Astrologija

odgovora

Objavljeno

Zasto se za blizance uvijek kaze da su nestalni, neozbiljni, itd...? MM je blizanac, ali se ne uklapa u tu pricu... A kako se racunaju ti podznaci? Ja sam pokusala na nekom sajtu, i bilo mi je bas komplikovano.... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto se za blizance uvijek kaze da su nestalni, neozbiljni, itd...? MM je blizanac, ali se ne uklapa u tu pricu... A kako se racunaju ti podznaci? Ja sam pokusala na nekom sajtu, i bilo mi je bas komplikovano.... :blink:

Pokusaj ovde http://www.astroskop.net/cgi-bin/as.cgi?as+0/0/0/0 vrlo je jednostavno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad me lepo utesi :D Njegov termin je bio 22. jul i ja sam se sve nadala da ce biti rak i da nece preterati termin. tako se i desilo... a sad vidim da mogu da se oslosnim mozda na podznak kad vec nije lav :):lol:

Puno ti hvala. A sta Mesec, inace, oznacava? Ja pojma nemam o toj tematici, ali bih malko da se uputim :)

Uvek prvo gledaš šta je neko u znaku/podznaku, a onda gde su mu vladari znaka i podznaka i kakve aspekte imaju.

Mesec je vladar raka, pa bi eto prvi korak bio da se vidi gde mu je Mesec i kakve aspekte pravi sa drugim planetama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto se za blizance uvijek kaze da su nestalni, neozbiljni, itd...? MM je blizanac, ali se ne uklapa u tu pricu... A kako se racunaju ti podznaci? Ja sam pokusala na nekom sajtu, i bilo mi je bas komplikovano.... :blink:

datum, vreme i mesto rodjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm... Mm je lav... :unsure::lol:

Ja sam riba, podznak bik, a mm lav, podznak vaga. Ne znam kako se "slazu" riba i lav uopste, ali ja super sa njima funkcionisem, dok npr. muskarca ovna "namirisem" na km... Nikako mi ne pasu... :huh:

ja sam riba -lav i nikako se ne slazem sama sa sobom :lol:

salim se, imala sam lavove u zivotu i jedva sam izdrzavali zajedno...ali mozda zato sto je meni poznak lav....necu nista da pricam, ovo pitanje ostavljam strucnjacima- kristal & phoenix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek prvo gledaš šta je neko u znaku/podznaku, a onda gde su mu vladari znaka i podznaka i kakve aspekte imaju.

Mesec je vladar raka, pa bi eto prvi korak bio da se vidi gde mu je Mesec i kakve aspekte pravi sa drugim planetama.

Aha! bas sam neupucena. Videcemo... Hvala lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek prvo gledaš šta je neko u znaku/podznaku, a onda gde su mu vladari znaka i podznaka i kakve aspekte imaju.

Mesec je vladar raka, pa bi eto prvi korak bio da se vidi gde mu je Mesec i kakve aspekte pravi sa drugim planetama.

Prvo se gledaju dostojanstva planeta, njihov raspored po znacima i kućama, a aspekti tek na kraju :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu uradila i svoju natalnu kartu i dosta toga mi je tacno...

Hvala, ovo je super! :)

datum, vreme i mesto rodjenja

Ma, i ja tek sada vidim kako je jednostavno... Na nekom sajtu sam pokusavala, pa su trazili neke gluposti koje nikako nisam mogla da odgovorim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam riba -lav i nikako se ne slazem sama sa sobom :lol:

salim se, imala sam lavove u zivotu i jedva sam izdrzavali zajedno...ali mozda zato sto je meni poznak lav....necu nista da pricam, ovo pitanje ostavljam strucnjacima- kristal & phoenix

Pa ni meni nije logicno voda i vatra mi nekako ne idu zajedno.. :unsure: ali eto, za sada je tako... Mada, ja ne volim sto sam riba, jedva cekam da prevlada bik (podznak)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo se gledaju dostojanstva planeta, njihov raspored po znacima i kućama, a aspekti tek na kraju :) .

Ja uvek nekako prvo pogledam Sunce, vladara znaka i Mesec (pogotovo ako je žensko dete u pitanju), gde su, šta su i šta ima da kažu. :) Ali ja sam svakako potpuni laik i imam vrlo oskudno znanje iz ove oblasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uvek nekako prvo pogledam Sunce, vladara znaka i Mesec (pogotovo ako je žensko dete u pitanju), gde su, šta su i šta ima da kažu. :)

Prvo gledaš njihova dostojanstva (sedište, egzaltacija, izgon, pad), pa moguće recepcije... Uglavnom, planete se boduju i po tome im se računa snaga, a od snage i zavisi kako će aspekat da se ispolji.

Phoenix, bolje da odemo na neki astro forum da prodiskutujemo :lol: :lol: :lol: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.astro.com

Najbolje vam je da ovde računate sve što želite.

Kristal srce si.... au... sta sam sve izvukla za moju Emiliju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo se gledaju dostojanstva planeta, njihov raspored po znacima i kućama, a aspekti tek na kraju :) .

Ccccc, a Secer i ja nacele temu kao razbibrigu...kad ono citava nauka! svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ccccc, a Secer i ja nacele temu kao razbibrigu...kad ono citava nauka! svaka cast!

Pa i naziv joj kaze "nauka o zvezdama"...a to sto smo ti i ja drustveni a ne prirodni smer na ovom forumu to je vec nesto drugo :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

salim se, imala sam lavove u zivotu i jedva sam izdrzavali zajedno...

samo cu reci AUSTRALIJA :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj ne znam taki, ali ovo je stopostotni opis mog druga koji je jarac!!! ja se iskreno nadam se nije tacno, posto je moj luka jarac, ne bih bas volela da bude takav, ali eto svi muskarci jarcevi koje je znam su nekako takvi, kao u tekstu.... :(

Moj nije. :) Možda i luka ne bude. :) Ma, jarčevi su najbolji ljudi. Je ĺ tako Citana? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A astro.com je meni i mojima bas dosta potrefio pre par god.ali nisam dugo bila,moracu opet da se podsetim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristal jel radis ti natalne karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Astro prognoze: Kakav će biti đak :lol::lol::lol:

DEVICA

23. 8 - 22. 9.

Red, rad i disciplina su ime, prezime i nadimak za dete rođeno u znaku Device. S njegovog radnog stola već je obrisana prašina, a sveske i udžbenici su umotani u zaštitne omote, jer dete Devica uvek spremno dočekuje 1. septembar. Ako se radi o prvaku, moraćete da mu pomognete u pripremama, jer njegova motorika nije dovoljno razvijena da bi zadovoljio lične standarde. Devica je zamislila savršeno zarezanu olovku, ali ćete, na početku godine to savršenstvo morati da postignete upravo vi. Ne brinite, nećete mu dugo pomagati, jer će Devica vrlo brzo konstatovati da ste aljkavi i da će sama sve uraditi brže i bolje od vas. Ako vaša Devica nije odličan učenik, jedini krivac ste vi, jer ova deca ne ostvaruju svoj maksimum samo onda kada roditelji vode ekscentričan ili neuredan život. Ako svom detetu obezbedite minimalne uslove u vidu mira, tišine i higijene prostora u kom boravi i uči, dobićete učenika generacije.

Motivišite svog prvaka - Da za svoj rođendan bombonama počasti drugove iz razreda, jer je to odlična prilika da vaša neupadljiva Devica postane zvezda odeljenja.

Motivišite svog osnovca - Da stekne prijatelje. Problem je u njihovoj namćorastoj prirodi zbog koje mogu da budu odbačeni od ostale dece.

Motivišite svog srednjoškolca - Da drži privatne časove mlađim učenicima, jer će mu se tako oni iz njegovog razreda diviti što na račun svog štrebanja lako dolazi do džeparca.

E, živu me intresuje da li će ovako biti. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jarac - ovan, na prvu loptu - rođeni oficir. Jako tvrdoglavo dete, ali neće biti razurdano i ludo, već će verovatno imati dobru samokontrolu, ambiciozan vrlo, ali neće ti biti lako sa njim.

Uf al' me opauci sa ovim komentarom :lol:

A komunikacija sa jarcevima???Nemoguca pretpostavljam.... :unsure:

ja sam jarac-ovan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, živu me intresuje da li će ovako biti. :D

Kod mene i nije bilo (lako je moglo biti), a roditelji mi nisu ni ekscentricni, ni neuredni... :unsure:

I pazi na ono sto se kaze kod motivacije osnovca- u tom periodu sam bila malo izolovana, jer sam cesto bila neshvacena od strane vrsnjaka (a i smatrala sam da nismo na istom intelektualnom nivou).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, živu me intresuje da li će ovako biti. :D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam jarac-ovan :lol:

jaoj prijka kad pomislim na nasu buducu porodicu, vidim mnogo rogova :o:o ...da ja odem sama u australiju , a tebe ostavim da se bakces sa decom i muzevima?sta je D u horoskopu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.