Astrologija

odgovora

Objavljeno

jaoj prijka kad pomislim na nasu buducu porodicu, vidim mnogo rogova :o:o ...da ja odem sama u australiju , a tebe ostavim da se bakces sa decom i muzevima?sta je D u horoskopu?

Jao, vas dve ste pis zivi!

Idite svi u Emirate, bavite se visokim biznisma, jasite kamile i gajite sokolove :D I rodite tamo jos po jedno dete, mozda dobijete i komad pustinje :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, vas dve ste pis zivi!

Idite svi u Emirate, bavite se visokim biznisma, jasite kamile i gajite sokolove :D I rodite tamo jos po jedno dete, mozda dobijete i komad pustinje :lol::D

:angry::angry::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On je neka ne tipicna vodolija(cini mi se podznak strelac) sa beskrajnom tolerancijom i strpljenjem :wub:

Ma sta fali mojim i Lukinim rogicima po 4 kom.(za svaki slucaj,zlu ne trebalo) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve ( da vidim koliko se razumete u znakove) :P :

Koji zenski znak, na pitanje sta je u horoskopu, odgovara: "a, sta ti mislis, aj'pogodi :rolleyes: ? (naravno, uz obavezni smesak i treptanje okicama)

ja ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego sta mislite o zenama skorpijama?Dobre ili lose? Nevezano koji su podznak itd, vec generalno. Zene Skorpije!!!

Il se od starta slazemo odlicno il se slazemo nikako i nikada. Prilicno impulsivne i kao sto rekoh ili + ili -,iskljucive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Il se od starta slazemo odlicno il se slazemo nikako i nikada. Prilicno impulsivne i kao sto rekoh ili + ili -,iskljucive.

Da, da, moja mama je skorpija- sve je ili crno ili bijelo... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego sta mislite o zenama skorpijama?Dobre ili lose? Nevezano koji su podznak itd, vec generalno. Zene Skorpije!!!

Mama mi je škorpija, najbolja prijateljica škorpija...hm teške žene, ali pravedne. Kod njih me nervira što imaju svoje JA, ne mislim da je to loše, samo ne prihvataju tako lako tuđe mišljenje. Znam samo da su VELIKI BORCI i za to im "skidam kapu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne znam

Racica? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ranije bila zaludjena sa astrologijom, natalne karte i sl. Na kraju mi je sve to dosadilo. Uglavnom su mi svi slicno desifrovali natalnu kartu, ali pola od toga mi nisu pogodili. Mada, vecina se slozila da mi natalna karta malo neobicna, jer podznak i jos neki znakovi - planete, sta god, su mi na granicama. A, da, i vecito ganjanje sa Saturnom, kad ce da izadje iz horoskopa itd.

Anegdota: toliko sam bila sludjena kad ce vise taj Saturn da pali dalje, da je jedna bliska drugarica pomislila da ludim i redovno se smejala na nas racun, moj i saturnov...Sve je bilo dobro dok nisam i nju nagovorila da pozove i ona astrologa da uradi njoj NK, kako mi je bila smesna kad je rekla "eto, tebi za mesec dana izlazi Saturn iz kuce, ali zato ulazi meni, kuku sta da radim" Haha, primila se i ona.

Kako bi bilo lepo da Saturn može da izađe iz horoskopa, ali ne može. On je teškoća, tegoba, prepreka, ograničenje, kada izađe iz jedne kuće, uđe u drugu. Život nije lak, a Saturnov hod pokazuje u kojim oblastima će se teškoće i ograničenja najviše ispoljavati u određenom periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego sta mislite o zenama skorpijama?Dobre ili lose? Nevezano koji su podznak itd, vec generalno. Zene Skorpije!!!

Mama mi je škorpija, najbolja prijateljica škorpija...hm teške žene, ali pravedne. Kod njih me nervira što imaju svoje JA, ne mislim da je to loše, samo ne prihvataju tako lako tuđe mišljenje. Znam samo da su VELIKI BORCI i za to im "skidam kapu".

Ja volim žene škorpije. Dok sam bila mlađa, one su mi bile najbolje društvo za izlaske. Iskrene su do bola, reći će vam šta stvarno misle, bez uvijanja, bez obzira koliko to može da vas povredi - takvu iskrenost i pravičnost jako cenim kod ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristal jel radis ti natalne karte?

Ne radim iz više razloga. Prvi je što mi je to trulo, natalne karte uglavnom rade šarlatani koji nemaju nikakvo zanimanje niti školu, pa pokušavaju da zarade kako tako. Iz tog razloga se taj posao jako nisko srozao i ne želim da se pridružujem gomili prevaranata i neznalica koji sebe nazivaju profesionalnim astrolozima. Pravih astrologa je jako malo, uuuužasno su skupi i ne može se do njih ni lako doći. Drugi je razlog je taj što mnogi ljudi reči astrologa uzimaju zdravo za gotovo, a moje znanje nije besprekorno, pa ne želim da ljudima slučajno dam neku prognozu koja će ih odvesti na pogrešan put. Treći je razlog što sam zaposlena i nemam kada da se time bavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve ( da vidim koliko se razumete u znakove) :P :

Koji zenski znak, na pitanje sta je u horoskopu, odgovara: "a, sta ti mislis, aj'pogodi :rolleyes: ? (naravno, uz obavezni smesak i treptanje okicama)

imam 3 kombinacije:

ili devica

ili lav

ili blizanci

?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto Kristal koliko ja nemam pojma o tematici...a mislila sam "natalna karta" tipa komplet horoskop...pa sad kako god se to zove

Ja ovako laicki...vidim astrologiju kao nauku koja moze da ti pokaze par puteva...ali sve zavisi od tebe koji ces izabrati,pa se samim tim i sve menja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve ( da vidim koliko se razumete u znakove) :P :

Koji zenski znak, na pitanje sta je u horoskopu, odgovara: "a, sta ti mislis, aj'pogodi :rolleyes: ? (naravno, uz obavezni smesak i treptanje okicama)

A sta ti mislis? t1815.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve ( da vidim koliko se razumete u znakove) tongue.gif :

Koji zenski znak, na pitanje sta je u horoskopu, odgovara: "a, sta ti mislis, aj'pogodi rolleyes.gif ? (naravno, uz obavezni smesak i treptanje okicama)

BIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam riba/vaga

MM je škorpija (ne sećam se tačno podznaka)

Na fakultetu sam upoznala devojku koja mi je vremenom postala najbliža prijateljica - postale smo jedna drugoj alter-Ego, razumemo se, osećamo se.

... može se reći da mnogo volim škorpije, i muške i ženske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam riba/vaga

MM je škorpija (ne sećam se tačno podznaka)

Na fakultetu sam upoznala devojku koja mi je vremenom postala najbliža prijateljica - postale smo jedna drugoj alter-Ego, razumemo se, osećamo se.

... može se reći da mnogo volim škorpije, i muške i ženske

i ja sam riba, a mm je skorpija ;)

...ja muske skorpije volim, ali koliko znam i koliko sam upoznala, zenske skorpije su potpuno drugacije od muskih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... ima neka tajna veza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam lavica a mm devica,kombinacija u tri lepe,al funkcionisemo bar za sad :D

Nego kristalna jel bi mogla da mi izracunas podznak,pokusavala sam iz vise navrata da nadjem sama,al nisam uspela a nikad nikog strucnog nisam upoznala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam lavica a mm devica,kombinacija u tri lepe,al funkcionisemo bar za sad :D

Nego kristalna jel bi mogla da mi izracunas podznak,pokusavala sam iz vise navrata da nadjem sama,al nisam uspela a nikad nikog strucnog nisam upoznala...

Možeš i sama, ako hoćeš na http://www.astro.com , a mogu i ja, samo mi treba datum, mesto i tačno vreme rođenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslalaq sam ti pp sa podacima :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je trebalo da bude malo zabave radi, ali izgleda da je zabavno samo meni bilo :lol:

Pitanje se odnosi na zenski znak skorpija , naravno na one mladje malo. :D

Imam i imala sam puno drugarica skorpija, nekako me prate ceo zivot, iako sam ja vaga/vodolija i nemam nikakve veze sa njima. Pitanje :"sta si u horoskopu?" me uvek potseti na neku od mojih drugarica skorpija, kada bi nam ga neko postavio ja bih samo odgovarala sa VAGA, dok neka skorpija drugarica "sta ti mislis ?" :lol::lol::lol:

To im je bila zajednicka osobina po kojoj ih pamtim.

ja uvek pitam odmah cim nekog upoznam "sta si u horoskopu???" , e to je onda karakteristika riba :lol::lol: ,,,salim se naravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristal, meni se u prvoj kuci nalaze: saturn, jupiter, pluton i uran. Nisam bas sigurna sta to znaci, ali nisam zadovoljna sto mi je saturn tu.

Negde mora da bude, a gde god da je, doneće neko ograničenje. Znaš, to ti je kao i život, ne mogu svuda da ti cvetaju ruže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

suuuper stranice... ja sam jarac polovicno tacno mm strijelac nista puka suprotnost:)

ali zati svekrvica devica sve pogodjeno:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rak-skorpija,mm jarac-strelac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.