Sta ste poslednji put sebi kupile?

odgovora

Objavljeno

Converse kozne starke,pale sa 150chf na 80chf,morala sam. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala ste se vi zene ponovile za ove praznike... Ja nista... :blink:

Odem u radnju, nista mi se ne svidi, pa svratim u prvi butik djecije odjece, i kupim bebcu i ono sto mu treba i sto mu ne treba... I tako svaki put. Moracu malo da prikocim...

Tako i ja. A stvarno ima divne decje odece.

Za mene je i tesko naci jer sam sitna i mrsavija, a i imam malo stopalo, pa ni cipele ne mogu lako da nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Enav,sto mi je to poznato,samo sto sam je bas,bas veeeeeeeeeeelika pa se svaka kupovina za mene pretvori u kupovinu za Janu. Naravno ne zalim, i juce sam joj kupila 300 svasta,pripremamo se za rodjendan,ljubi je majka.

Da se ne lazemo kupovala bih ja i sebi samo da sam malo uza i da mogu da udjem u sve sto mi se svidi. Ipak je mm srecnik :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Enav,sto mi je to poznato,samo sto sam je bas,bas veeeeeeeeeeelika pa se svaka kupovina za mene pretvori u kupovinu za Janu. Naravno ne zalim, i juce sam joj kupila 300 svasta,pripremamo se za rodjendan,ljubi je majka.

Da se ne lazemo kupovala bih ja i sebi samo da sam malo uza i da mogu da udjem u sve sto mi se svidi. Ipak je mm srecnik :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila jos jednu bluzicu...obicna je ali za svaki dan, dusu dala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NApokon sam si kupila sama sebi parfem !!! Uvek su mi dosad drugi kupovali ja sad sama !! lady million paco rabanne mmmm ne da je dobarrrr mmmm :D kupili ga zaovi za n,god. i ja kad sam pomirisala lelelelele obecala sam sebi da cu da uzmem !!! Kupili smo druge zavese jeeee !!! :D one ne znam sta cemo da radimo .. E sad, otisli smo da vidimo igracke za decu , i ja naletela na snizenje farke 15chf !!!!!! PA TO NIGDE NEMA !!!!!!! JOs moj broj !!! idealne za meneeee e!!!! Muz mi nije dao da kupim ü!!!!!!!! AAAAAAA !! POLUDELA SAM !!!! Kaze aaa dosta smo pare potrosili ,kupices u ponedeljak utorak , DA LI CE TO SNIZENJE DA TRAJE DO TAD ?????? Ne da su dobre farke extra su !!! Doslo mi da placem od muke !! Ej 15chf !! pa gde to ima ???? AAAAA .... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ihhhh sta sam sve kupila sebi...svasta nesto....mrezaste gace,mrezaste uloske,tufere za grudi,rane kremice,pamucni brus...xexex...i.td..ma svasta nesto... :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ihhhh sta sam sve kupila sebi...svasta nesto....mrezaste gace,mrezaste uloske,tufere za grudi,rane kremice,pamucni brus...xexex...i.td..ma svasta nesto... :lol::lol::lol::lol:

neka neka i to je nesto.... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ihhhh sta sam sve kupila sebi...svasta nesto....mrezaste gace,mrezaste uloske,tufere za grudi,rane kremice,pamucni brus...xexex...i.td..ma svasta nesto... :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol: ,odlicna kupovina tj korisna 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Enav,sto mi je to poznato,samo sto sam je bas,bas veeeeeeeeeeelika pa se svaka kupovina za mene pretvori u kupovinu za Janu. Naravno ne zalim, i juce sam joj kupila 300 svasta,pripremamo se za rodjendan,ljubi je majka.

Da se ne lazemo kupovala bih ja i sebi samo da sam malo uza i da mogu da udjem u sve sto mi se svidi. Ipak je mm srecnik :lol:

Ista stvar! :lol: Ja sam kupila sebi sal!Jupi!Zaljubila se u taj sal... :) Za sal bar svejedno koji broj nosis... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzemper do kolena (jedna kopca, nosi se preko haljina) i naocari za sunce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam kupila novcanik,mindjusice i rajf :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da se ponovim posle 100 godina...sako i polučizmice sa štiklicom...reših da se malo upristojim... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Enav,sto mi je to poznato,samo sto sam je bas,bas veeeeeeeeeeelika pa se svaka kupovina za mene pretvori u kupovinu za Janu. Naravno ne zalim, i juce sam joj kupila 300 svasta,pripremamo se za rodjendan,ljubi je majka.

Da se ne lazemo kupovala bih ja i sebi samo da sam malo uza i da mogu da udjem u sve sto mi se svidi. Ipak je mm srecnik :lol:

:D Ista prica i kod mene ... Pre neki dan sam kupila sebi jaknu, ali mi se nije dopala kad sam dosla kuci..Te sam sutradan otisla da je zamenim. Prvo pitanje je bilo: ako ne nadjem za sebe nesto mogu li na decijem odeljenju..I tako je cura dobila pantalone i majicu..Dobro je da je jakna bila na rasprodaji, inace bi jana vise dobila :D

A sad cete se smejati , kupila sam tako dobre vakuum podmetace-drazce za sapune :) Stvarno sam zadovoljna jer niti klize sa kade, niti sapun bezi sa njih.

I za poslednjih mesec dana sam kupila cizme i patike. Patike su investicija za narednih deset godina jer nisam "patikar" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se upravo častila sa dva para cipelica za proleće i baš mi je lepo!!! Pogotovu posle sinoćne rasprave i nerviranja, rešila sam da nagradim sebe i ne grize me savest uopšte :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene nikada ne grize savest kada kupujem :rolleyes: ,mozda sutra naletim na neko snizenje u Nisu....odose cekovi xexexexexe

AJMO NISLIJKE GDE SU VAM TA SNIZENJA - GOVORITE?????? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa i ja da se pohvalim sa novom addidass trenerkom,drecavo roze-crna.

Uf onaj lepi rastegljivi materijal,kao za fitnes.Trenerke od tog materijala su mi se pokazale jako kvalitetne.

Uopste ne volim roze,ali ova mi se bas dopala jer je gornji deo nekako kao kozni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa i ja da se pohvalim sa novom addidass trenerkom,drecavo roze-crna.

Uf onaj lepi rastegljivi materijal,kao za fitnes.Trenerke od tog materijala su mi se pokazale jako kvalitetne.

Uopste ne volim roze,ali ova mi se bas dopala jer je gornji deo nekako kao kozni.

Bas ces biti cicana,nema sale kod tebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas ces biti cicana,nema sale kod tebe ;)

Ma sta da ti kazem,kad sam prava medena :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novii mp3/MP4 :D SRECNA KO MALO DETE :) Onaj stari se pokvario :D hehehe ali ovaj je bas super :) cak i slusalice sam dobila uz njega one kakve ja volim :) bio na snizenje pa sam MORALA da ga uzmem :D eh.. e da i tangice :D hehe ne ide da samo mm kupi sebi nesto ,moram i ja :D hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirka vec te zamisljam u tangicama sa slusalicama na usima kako djuskas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirka vec te zamisljam u tangicama sa slusalicama na usima kako djuskas :P

:lol: :lol: :lol: veruj da radi non stop ceo dan :D dobra stvar je sto nije na baterije nego ga punim na lap top :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako rade tangice? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako rade tangice? :wub:

Super su tangice :) Evo danas sam ih prvi put obukla i extra mi stoje :D

A danas sam inace kupila napokon FARMERKE !!!!!!!!!!!!!! Naisa na snizenje 50% i rekla da moram da ih uzmem :D Jupi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuniku nosi moja sestra za potrebe slikanja , moje poprsje ne bi stalo :lol: :lol:

4n2-SDC158.jpg

i suknja koja je knap , za motivaciju skidanja kg :P

9ki-SDC159.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.