Ta teska rec ''Izvini''

odgovora

Objavljeno

Ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredila, iznervirala ili pak dosadjivala svojim postovima, nadam se da nikad necu imati potrebu da se ponovo izvinjavam iz ovih razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi tesko reci izvini, cak je i previse koristim. :), cak se slucajno udarim o stol, i kazem mu lepo:izvini :).

Stvarno, nemam problem oko toga, jedino mi je na poslu tesko reci, jer tamo stvarno ali stvarno to niko ne ceni. Uglavnom rade stariji ljudi, koji su manje obrazovani, pa i kad ima kazes 'Izvini', oni odgovore : 'Eh, izvini, ma sta cu od tog'. Tako da tamo samo progutam tu rec, nazalost. MM, blizoj familiji, drugarima, ma bez problema se izvinjavam ako pogresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno se izvinjavam svim članicama, koje sam uvredila u temi " Čekamo plusiće". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sra si im uradila? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sra si im uradila? :o

Pročitaj, pa sama proceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi #MILENICE# dosadna, samo bih te molila da koristiš pomoćnu alatku PRETRAGA za pronalazak istih ili sličnih tema, da se ne dupliraju. I nemoj više stavljati one slike u HOROR FILMOVE, stvarno im tamo nije mjesto, jer ovaj forum katkad i klinci sa nama gledaju, a pošto je namjenjen nama i njima...stvarno nije prikladno.

Ufff kako si mi zadala posla... :D

Ali neke tvoje teme mi se dopadaju.

P.S: I nema više duhova...paranormalnih pojava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi #MILENICE# dosadna, samo bih te molila da koristiš pomoćnu alatku PRETRAGA za pronalazak istih ili sličnih tema, da se ne dupliraju. I nemoj više stavljati one slike u HOROR FILMOVE, stvarno im tamo nije mjesto, jer ovaj forum katkad i klinci sa nama gledaju, a pošto je namjenjen nama i njima...stvarno nije prikladno.

Ufff kako si mi zadala posla... :D

Ali neke tvoje teme mi se dopadaju.

P.S: I nema više duhova...paranormalnih pojava...

OK!1271842z2mvt3s3eb.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, slažem se sa Filpom.

Otvorila si dosta duplih tema ali isto tako i dosta lepih tema ;) Iskreno i drago mi je da si se ponovo aktivirala na forumu i takve članice su nam uvek dobro došle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2380823n4k5be9jcf.gifza FILIPU... Milenica priznaje da je kriva i vodice vise racuna ubuduce...

2219102fbb01jeqnj.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK... :lol: :lol: :lol:

Prihvatam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kajem se što sam donela brzopletu odluku da napustim forum zauvek, ali neke osobe i događaji su me doveli u situaciju da preispitam svoju odluku i sagledavši je iz nekeih drugih uglova, odlučila sam da se vratim na forum. Nekima su se moji postovi mnogo dopadali, nekima malo manje, a nekima ne uopšte. Tako da ću svima izaći u susret. Biću tu, ali ne toliko aktivna kao pre.

Izvinjavam se forumašicama koje su mi slale pp da se vratim, a ja to nisam učinila i onima, kojima je bilo drago što sam otišla, a sada se opet vratila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVE TI JE OPROSTENOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!

DOBRO DOSLA NAZAD !!! MNOGOOO SI NAM NEDOSTAJALA !!!!!¨!¨¨! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

BAS SAM HAPPY :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Sve vas ljubim i drago mi je da sam tu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Welcome back...u ime svih administratora želim ti toplu dobrodošlicu... :) :) %

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRODOŠLA NAM NAZAD!!!!

FALILA SI NAM!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nekima su se moji postovi mnogo dopadali, nekima malo manje, a nekima ne uopšte. Tako da ću svima izaći u susret. Biću tu, ali ne toliko aktivna kao pre.

Pa to je normalno i ne treba to da te izbacuje iz takta. Svaka od nas treba da da svoje mišljenje što iz iskustva što iz znanja a na drugima je da li će to prihvatiti i ne, bez doze ubeđivanja. Nismo ovde da menjamo već da učinimo lepšim i lakšim ;)

Biću tu, ali ne toliko aktivna kao pre.

Sve u skladu sa vremenskim mogućnostima i željama ;)

I, dobro nam se vratila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodošlici! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodošla, Ruskinjo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi #MILENICE# dosadna, samo bih te molila da koristiš pomoćnu alatku PRETRAGA za pronalazak istih ili sličnih tema, da se ne dupliraju. I nemoj više stavljati one slike u HOROR FILMOVE, stvarno im tamo nije mjesto, jer ovaj forum katkad i klinci sa nama gledaju, a pošto je namjenjen nama i njima...stvarno nije prikladno.

Ufff kako si mi zadala posla... :D

Ali neke tvoje teme mi se dopadaju.

P.S: I nema više duhova...paranormalnih pojava...

Filipa malo ga pretera sad. Koja to deca citaju forum? Sta onda reci za temu "vazduh iz...prrrrr" ???

Da je Milenica zadala posla adminkama i da se malo zanela to stoji...ali ajmo biti realni...kakva deca bre...?

(Filipa nadam se da neces otici sa foruma zato sto se nisam slozila sa tobom) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto me prozva...da odgovorim...Vazduh iz prrrr...(moja tema) prikladnog "zamotanog naziva" ne može niko protumačiti osim nas...

Ne znam da li si otvarala temu HOROR fimovi dok je bilo stravičnih fotografija?

Ne brini...slobodno i dalje izlaži ne slaganje sa mnom...ne odlazim. Najaviću odlazak ako ga bude...teatralno...

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li si otvarala temu HOROR fimovi dok je bilo stravičnih fotografija?

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih samo da se izvinim sto me dugo nije bilo i da vam najavim da za nedelju dana dolazim da nastavim da vas gnjavim!ljubim vas punoooo....

JEEEEEEEE!!!!Čekamo te! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D jeko sve ti je oprosteno samo se vratiiiii !ü!!!!!! :);) I donesi cokoladuuuuuuuuuuuuuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pomislila, Miki napisala: Izvinjavam se što vas ovoliko zasmejavam, da ste uz mene sve poblesavile! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.