Astrologija

odgovora

Objavljeno

pa poznavaoci astrologije, ništa mi ne rekoste za kombinacije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, ja bih ti rekla da neko od vas ima istu komb. kao neko od mojih ukucana, ovako nista. Ne razumijem se ja bas u to:-)
Tang, i mm obozava prirodu i selo...grad ga gusi. Al ja mislila to zbog prirode posla kojim se bavi...a ono moze biti i do horoskopa;-)

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

vidim da nas ima, pa da se upisem, jer ovaj moj slucaj nije normalan. dakle:

ja- bik\ devica

mm lav (nzm podznak)

starija cera- lav\ skorpija (!!!!!!!!!!!) 

mladja- rak \vaga

i bebac - devica vaga.

Sa starijom vec vidim probleme a kad ta mala poraste kuku meni!. i lele, bogami. 

(ko me tero da radjam decu na leto, kad vladaju znaci koji su ...??!!###trgfhdjs) :D

Izmenjeno od strane andjelita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Endzi, samo da primijetim da ni ti ne znas podznak muzu:-) mora da su nam svekrve posenilile pa se ne sjecaju u koliko sati su ih rodile:-)

merima i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja   devica/rak

Mm vaga /vaga ( -_-)

Starija skorpija/lav 

Mladja rak/devica (ja obrnuto :lol:)

Veselooo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow, ne znam ni ja, rodio se dva sata pre zemljtresa, kaze sveki da je bila ludnica tog dana u bolnici, uvece ih poslali kucama :( 

Endzi dobri ste! Ti ih sve drzis na okupu :D Ali i bik i lav su neki fiksni znaci ako se ne varam, dobro se nadjoste :D Leti perje kod vas :D 

A sto se trudnoce i horoskopa tice, to su samo mogucnosti. Laicki bih ja trebala da imam samo musku decu, i to sportske, vojnicke tipove jer mi tu vlada Mars, tako mi je uvek pisalo u tim internet horiskopima. A astrolog mi ukazala na pravdoljubivu, snaznu decu. 

merima i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjo, nemoj tako, ja sam lav/skorpija i kaze mama da sam bila najbolje dijete na svijetu :wub:

Mada sam telad vukla za repove, mazila divlje konje(protiv njihove volje :D), ljubila nanine koze sa svim crvenim karminom, otkuhala kornjacu ljubimca :(, pobjegla dajdzi na koncertu od 80 hiljada glava, zadavala glavobolju svima oko mene, imala 'tajnog agenta' koji me pratio u stopu :ph34r:....itd...itd

andjelita, snowhite i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja   devica/rak

Mm vaga /vaga ( -_-)

Starija skorpija/lav 

Mladja rak/devica (ja obrnuto :lol:)

Veselooo ;)

I ja sam devica-rak. Hihi,  a imamo još jednu sličnost :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjo, nemoj tako, ja sam lav/skorpija i kaze mama da sam bila najbolje dijete na svijetu :wub:

Mada sam telad vukla za repove, mazila divlje konje(protiv njihove volje :D), ljubila nanine koze sa svim crvenim karminom, otkuhala kornjacu ljubimca :(, pobjegla dajdzi na koncertu od 80 hiljada glava, zadavala glavobolju svima oko mene, imala 'tajnog agenta' koji me pratio u stopu :ph34r:....itd...itd

Stetocino :D :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas ne leti perje, kod nas lete reci :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odatle te fiks ideje dolaze, znaci :D  sad bar znam da nije dete zlo :(  :)  :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, jao kakve veze horoskop ima sa porodjajem, molim te nemoj jos i zbog toga da se brines i nerviras. Nista ne mora da znaci misli pozitivno kao i za trudnocu uzivaj zeno zar zbog nekih planeta u natalnoj karti da se sekiras? 

In-Greed voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merima, jao kakve veze horoskop ima sa porodjajem, molim te nemoj jos i zbog toga da se brines i nerviras. Nista ne mora da znaci misli pozitivno kao i za trudnocu uzivaj zeno zar zbog nekih planeta u natalnoj karti da se sekiras? 

pa dobro,ja uzimam to sa rezervom.vidis da ReinaS takidje zna ponesto o horoskopu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znajuci Merimu ovde se radi cisto o radoznalosti. Ne nervira se ona vec ubija vreme kao i 90% ljudi na forumu. Tema se zove "Astrologija" a forume je "Bebac" . Sasvim logican tok je da se dodje do teme porodjaj i astrologija. Mozda gresim,ispravite me. 

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej imam jedno pitanje - jel i ono kad vam naidju 'zuti dani' sa muzem, kad ste u nekom tihom ratu, jel i to do horoskopa?:-) Udje Mars u polje...ili kako vec to ide? Ne razumijem se bas. I kako ga iscerati?hahaha

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih rekla da bi tu pre trebalo uterati nesto nego isterati haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej imam jedno pitanje - jel i ono kad vam naidju 'zuti dani' sa muzem, kad ste u nekom tihom ratu, jel i to do horoskopa?:-) Udje Mars u polje...ili kako vec to ide? Ne razumijem se bas. I kako ga iscerati?hahaha

ovo i mene danas zanima, neko instant resenje :D i svidja mi se predlog za uterivanje ali je problem kako ga na to naterati...

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo i mene danas zanima, neko instant resenje :D i svidja mi se predlog za uterivanje ali je problem kako ga na to naterati...

sta je u horoskopu? :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Lavice vecitno u teranju. Sve znam. Mm postalo neprijatno zbog stomaka ali spasio ga dr kad mi je dao Utrogestan i rekao da mirujem. Neka neka PORODICU SE JA. Onda ga je ugasio opet :^) Jadan moj ovnic pored mene

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Nadja, to kod nas nije problea, Jarca ne treba tjerati, od njega se treba odbraniti:-) Eh, bolje da je trazio Lavicu...ovako,sa Vagom je nagrabusio sto se toga tice:-D

MatroNadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cek, cek snow :D, a sta mislis kako bi mu bilo sa lavicom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ja nista, to Tackica nesto pomenu, pitaj nju:-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.