Astrologija

odgovora

Objavljeno

Ja sam riba :-) i muz je. Ovaj maleni lavic.  Nemam pojma sta sam u podznaku... dva puta mi drugacije ispalo.

Kaze sestra nekidan-hoces da ti posaljem natalnu kartu za A? Ajd reko... Nemam pojma kako se to tumaci inace, to valjda treba protumaciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice mm(jarac), mislim da bih ga na kraj svijeta mogla pustiti bez trunke sumnje u njega. Toliko povjerenje mnogo znaci u braku, jer pored kuharske, cistacke, uciteljske, doktorske, prostitutske...itd... odore, barem onu policajaku mozes da okacis na ofinger :D

andjelita i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vodolija/vaga,mm rak,cerka jarac,beban,Boze zdravlja jarac.

Tata mi je ovan,super se slazemo,mama lav a sestra jarac-sa njih dve nikako,kao rogovi u vreci...

Bas me zanima kako ce se slagati moja dva roscica-paroscica...

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:huh: I moj V, devica-vaga. To je nemoguce:D

Sta nas je :D

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djevojcice su mi obje vage, starija u podznaku djevica, a mladja je dupla.

Starija je ziva, svojeglava, sve je interesuje ali se ni u sta ne udubljuje. Ko pcelica je sa cvijeta na cvijet. Lahko i za male sitnice plane, ali zagrljaj i ljubav rjesava sve njene probleme. Voli da se pita. Dosta srlja i lahko upada u nevolje. Brzopleta.

Mladja je dosta rezervisana i oprezna, pogotovo prema strancima. Dugo ih posmatra prije nego im dozvoli i najmanji pristup. Odlucna je, zna sta hoce i gleda samo u tom pravcu. Veeeeelika maza. Voli i uziva da bude voljena. Ljubav je njena hrana. Jako je harizmaticna, smirena.

Vagice-duse od dece.moja sestra je bila tako dobro i poslusno dete,uvek me sirota vukla za sobom kao macka macice,pet godina je starija,sve mi zivo cinila,crtala za likovno,pravila makete za tehnicko(ja operisana od kreativnosti,a kao neka vajna Vodolija),ma,nije sto je moja ali na 'leba da je mazes!ali zato u ljubavi sto nema sirota srece,meni se srce cepalo milion puta..:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ziva istina za bika , mm bik/lav i mislim kako je stariji da lav dolazi vise do izrazaja , ali volim tu bikovu izdrzljivost i veliki je gurman. 

Ja strelac/vodilija i imam osecaj da me vodolija sputava cesto..

Sin lav/vaga kakva je ovo kombinacija?

Ma 'de te vodolija sputava?! Procitaj malo o vodolijama :D Ti si vatra/vazduh, vazduh potpiruje vatru :D 

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma 'de te vodolija sputava?! Procitaj malo o vodolijama :D Ti si vatra/vazduh, vazduh potpiruje vatru :D 

Pa bas trebalo bi da je tako, ali eto sta znam , mozda puse na pogresnu stranu (smajlikojisesmije)

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ček,ček,koji mu dođu vatreni,vodeni,vazdušni... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Vatra:Ovan,Lav, Strelac

Zemlja:Bik,Devica,Jarac

Voda:Rak,Skorpija,Ribe

Vazduh:Blizanci, Vaga, Vodolija

Izmenjeno od strane Venera
Kolibri voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nikad nije bilo jasno to koji su vodeni, vazdusni, zemljani znaci.

E mazo u pravu si Jopet:-) vjerni su samo tako! Ja ovog mog ponekad zezam pa mu kazem 'ako ti treba one stvari idi slobodno drugpj u narucje, samo da ja ne znam, i dodji kuci zadovoljan i raspolozen':-D Al ne, ne bi on to nikad uradio, po cijenu zivota, cini mi se. Mislis da je to do hor.znaka? Da se uzdam u to,a?:-)))
A Lav je moj otac, potpuno sam zaboravila. Da, vole da im se titra.

Zeklice, kakve su Ribe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa, btw- starija cera mi je lav, a tvrdoglava ko 2 bika :D :D

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oh, radila ja nat. kartu sebi pre par god. sad da me ubijes, pojma nemam sta je pisalo. i koja je svrha na;talne karte enivej. 

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih jadna onda ova moja vazdušna blizančica sa nas troje vatrenih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ih jadna onda ova moja vazdušna blizančica sa nas troje vatrenih :D

Nee, ona se super sa vama slaze! Vatru potpiruje vazduh, vatri treba vazduh da bi gorela, voda je gasi a zemlja puca! Zemlji treba voda a vazduh je isusuje, vazduh uznemirava vodu i pravi talase! Vazduh kao sto rekoh, isusuje zemlju. Vole se zemlja i voda, i sa druge strane vazduh i vatra.

Slikovito sam vam objasnila ko, kome, sta i kako :D 

Izmenjeno od strane leni
missN, Venera, Vuciguraj i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cudljive. u svom svetu cesto. dobronamerne rekla bih. nadam se da necu biti ko merimina svekrva. koliko sam upoznata, mada horoskop ne shvatam ozbiljno i ne verujem u to- podznak preovladava od neke 30-te tj. u drugoj polovini zivota... Moj deda je bio riba,moj  muz, njegov tata, njegova baka i tetka jedna i ja smo rodjene na isti dan... 

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako je dobro protumacena,nat.karta prosto opise coveka.bar mene je moja opisala u detalje.samo treba neko baaaaas dobro da je uradi...i kad sam radila recimo uporednu nat.kartu,za mene i bivseg,u vreme kada sam bila ubedjena da cemo se uzeti,nat.karta je uvek pokazivala sukob i razlaz...tako da,za neke stvari je u pravu,za neke je vise kao upozorenje,sve zavisi kako se sta posmatra

leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nat. karta ti pokazuje valjda kakav si i kako ces "proci" u zivotu, zar to nije uvek isto? mslm natalna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nee, ona se super sa vama slaze! Vatra potpiruje vazduh, vatri treba vazduh da bi gorela, voda je gasi a zemlja puca! Zemlji treba voda a vazduh je isusuje, vazduh uznemirava vodu i pravi talase! Vazduh kao sto rekoh, isusuje zemlju. Vole se zemlja i voda, i sa druge strane vazduh i vatra.

Slikovito sam vam objasnila ko, kome, sta i kako :D 

daaaa,vole se zemlja i voda-Jarac mm i moj podznak ribe,a da ga ja kao vazduh nekad iscrpim to da,nekad se jadan sav izmozdi da me isprati,ali se valjda one Ribe/Rak mnogo vole :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja zemlja i voda, a dve vatre stvorili :D

evo meni su obe devojcice lavovi, jedna je mislim podznak blizanac, druga vodolija, al vec se vidi razlika u karakteru... ju ju

S je blaga, nezna, ljubilica, a L vec sad jedna mustra koja se samo dernja ako nije u centru paznje. i cim je pogledas i obratis joj se, odmah tisina, osmesi... cudo jedno.

Neka komsinica sto radi natalne kaze da je L jedna mustra zbog polozaja planeta koje su bile lude  u trenutke njenog rodjenja, a da ce se S napatiti u zivotu jer ce se davati u poslu  porodici, itd a osetljiclva je...

Ne svidja mi se ni jedno ni drugo sto je rekla <_<

Tangerine i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je zanimljivo procitati horoskop, slazem se da ima tacnosti u nekim osnovnim karakternim crtama za odredjeni znak. Al ne verujem da je moja sudbina zapisana u zvezdama ili negde drugo, sami biramo svoje puteve... vise verujem u zakon privlacenja...ono "kakve su ti misli takav ti je zivot"

Venera, Earl Grey i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je zanimljivo procitati horoskop, slazem se da ima tacnosti u nekim osnovnim karakternim crtama za odredjeni znak. Al ne verujem da je moja sudbina zapisana u zvezdama ili negde drugo, sami biramo svoje puteve... vise verujem u zakon privlacenja...ono "kakve su ti misli takav ti je zivot"

takodje :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@zeklica nemoj moli te da budes kao ona,kao oci te ljubim :D ja samo dve Ribe na svetu znam koje su mnogo dobre osobe,verovatno je do podznaka,Boga pitaj sta je ova u podznaku

zeklica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je zanimljivo procitati horoskop, slazem se da ima tacnosti u nekim osnovnim karakternim crtama za odredjeni znak. Al ne verujem da je moja sudbina zapisana u zvezdama ili negde drugo, sami biramo svoje puteve... vise verujem u zakon privlacenja...ono "kakve su ti misli takav ti je zivot"

eh,missN,kod mene sve obrnuto...sve cemu sam se nadala,nikad se nije desilo,sve cemu se NISAM nadala,desilo se....bivseg sam volela do ludila,zelela sve sa njim,stalno mislila bice dobro,bice dobro,i trt...ako me nije prevario dvadeset puta,nije nijednom...a M-u se nikad nisam nadala,u pocetku sam ga zagotivila kao druga,i kad mi je za Novu godinu rekao,da ako ikad ostanem sama,da ce me bez razmisljanja ozeniti,meni spala vilica...uvek je bio dzentlmen,znao je da sam tudja devojka,nisam se nikad nadala da se ja njemu svidjam,nisam ni znala!!!Kad je onaj kreten raskinuo sa mnom,ja pruzim M-u sansu i nisam se pokajala...zaprosio me,imali smo svadbu kakvu nisam u zivotu sanjala i zaista se postujemo i volimo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nee, ona se super sa vama slaze! Vatru potpiruje vazduh, vatri treba vazduh da bi gorela, voda je gasi a zemlja puca! Zemlji treba voda a vazduh je isusuje, vazduh uznemirava vodu i pravi talase! Vazduh kao sto rekoh, isusuje zemlju. Vole se zemlja i voda, i sa druge strane vazduh i vatra.

Slikovito sam vam objasnila ko, kome, sta i kako :D 

Wow..super opis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti kazu i kad radis natalnu, to je samo jedna od mogucnosti. Ali mene je prosto uplasilo kako me je zena koja me ne poznaje opisala. Pa jos kad je opisala mm kroz moj horoskop, bez davanja njegovog datuma rodjenja. I sve tri cerke je opisala onakve kakve su. Ajde znadi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.