Usađivanje loših navika kod dece

odgovora

Objavljeno

"Napravila je seksi pokret i napućila usne. Bila sam tako ponosna na nju - kaže Angela. Na pitanje boji li se da bi njezino dijete moglo postati žrtva pedofila odgovara:

- Nikad joj ne bi dozvolila da nosi ili napravi nešto previše seksi. Njezin kostim pokriva sve - kaže Angela."

Dete od 6 godina ne treba da pravi sexy pokrete i jos da joj majka bude ponosna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slučaj

Mislite li da se sa ovom majkom trebaju pozabaviti socijalne službe?

Mislim da je ovo potpuno bolesno tako da je glupo uopšte trošiti reči na ovakve stvari....žalosno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slučaj

Mislite li da se sa ovom majkom trebaju pozabaviti socijalne službe?

kakva ironoja....u SAD-u je dete 'zaštićeno' raznim konvencijama...ne smeš popreko pogledati a kamoli pljusnuti po guzi..bla...bla.... a vamo se organizuju ovakve sramne priredbe,pa gde su tu provere i komisije i razna čuda što propagiraju za ostale stvari :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slučaj

Mislite li da se sa ovom majkom trebaju pozabaviti socijalne službe?

Ma sa njom bi trebao psihijatar da se pozabavi i to dooobro :angry: . Meni je bilo dovoljno da vidim DETE od 6 godina sa nadogradjenim noktima i tonom sminke :blink: . Koju lepotu ona predstavlja? Deciju ne sigurnu ne. Zgrozena sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li vec sad primecujete da ste usadili "lose" navike kod svog deteta?Moj sincic sad ima 6 meseci,a od nekih 3meseca je samoinicijativno poceo da gleda tv(babytv iskljucivo) i toliko ga to okupira,zabavlja i usrecuje da mu niko i nista drugo ne treba dok prati svoje omiljene crtace.znam da to nije dobro ni za njegove oci(mada program babytv-a jeste zaista prilagodjen deci-ne menjaju se kadrovi i slike agresivno kao na dr programima),kao ni za njegov psikicki razvoj ali eto-dete voli pa voli. :angry:

jos 1 nasa losa(?) navika je sto nocu spava sa nama u krevetu.Posle kupanja i preko dana on spava u krevecu,ali kada se probudi za nocni podoj prebacujemo ga kod nas u krevet.A da ne pricam o malom svetlu koje gori celu noc,upaljenoj muzici itd.Da mi je neko pricao da cu moci da spavam sa upaljenim svetlom(koliko god bilo malo) i sa muzikom,rekla bi mu da nije normalan.Ali,eto,zbog mog andjela navikla sam i na to :P

Ova dva problema mi imamo vec sada - tv i svetlo nocu...

Slučaj

Mislite li da se sa ovom majkom trebaju pozabaviti socijalne službe?

Ja moslim da ovo nije normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.