Astrologija

odgovora

Objavljeno

Ovaj moj Jarac nije nesto romantican. Al me jeste zaprosio na posebnom mjestu, u gornjem manastiru Svetog Vasilija Ostroskog. Na moj rodjendan:-)
E i ja sam vrlo skrta u pokazivanju emocija, ne umijem ili sta vec. I onda mm misli da se ponekad pretvaram:-)

andjelita i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tackice, pravo u centar!:-))))

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo sa blizancima nemam lepa iskustva. I zenskim ribama (maceha i svekrva. ah ironije)

 

jooooooj Tackicce,istoooo....bivsi Blizanac,svekrva Ribe...svaka zenska osoba koja me je u zivotu uvredila je bila-verovala ili ne-Ribe!!! znaci strasnoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sa zenskim Devicama ne mogu...muski Jarcevi,Bikovi,Ribe,Strelcevi,Skorpije,Rakovi..extra nam je....zenski Jarcevi,Ovnovi,Bikovi,Blizanci,Rakovi,Strelcevi...super...jedine sa kojima nikako ne mogu su muski Blizanci i Lavovi,zenske Ribe i Skorpije,i zenske Vodolije...hahahaaha strasno,a ja Vodolija

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj Jarac nije nesto romantican. Al me jeste zaprosio na posebnom mjestu, u gornjem manastiru Svetog Vasilija Ostroskog. Na moj rodjendan:-)
E i ja sam vrlo skrta u pokazivanju emocija, ne umijem ili sta vec. I onda mm misli da se ponekad pretvaram:-)

da,nisu romanticni,ali kad urade nesto onda te u srce dirnu,da zapamtis za ceo zivot <3

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam strelac/blizanac, muž ovan/ovan, starija ćerka blizanac/devica, a mlađa lav/devica. Neko ukratko da mi napiše kakvi su ovi spojevi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo, pa nije ovo tema za hvalospeve svojoj deci. :wub: Mali mi je da ga analiziram kroz prizmu horoskopa. Prepametan, prelep, ljubak, duhovit, sposoban, energičan, neustrašiv, snalažljiv u prostoru, natprosečne emotivne inteligencije, pun ljubavi, ima zapanjujuće pamćenje i nezamislivu sposobnost koncentracije za trogodišnjaka... :wub: 

Toliko dobrih postova od jutros, da ja nemam vise lajkova :( A ovaj! Predivan!! I tacno ga dozivljavam tako na osnovu slika :wub: 

Pokupio najbolje od oba znaka ;)

 

 

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam strelac/blizanac, muž ovan/ovan, starija ćerka blizanac/devica, a mlađa lav/devica. Neko ukratko da mi napiše kakvi su ovi spojevi? :)

Divan ste svi spoj, i divni su vam znaci!

El mogu  da se druzim sa vama :D :D ?

Strelac, ovan, blizanac i lav, to je sve samo ne dosada i tisina :) 

Izmenjeno od strane leni
Kolibri voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi na lavicu. Iako ne izgleda svaka sitnica moze da joj slomi srce. Ali nikad nece staviti nikoga ispred pirodice. to znaj

merima voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ziva istina za bika , mm bik/lav i mislim kako je stariji da lav dolazi vise do izrazaja , ali volim tu bikovu izdrzljivost i veliki je gurman. 

Ja strelac/vodilija i imam osecaj da me vodolija sputava cesto..

Sin lav/vaga kakva je ovo kombinacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa ribama isto uvek nesto, nikako da se slozimo..prijaju mi device i strelcevi moji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan ste svi spoj, i divni su vam znaci!

El mogu  da se druzim sa vama :D :D ?

Strelac, ovan, blizanac i lav, to je sve samo ne dosada i tisina :) 

Može,može :D

Živa istina, kod nas nikad nije dosadno i tiho,uvek makar neko peva u kupatilu :) 

Šalim se, ali stvarno, uvek se o nečemu priča, uvek je puštena muzika, posebno muž i starija ćerka pevaju po ceo dan, uvek se nešto planira,  negde idemo ili radimo zajedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala iskustvo sa skorpijom, lavom, vagom i sad jarcem. Skorpija me kao magnet iznova i iznova privlacila sebi, iako nemam neko cijenjeno misljenje o njemu(sve je ono sto ne volim, al opet sam ga volila do neba). Inace Justin i Selena se furaju na nas dvoje :D

Lav mi je skidao zvijezde s neba i svaku i najmanju zvijezdicu je uvelicavao barem jedno 100x. Preegocentrican, najbolji, nezamjenjiv, u njegovim ocima naravno, zato mu i jest palo pretesko kad je dobio nogu :D

Vaga, posten, brizan, vjeran, ali zakljucan. Tih, izbirljiv, karakteran, kad nesto kaze ima svoju tezinu. Harizmatican. Za porodicu i bliske osobe bi bez razmisljanja i zivot zrtvovao. Voli samocu, mir. Vuk samotnjak.

Na jarca sam vec stavila rijeci :D

Venera, Tackicca i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Ja sam primetila da se jako dobro slažem sa muškim ovnovima i  lavovima, a sa ženskim lavovima užasno, sad da li je do horoskopa ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tačno, Lavice su spremne da podnesu nezamislive žrtve zarad porodice.

Imaju lepu kosu kao lavovi grivu.

joj ziva istina.!Zastitnici  prema ljudima koje od srca vole. A kad te ne vole. Prosto ne postojis za njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa zemljanima se dobro  slazem, tako se bar pokazalo a sa vodenima nije lako, bar meni , gase ovu moju vatru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja volim Vagice bas,bas...uvek su tu bile za mene,i uvek me razumele cak i kad ja samu sebe nisam razumela,i stalno natrcavam na njih,sa kim god da slucajno zapodenem negde razgovor,u 8/10 slucajeva je-Vaga! rodjena sestra mi je Vaga,najbolja drugarica i kuma koja me je krstila-Vaga,kumova zena-Vaga...ali muski Lavovi-uzas nad uzasima-despoti,egocentricni,sve oni najbolje znaju-jednom recju-dramoseri.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu da zamislim pored sebe nekoga ko nije vatren kao ja. ko nema taj zar i zelju i odlucnost i tvrdoglavost. Jarac me.je drzao kao malo vode na dlanu. Ali jbg. Previse to pasivno za mene. Nemoz se ni posvadjas ko covek. Lav. Hah. Mislim da se njegov ego nikad nece oporaviti posle mene.A  najvise me je povredio blizanac. Vernost mu nije bila jaca strana. A meni ponos ne dozvoljava da prevarim i budem.prevarena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može,može :D

Živa istina, kod nas nikad nije dosadno i tiho,uvek makar neko peva u kupatilu :) 

Šalim se, ali stvarno, uvek se o nečemu priča, uvek je puštena muzika, posebno muž i starija ćerka pevaju po ceo dan, uvek se nešto planira,  negde idemo ili radimo zajedno :)

mozda gresim,jeste sa vazdusnim znacima nikad nije dosadni,zivela sam sa Blizancem,i sve je bilo ukljuceno-radio,tv,peva se,ludilo...ali,nekako je na kraju ispadalo mnogo price,malo rada...dok su zenski Blizanci daleko vredniji i sposobniji.dobro,ima i do ostalih aspekata u nat.karti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo niste procitale!!!!!

bese davno, dok smo imali samo jedno dete ( :D), inspirisano predavanjem svoje majke (btw blizanac) kako se muskarcima mora titrati a pogotovu lavovima jer oni su... ne znam, enivej, odlucim ja da sprovedem jedan eksperimenat- svaki dan po neki kompliment ja njemu uputim, mislim, nije mi bilo tesko ali sam se terala to da radim... Covek je procvetao :D :D :D 

a kad sam prestala... ahahaah mislim da se ubedacio zewstoko :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu da zamislim pored sebe nekoga ko nije vatren kao ja. ko nema taj zar i zelju i odlucnost i tvrdoglavost. Jarac me.je drzao kao malo vode na dlanu. Ali jbg. Previse to pasivno za mene. Nemoz se ni posvadjas ko covek. Lav. Hah. Mislim da se njegov ego nikad nece oporaviti posle mene.A  najvise me je povredio blizanac. Vernost mu nije bila jaca strana. A meni ponos ne dozvoljava da prevarim i budem.prevarena.

e,da,sa Jarcevima stvarno ne mozes da se posvadjas...ja u pocetku sam htela cak i da raskinem vezu sa mm,rekoh daaaaj nisam ja navikla da me neko ovoliko pazi...a onda se zamislila i rekoh,mozda to i nije tako lose,i verujte nije!!jeste pasivan i miran,skoro uvek je kuci,i kad ide negde hoce da povede mene,ja vicem sta cu ti idi sedi sa ljudima(odgovor je 'a zasto smo muz i zena nego da smo zajedno'-pa nismo rodjeni zajedno,majka mu stara!!),ali navikla sam,pocelo je da mi prija,valjda me razmazio sta znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djevojcice su mi obje vage, starija u podznaku djevica, a mladja je dupla.

Starija je ziva, svojeglava, sve je interesuje ali se ni u sta ne udubljuje. Ko pcelica je sa cvijeta na cvijet. Lahko i za male sitnice plane, ali zagrljaj i ljubav rjesava sve njene probleme. Voli da se pita. Dosta srlja i lahko upada u nevolje. Brzopleta.

Mladja je dosta rezervisana i oprezna, pogotovo prema strancima. Dugo ih posmatra prije nego im dozvoli i najmanji pristup. Odlucna je, zna sta hoce i gleda samo u tom pravcu. Veeeeelika maza. Voli i uziva da bude voljena. Ljubav je njena hrana. Jako je harizmaticna, smirena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iju, iju, i moj sinak devica vaga, kuku, to nesto ne vaja... :D :P 

:huh: I moj V, devica-vaga. To je nemoguce:D

andjelita i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo niste procitale!!!!!

bese davno, dok smo imali samo jedno dete ( :D), inspirisano predavanjem svoje majke (btw blizanac) kako se muskarcima mora titrati a pogotovu lavovima jer oni su... ne znam, enivej, odlucim ja da sprovedem jedan eksperimenat- svaki dan po neki kompliment ja njemu uputim, mislim, nije mi bilo tesko ali sam se terala to da radim... Covek je procvetao :D :D :D 

a kad sam prestala... ahahaah mislim da se ubedacio zewstoko :D 

jao Lavovima ne treba hrana,samo komplimenti!!

Tackicca i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.