Recepti za torte

odgovora

Objavljeno

Mardz, ako zelis da pojedes prase, javi se. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravila sam i ovo sto je leni pominjala, torta ukrasena slagom, a gore posuta sarenim m&m bombonama. Torta je bila cokoladna sa bananama. 

Nemam sliku, ali nije tesko zamisliti je. :)

I da, Mitko, ima raznih fondana, pa mozda zato neko voli da ga jede, neko ne, zavisi ko je sta probao. Neki se prave od ratluka, neki od gustina i secera, belanaca itd. 

I jos da kazem, da ja sacuvam te figure u zamrzivacu, da ih upotrebim jos jednom, samo u drugoj kombinaciji, zavisno od inspiracije. Sada imam plavog medu, zutog medu, pcelice, bubamare, kosnicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeklice, Minjina kuhinjica ima dobre i jesnostavne torte. Mozes da ukrasis tako sto ces okolo poredjati one deblje stapice punjene cokoladom i uvezati tortu nekom lepom trakom a odgore stavitu puno sarenih bombonica, poput onih m&m, ima ih raznih. Ili da prelijes glazurom od cokolade kao da je iscurela pa odgore stavis neke slatkise kao ukras. A bebanu skuvaj jabuke, dodaj malo zelatina i smedjeg secera i sve izlij u malu okruglu ciniju. Kad se stegne prebaci na tanjir i ukrasi cokoladnim mrvicama...tako ce i on moci da copa svoju torticu...

 

ja hocu detetu ovako da dekorisem tortu ali ne znam koje torte mogu da pravim za tu dekoraciu. Zna neko?

Svejedno daj recept tu sto si ti pravila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne treba mi recept nego iskustvo mama koje daju deci bombončiće :) one tipa m&m's, bonny top i sl. Koje ne "pustaju" boju? Hocu da dekorisem tortu sa njima pa ne bih da mi puste boju na slag jednom sam tako vec prosla, ali bese davno pa se ne secam koje sam tada koristila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Te nabrojane provereno pustaju boju. Meni se cini da sve pustaju. Lena nema koje nije probala i uvek jezik ofarban :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.