Ta teska rec ''Izvini''

odgovora

Objavljeno

Nesto mi pade naum, svi imamo lose dane i kazemo nekome nesto pa se posle kajemo! Neka nam ovde bude mesto da se izvinimo ako smo nekoga uvredili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da budem prva, izvinjavam se ako nekoga smaram na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj,molim te, meni si puno pomogla i nadam se da jos uvek mogu:)))!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jà tebe da smaram:)))!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvini sto te cokam :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad nekog uvedim a nisam u paru,recite znam da kazem izvini..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izinjavam se zbog svoje nametljivosti u svakoj temu, na svakoj iskrenosti koju nisam mogla zatomiti u sebe, zbog svojih sala i zbog toga sto umem da postavim pitanja na koja nema odgovora.

"Nisam po ukusu danasnjice. Nisam po tvom ukusu. A ni po svom. Ali sebe ipak cenim. I znam da volim. Ne mogu da se odreknem svojih osecanja. Ako ti to smeta, odricem se svakog tvog delica, svih neobecanih dana i noci, zajednickih trenutaka, ako je takva prazna ljubav jedino sto umes da mi pruzis."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto nasi muzevi ne znaju da se izvine,mi to odlicno znamo...Tako da izvinite ZENE,ako sam vas nekad uvredila,ili pak bila dosadna kao sto znam da budem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvini sto te cokam :rolleyes: :rolleyes:

izvini i ti! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se izvinjavam ako sam nekog povredila, a da sam smarala nekog to je sigurno :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Такође се придружујем извињење. Стварно сори ако и ја смарам на форуму. Све вас воли Иора. много ми значите:: ВУБ:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vam se mnogo izvinjavam sto ponekad skrecem s teme,sto smaram ali mnogo volim da ogovaram moju svekrvu.Jednog dana cu napisati knjigu o njoj :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinite devojke sto me nije bilo neko vreme! MOracu brzo sve da nadoknadim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim zenama kazem S O R R Y......ako je i bilo ikakve potrebe za tim :D :D :D

a evo sto vam se plezim :P :P :P e za to stvarno izvinite..nekako mi je bas sladak taj smajlc!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini jeste teska rec.

Nije problem samo u onome ko se izvinjava, vec i u onome ko to izvinjenje trebe da primi. Treba znati i primiti izvinjenje. To je znak ljubavi i neesebicnosti. Kad neko smogne snagu i prihvati izvinjenje uprkos svojoj povredjenosti, bez daljeg gungjanja i prebacivanja, to je znak njegove velicine i spremnosti da oprosti. To je znak da voli tu osobu koja se kaje i da hoce da joj skine teret kajanja sa srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini jeste teska rec.

Nije problem samo u onome ko se izvinjava, vec i u onome ko to izvinjenje trebe da primi. Treba znati i primiti izvinjenje. To je znak ljubavi i neesebicnosti. Kad neko smogne snagu i prihvati izvinjenje uprkos svojoj povredjenosti, bez daljeg gungjanja i prebacivanja, to je znak njegove velicine i spremnosti da oprosti. To je znak da voli tu osobu koja se kaje i da hoce da joj skine teret kajanja sa srca.

Kako si ovo lijepo napisala...

Moj muz (a tadasnji djecko) oprostio mi je i vise nego sto sam mislila da je moguce. Zbog toga, ali i njegovih drugih osobina, smatram da je najveci covjek kojeg sam srela u zivotu. Zbog ljubavi je presao preko nekih stvari, i prihvatio moje izvinjenje i kajanje rasirenih ruku, ne prebacujuci mi zbog mojih gresaka. U nekim momentima me je cak bolje razumio od mene same.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini jeste teska rec.

Nije problem samo u onome ko se izvinjava, vec i u onome ko to izvinjenje trebe da primi. Treba znati i primiti izvinjenje. To je znak ljubavi i neesebicnosti. Kad neko smogne snagu i prihvati izvinjenje uprkos svojoj povredjenosti, bez daljeg gungjanja i prebacivanja, to je znak njegove velicine i spremnosti da oprosti. To je znak da voli tu osobu koja se kaje i da hoce da joj skine teret kajanja sa srca.

Stvarno divno napisano! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si ovo lijepo napisala...

Moj muz (a tadasnji djecko) oprostio mi je i vise nego sto sam mislila da je moguce. Zbog toga, ali i njegovih drugih osobina, smatram da je najveci covjek kojeg sam srela u zivotu. Zbog ljubavi je presao preko nekih stvari, i prihvatio moje izvinjenje i kajanje rasirenih ruku, ne prebacujuci mi zbog mojih gresaka. U nekim momentima me je cak bolje razumio od mene same.

Ti si jedna srecnica, znas? Mnogo je lepo imati snaznu i dobru licnost za zivotnog druga. Volite se, cuvajte se i uzivajte u vasoj ljubavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si jedna srecnica, znas? Mnogo je lepo imati snaznu i dobru licnost za zivotnog druga. Volite se, cuvajte se i uzivajte u vasoj ljubavi

Rasplakala si me... Nisam odavno pomislila na taj dio nase proslosti, ali tvoje rijeci su me podsjetile na to, i ponovo sam osjetila onaj ponos sto sam bas njega izabrala da bude pored mene cijeli zivot! Hvala ti! t4502.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se retko kad izvinjavam, jer sam obično uvek u pravu...To mi je verovatno najveća mana koju posedujem...Ali, isto tako ne očekujem da se neko meni izvini, pa onda nema ljutnje...Tako da za mene ta reč nije "teška".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba znati primiti izvinjenje...to je velika vrlina i jako poštujem takve karakterne osobine.

Ne poštujem osobe kojima uputim iskreno izvinjenje, a jednog dana to sjećanje opet povrijedi osjećanja kod obe osobe...

Uglavnom...uradila sam dosta stvari za koje nisam trezveno razmišljala...čuvam ih samo za sebe jer nisam imala snage reći IZVINI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se retko kad izvinjavam, jer sam obično uvek u pravu...To mi je verovatno najveća mana koju posedujem...Ali, isto tako ne očekujem da se neko meni izvini, pa onda nema ljutnje...Tako da za mene ta reč nije "teška".

Zanimljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem da je samo Baca primetila moju lažnu izjavu, ali se uzdržala od komentara. Bilo mi dosadno, pa reko da malo zagrejem atmosferu...

A sad iskren komentar...svakako da se izvinjavam kad pogrešim, ili nekog uvredim, a ja izvinjenje očekujem samo od meni dragih osoba, kad me baš, baš puno iznerviraju...nisam tip čoveka koji se ljuti i vređa za svaku sitnicu, ali je svakakao bitno da je čovek svestan kad tu magičnu reč treba da kaže, jer ona može dosta toga da promeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem da je samo Baca primetila moju lažnu izjavu, ali se uzdržala od komentara. Bilo mi dosadno, pa reko da malo zagrejem atmosferu...

A sad iskren komentar...svakako da se izvinjavam kad pogrešim, ili nekog uvredim, a ja izvinjenje očekujem samo od meni dragih osoba, kad me baš, baš puno iznerviraju...nisam tip čoveka koji se ljuti i vređa za svaku sitnicu, ali je svakakao bitno da je čovek svestan kad tu magičnu reč treba da kaže, jer ona može dosta toga da promeni...

Eh, kakve ovde sve lažne izjave mogu da se pročitaju, ova tvoja je ništa za to. Više, uglavnom, ne reagujem na gluposti, samo se nasmejem. Baca je iskrena i ne trpi laž i nepravdu zbog toga je imala već konflikt sa jednom članicom jer nije mogla više da čita njene laži i gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si Kristal. Mada vise stvarno nemam snage ni volje da rasipam svoju energiju na tamo.... i da se objasnjavam do besvesti. Neka svako misli sta hoce.

Mozda mi se zica opet otkaci i opet raspletem raspravu ako mi neko stane na zulj ;)

Ruskinjo,nisam htela da komentarisem jer mi je prosto ne stvarno da postoji takva osoba,najverovatnije bi bila sama na svetu da si stvarno takva. Po tvojim postovima se vidi da si skroz drugacija od onog sto si napisala i skontala sam da je to zez :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.