Astrologija

odgovora

Objavljeno

sta je u horoskopu? :-D

 strelac, isto kao i ja :D i tako se mi inatimo i inatimo a niko ne zna ni zasto ni zbog cega, dok on ne dodje i ne kaze mi "ljubavi moja" kao da nista nije bilo, a ja procvetam, kao da mi je samo to trebalo u zivotu. Prava smo deca. Ove nase devojcice stvarno ne znam sta mogu od nas da nauce, sem da je ljubav sizofrena stvar.

paper_moon, merima i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 strelac, isto kao i ja :D i tako se mi inatimo i inatimo a niko ne zna ni zasto ni zbog cega, dok on ne dodje i ne kaze mi "ljubavi moja" kao da nista nije bilo, a ja procvetam, kao da mi je samo to trebalo u zivotu. Prava smo deca. Ove nase devojcice stvarno ne znam sta mogu od nas da nauce, sem da je ljubav sizofrena stvar.

uh,ne poznajem muske strelceve,jedino iz price znam da su ok...nikada nisam bila sa strelcem...mi se ne inatimo,jer ovog mog ne mo's da naljutis sve i da hoces...pocela sam polako da ucim od njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek, cek snow :D, a sta mislis kako bi mu bilo sa lavicom :D

mama maza je lavica,a njen zmu je jarac...svaka vam cast.moj M je imao jednu bivsu koja je bila lav,i nije mogao sa njom....to je ona vecita borba...

mama maza i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znas kako, mm i ja smo brzo uplovili u bracne vode i time dobili iste interese, porodica, djeca... a da nismo oni interesi koje smo imali kao momak i djevojka bi se previse razilazili pa bismo se i sami brzo razisli. Nit bih ja zadovoljila njegove nit bi on moje.

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja tri najbitnija muškarca u životu su device(otac,sin i muž).Loša karma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nadjoh temu, pre sam se oko toga zanimala , zadnjih godina sve manje:)

Kod nas dominira vatra, deca lavovi, ja strelac/vodolija, muz bik/lav. Sin je slican meni lav/vaga, vazduh nas rasplamsava samo tako, citala sam da je to najpitomiji oblik lava, mala kao otac sam obrnuto lav/bik i oseti se za njena zemlja i sigurnost.  Ja obozavam device:)  A planiram opet malo da pogledam polozaj planeta, vazno je i u kojoj dekadi smo rodjeni, treba vremena za detalje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako funkcionise to sa planetama?? I to se "dobija" rodjenjem kao znak i podznak ili se menja ilj kako,sta? Sad sam se zainteresovala cisto onako. 

Ja sam Bik/Jarac. Gledala sam podznak. Dve zivotinje sa rogovima,Boze....ja bih se od sebe razvela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Racuna se sve prema danu i satu rodjenja, imaju kuce koje imaju svoja znacenja, planete kao vladari i suvladari znaka su isto vazne, evo za pocetak, kopirala sam sa neta. Npr. sedma kuca oznacava descendent, on nam pokazuje sta nam fali  i sta trazimo.

Vladari znaka

Ovan- vladar Mars, suvladar Pluton
Bik- vladar Venera
Blizanci- vladar Merkur
Rak- vladar Mesec
Lav- Sunce
Devica- Merkur
Vaga- Venera
Skorpija- vladar Pluton, suvladar Mars
Strelac- Jupiter, suvladar Neptun
Jarac- Saturn, suvladar Uran
Vodolija- Uran, suvladar Saturn
Ribe- Neptun, suvladar Jupiter


Da bismo odredili koji je vladar neke kuce gledamo u kom znaku se kuca nalazi i prema tome nalazimo vladare kuca.

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mhm...znaci meni je vladar venera. Ali ne razumem kuce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kru, pokusacu najplasticnije da ti pojasnim.

Ti kada si se rodila Sunce je bilo u znaku Bika, zato je tvoj horoskopski znak Bik. U trenutku tvog rodjenja zvezda su bile postavljene na jedan nacin i to je tvoja natalna karta, ona ti ostaje od rodjenja do smrti, to se ne menja. Medjutim planete se pomeraju svakodnevno i to utice na tvoju natalnu postavku planeta. Suncu treba godinu dana da se vrati u prvobitnu, natalnu postavku, Mesecu mnogo manje, Saturnu cak 29 godina a nekim planetama jos mnogo vise. Zato se svake godine gleda solarni horoskop i kako ce planete u toj godini biti postavljene u odnosnu na tvoju natalnu postavku.

Tvoju natalnu kartu cini 12 kuca, svaka kuca ima svoje znacenje i planete su rasporedjene u tim kucama i od toga zavisi cemu ces ti dati prednost u zivotu, npr a i sta ce se desavati u razlicitim aspektima tvog zivota, sa tvojom licnostu, porodicom u kojoj si odrasla, bracom i sestrama, zatim tvoj brak, porodica, deca, posao, prijateljstva. 

Ja na horoskop gledam kao na raspodelu karata i svako sa tim kartama moze da radi sta zeli, npr neko dobije super karte i ne uradi nista, neko pak jako lose pa izvuce iz te situacije sve najbolje. Horoskop niije sve crno na belo, niti ti kaze bice to i to, vec da postoji sansa i mogucnost, a sta ce se na kraju desiti ipak zavisi od nas.

Kru, ti jesi rogata :D (to sam mogla odmah da ti kazem posto ja rogate nanjusim, narocito jarceve) ali ja verujem da ti je mesec u nekom nerogatom znaku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha,razumem.  To u sustini ne mogu sama da vidim sta pise negi mora neko ko gleda tj zna sa atrologijom predpostavljam. Ali ja ne bih volela mnogo da znam. Nekako kako treba da bude bice. :)

hahaha da znas kad sam videla da sam jarac odmah su mi u mislima bile male koze i kad su muske pa kad krenu da udaraju tim rogovima....bik takodje. Tako da odmah sam mislila gde bas dve rogate zivotinje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženice potrebna mi je pomoć. Kako da dođem do članice Priboj? Mail adresa koju je ostavila kao kontakt neispravna je a hitno mi je da stupim u kontakt sa njom. Da li je neko možda zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za kineski horoskop većina zna.. ali ima ih još.... indijski... egipatski... 

Egipatski horoskop je jedan od najstarijih horoskopa. Još i drevni faraoni su ga koristili da lakše upravljaju velikom zemljom, i olakšaju položaj svog naroda. Čak i tada je korišćen da olakša ljubavne muke, i mi danas ga goristimo za iste svrhe.
Podeljen je u dvanaest znakova, i svakim znakom gospodari jedan bog. Na osnovu sledeće tabele lako ćete otkriti koje božanstvo vas štiti, i šta vam savetuje za lakši ljubavni život.  
https://www.sanovnik.org/egipatski-horoskop.html 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.