyes:

pa super je. minimum savova, nema zica, nista ne zulja. pamuk..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa super je. minimum savova, nema zica, nista ne zulja. pamuk..

Lako se otkopcava onaj prednji dio... Ovo mm posebno naglasava! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lako se otkopcava onaj prednji dio... Ovo mm posebno naglasava! :lol: :lol: :lol:

hehehe :lol: , slicno je i moj mm komentarisao. kaze bas bi islo uz haltere, kao da je to seksi rublje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa super je. minimum savova, nema zica, nista ne zulja. pamuk..

Jel može da se nosi umesto običnog?

Mene brus izluđuje i nosim ga samo kad izlazim iz kuće... U kućnoj varijanti ga ne oblačim uopšteee :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, zar je moguce da niko od sestog jula sebi nije kupio nesto novo, lepo...? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, zar je moguce da niko od sestog jula sebi nije kupio nesto novo, lepo...? :(

Ja sam kupila 3/4 trenerice tri komada, par majica i donji veš ali sam zaboravila napisati... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila 3/4 trenerice tri komada, par majica i donji veš ali sam zaboravila napisati... :lol:

Sram te bilo :angry::lol: , ja nisam nista kupila ali sam sasila nekoliko tunika sebi, a Jani pantalonice i tunikicu-haljinicu (vazno je da se "vrti", to joj je glavna opsesija, da se vrti oko nje :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sram te bilo :angry::lol: , ja nisam nista kupila ali sam sasila nekoliko tunika sebi, a Jani pantalonice i tunikicu-haljinicu (vazno je da se "vrti", to joj je glavna opsesija, da se vrti oko nje :lol: )

Ti si vredna :) ja sad čekam platu pa da kupim kupaći i trenerku za odmor na planini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam sebi novcanik,sad kad smo bili u Vrscu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u subotu kupila kupaci,torbu i naocare...mislim mm mi je kupio... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dve trenerke jedno crno-rozu i jednu sivu plisanu,patike,potkosulje i ves...Polako se pripremam da ce tiba da raste i gledam da bude toplo,komotno i udobno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sorc i majicu :) A kakvo je veme ludo ko zna kad cu taj sorc i obuci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajd nisam nista kupila ali moram ovo da ispricam....lutam ja sa decom po kineskim radnjama ovde(posto ih ima na pretek) kad bacim pogled na raf i videh vibratore i dildoe......zene moje,a moja curica mene pita cemu to sluzi.....rekla joj da je to spric za kolace :lol: :lol: :lol: i da zaobilazi taj raf jer je dosadan..nemogu da verujem da su ih kinezi ladno stavili u prodavnicu gde deca ulaze svakodnevno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali zamisli kome može pasti na pamet da kupi vibrator od kineza? Nevjerovatno...i dala si dobro objašnjenje...hahhaaa...zamisli sljedeću situaciju: Sastala se tvoja ćerka sa prijateljicom i ova njoj priča kako mora nešto kupiti baki za rođendan koja voli praviti i ukrašavati kolače...i sjeti se tvoja ćerka gdje se to može kupiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahaha bili bi to najzanimljiviji kolaci ikad :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pd8115-00.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pumine bele baletanke. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.